Arama

Windows Live Messenger 2011 - Sayfa 3

Güncelleme: 13 Temmuz 2012 Gösterim: 221.614 Cevap: 319
Azadîî - avatarı
Azadîî
Ziyaretçi
2 Ekim 2010       Mesaj #21
Azadîî - avatarı
Ziyaretçi
tekrardan kurdum aynı hata devam ediyor adminim temiz sildiğim halde gene kapaniyor yok mu bunun bir çözümü

Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
2 Ekim 2010       Mesaj #22
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Doqal adlı kullanıcıdan alıntı

Galiba otomatik olarak oturum açmayı aktif kılmışsınız. İkinci WLM işlemi başladığında hızlıca oturum açmayı iptal edin ve oturum açmak istediğiniz hesabı kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Ustam Bunu Nerden Yapabiliriz? Acaba Pasif Etmeyi Direk İkincisindede İptal Ederek Diilde Oturum Aç Gelmesi İçin?

Oturumunuzu kapatın. WLM ana ekranında "Oturumumu otomatik olarak aç" seçeneğinin işaretini kaldırın ve o şekilde oturum açın. İkinci WLM'yi açtığınızda otomatik olarak oturum açılmayacak.

Alıntı
Azadîî adlı kullanıcıdan alıntı

tekrardan kurdum aynı hata devam ediyor adminim temiz sildiğim halde gene kapaniyor yok mu bunun bir çözümü

Virüs-zararlı kod sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Sisteminizi birkaç anti-virüs / anti-spyware programı ile taratın. Önceki Messenger sürümünde bu sorun var mıydı? Başka bir hesapla oturum açtığınızda da problem devam ediyor mu? Bunları bir deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Azadîî - avatarı
Azadîî
Ziyaretçi
2 Ekim 2010       Mesaj #23
Azadîî - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Oturumunuzu kapatın. WLM ana ekranında "Oturumumu otomatik olarak aç" seçeneğinin işaretini kaldırın ve o şekilde oturum açın. İkinci WLM'yi açtığınızda otomatik olarak oturum açılmayacak.

Virüs-zararlı kod sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Sisteminizi birkaç anti-virüs / anti-spyware programı ile taratın. Önceki Messenger sürümünde bu sorun var mıydı? Başka bir hesapla oturum açtığınızda da problem devam ediyor mu? Bunları bir deneyin.

daha öncekinde böle bir sorun yoktu PC de virus programı AVG 2010 var onla taradım bişey çıkmadı...

Başka hesaplada açtıgımda kapanma oluyor....
Doqal - avatarı
Doqal
Ziyaretçi
2 Ekim 2010       Mesaj #24
Doqal - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

zaten tıklı diil ustam yaMsn Sad ondan diil yanı..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
2 Ekim 2010       Mesaj #25
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Doqal adlı kullanıcıdan alıntı

zaten tıklı diil ustam yaMsn Sad ondan diil yanı..

Açılan ikinci WLM'de oturumu kapatıp farklı bir hesap seçin?
ogultepe - avatarı
ogultepe
Ziyaretçi
2 Ekim 2010       Mesaj #26
ogultepe - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger 2011 Hatalımı.. Msn Happy

Win 7 için Windows live Messenger kullanan bir arkadaşıma bir dosya atmaya çalıştığımda,

Dosya göndermeye çalıştığınız kişi Windows live messenger eski sürümünü kullanıyor.. tarzi hata alıyorum acaba ben 2012 kıyamet yılındamiyim Msn Happy

Acaba gece gece gözlerim yanlış görüp beynim yanlış yorumlamış olabilirmi?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
2 Ekim 2010       Mesaj #27
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Windows Live Messenger 2011 üzerinden WLM 2011 ve eski sürüm WLM kullanan birkaç kişiye konuşma penceresindeki "Paylaş > Bilgisayarınızdan dosya" seçeneği ile birkaç dosya gönderdim ve bu sorunla karşılaşmadım. Karşınızdaki kişi hangi sürümünü kullanıyor? Diğer kişilere dosya göndermeye çalıştığınızda bu sorun ortaya çıkıyor mu?
Azadîî - avatarı
Azadîî
Ziyaretçi
2 Ekim 2010       Mesaj #28
Azadîî - avatarı
Ziyaretçi
admimin benim sorun AVG'den kaynaklaniyormus az önce kaldırdım şimdi msn kapanmiyor Msn Grin
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
2 Ekim 2010       Mesaj #29
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Azadîî adlı kullanıcıdan alıntı

admimin benim sorun AVG'den kaynaklaniyormus az önce kaldırdım şimdi msn kapanmiyor Msn Grin

Geçmiş çözüm önerilerinde güvenlik duvarının veya güvenlik yazılımının Messenger'ın doğru bir şekilde çalışmasını engellemeyecek şekilde ayarlanmasından sıkça söz ettik Msn Happy
aritalha - avatarı
aritalha
Ziyaretçi
2 Ekim 2010       Mesaj #30
aritalha - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar windows 7 ye movie maker kurdum fakat o program istemedğim halde msn 9.0 ıda güncelledi 11 yaptı ve beğenmedim nick değişmiyor bir kere ben şimdi 9.0 kurmak istiyorum fakat olmuyor ne kadar messenger windows live aramadan artıp sildim ne yapmalıyım (ilk önce program ekle kaldırdan kaldırdım)