Arama

Windows Live Messenger 2011 - Sayfa 12

Güncelleme: 13 Temmuz 2012 Gösterim: 221.879 Cevap: 319
eksioglufahri - avatarı
eksioglufahri
Ziyaretçi
25 Ekim 2010       Mesaj #111
eksioglufahri - avatarı
Ziyaretçi
msn discoveryinin uyumlu sürümü varmı acaaba 2011 için??
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2010       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
erknakr adlı kullanıcıdan alıntı

Ben daha yeni resmi siteden indirdim ama reklam çok fazla yer kaplıyor onu nasıl kaldıracağım Msn Happy

gelen kutusunun yanındaki küçük kutucuğa tıkla reklam kayboluyor Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
25 Ekim 2010       Mesaj #113
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Kişi listesinin alt bölümünde bulunan reklamı ve reklam alanını kaldıran A-Patch sürümü:
https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/336003-windows-live-messenger-2011-icin-a-patch.html

Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2010       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bu ne kadar sacma bısey yaa kendımı mesgul yapıyorum baglantı kopuyor cevrımıcı yapıyorum baglantı kopuyor , durumumu her dgiştirdigimde baglantı kopuyor sorun nedir ?

2. sorunumda bi arkadasımla cam acaz fakar konustugumuz sekmenın altında goruntulu arama dıe bı secenek yok , baska bı arkdasla konusuyotum onlarda cıkıyor
sorun nedir anlamadım
bı yardımcı olursanız sevınırım
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
25 Ekim 2010       Mesaj #115
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar bu ne kadar sacma bısey yaa kendımı mesgul yapıyorum baglantı kopuyor cevrımıcı yapıyorum baglantı kopuyor , durumumu her dgiştirdigimde baglantı kopuyor sorun nedir ?

2. sorunumda bi arkadasımla cam acaz fakar konustugumuz sekmenın altında goruntulu arama dıe bı secenek yok , baska bı arkdasla konusuyotum onlarda cıkıyor
sorun nedir anlamadım
bı yardımcı olursanız sevınırım

Bağlantı sorununuzla ilgili forumda hata koduna göre arama yapın. Güvenlik programını geçici olarak kapatmayı veya Windows Live Messenger'a doğru bir şekilde izin vermeyi deneyin.

O kişinin kullandığı Messenger sürümüyle alakalı bir sorun. Arkadaşınıza son sürüme güncellemesini önerin.
crazysb - avatarı
crazysb
Ziyaretçi
25 Ekim 2010       Mesaj #116
crazysb - avatarı
Ziyaretçi
Daha yeni win 7 kurulmuş bir bilgisayara wlm 2011 resmi sitesinden kuruldu... Sorun şu Görüntülü arama butonu yok... Sesli arama butonu var... Ses ve görüntü ayarı yaptığında kamerayı falan görüyor burada da sorun yok... Peki neden görüntülü arama butonu yok... Şimdiden Teşekkürler...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Ekim 2010       Mesaj #117
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
crazysb adlı kullanıcıdan alıntı

Daha yeni win 7 kurulmuş bir bilgisayara wlm 2011 resmi sitesinden kuruldu... Sorun şu Görüntülü arama butonu yok... Sesli arama butonu var... Ses ve görüntü ayarı yaptığında kamerayı falan görüyor burada da sorun yok... Peki neden görüntülü arama butonu yok... Şimdiden Teşekkürler...

Listenizde bulunan, pencere açtığınızda herkes için durum aynı mı? Yoksa sadece belli kişilerde mi?
crazysb - avatarı
crazysb
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #118
crazysb - avatarı
Ziyaretçi
Bakmış olduğum kişilerin hiçbirinde görünmüyordu... karşıdakinde aynı sürüm olan kişiyide denedim yine yok...
ShankaFB - avatarı
ShankaFB
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #119
ShankaFB - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar,
WLM 2011'de konuşma penceresine arkaplan resmi koyamıyormuyuz ??
CoKBiLMiS - avatarı
CoKBiLMiS
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #120
CoKBiLMiS - avatarı
Ziyaretçi
sitesinden indirmeyi denedim iniyor win32 hatası cıkıyor karşşıma bide burdaki rapid linkinden deniycem bakalım ne olcaq...