Arama

Vista Live Messenger (Vista Skin - 8.1) - Sayfa 2

Güncelleme: 16 Ocak 2009 Gösterim: 85.216 Cevap: 56
FEAT - avatarı
FEAT
Ziyaretçi
28 Kasım 2007       Mesaj #11
FEAT - avatarı
Ziyaretçi
ya bu vista msn nin linki bozuk galiba
Sponsorlu Bağlantılar
Actıvıst - avatarı
Actıvıst
Ziyaretçi
19 Aralık 2007       Mesaj #12
Actıvıst - avatarı
Ziyaretçi
konusma penceresını acamaıyorum.tik leyince msn ım kapanıyor
Sponsorlu Bağlantılar
magicdeaht - avatarı
magicdeaht
Ziyaretçi
22 Aralık 2007       Mesaj #13
magicdeaht - avatarı
Ziyaretçi
benim msn normal olarak çalışıyor hiçbir değişiklik olmadı
Darkblood - avatarı
Darkblood
Ziyaretçi
23 Aralık 2007       Mesaj #14
Darkblood - avatarı
Ziyaretçi
Başka arayüzler varmıki yoksa 1 tanemi Msn Sad
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
23 Aralık 2007       Mesaj #15
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
FEAT adlı kullanıcıdan alıntı

ya bu vista msn nin linki bozuk galiba

Alıntı
Actıvıst adlı kullanıcıdan alıntı

konusma penceresını acamaıyorum.tik leyince msn ım kapanıyor

Alıntı
magicdeaht adlı kullanıcıdan alıntı

benim msn normal olarak çalışıyor hiçbir değişiklik olmadı

Alıntı
Darkblood adlı kullanıcıdan alıntı

Başka arayüzler varmıki yoksa 1 tanemi Msn Sad

Size vereceğim linklerde bir sürü bulabilirsiniz. Yalnızca sürümüne göre denemelisiniz ve de açılan linkte sayfaları gezerseniz karşınıza tek tek çıkacaklardır.

Windows Live Messenger Arayüzleri
magicdeaht - avatarı
magicdeaht
Ziyaretçi
23 Aralık 2007       Mesaj #16
magicdeaht - avatarı
Ziyaretçi
Acaba windows live messenger 8.5 için vista arayüzü var mı?
Darkblood - avatarı
Darkblood
Ziyaretçi
23 Aralık 2007       Mesaj #17
Darkblood - avatarı
Ziyaretçi
torcbearer verdiin linktekiler bende oluyo sanırım mw arayüzünü indirdim ama msn kapkaranlık oldu sizce doğal bişimi bu msn sürümüm 8.1
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
23 Aralık 2007       Mesaj #18
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Darkblood adlı kullanıcıdan alıntı

torcbearer verdiin linktekiler bende oluyo sanırım mw arayüzünü indirdim ama msn kapkaranlık oldu sizce doğal bişimi bu msn sürümüm 8.1

Hayır. Doğal değil. Oluşan bi hata var sizde. Bazı bilgisayarlardaki MSN messengerlarda böyle bir hata yapabiliyor. Bunun için Vista Transformation Pack'i yapan kişiler messenger'ın kurulum klasörüne küçük bi dosya atıyor ve arayüzler sorun çıkartmadan dönüşüyor. Size bu dosyanın linkini vereyim. bilgisayarınıza indirdikten sonra tabiki güvenlik taraması yaptıktan sonra bunu kurulum klasörüne atın ve benim kanımca bilgisayarınızda messenger ı çalıştırmadan yeniden başlatın ve açıldığında messengerınızı oturum açmadan çalıştırın. ondan sonra tekrar kapatın. saatin yanından da kapalı olup olmadığını kontrol ederek. Sonra yapacağınız şey. Değişmek istediğiniz arayüzün dll ini kurulum klasörüne atmak ve messenger ı çalıştırmak. Yalnız bir uyarı yapayım bu konuda. bazı dll lerin sürüm farkları olduğunda arayüz değişmeyebiliyor. Bazılarının açıklamasında 8.0 olsa dahi değişim gösteriyor ancak bazı sorunlar çıkartıyor. Mesela Kişi ekle butonuna bastığınızda normalde bir pencerenin açılması gerekirken açılmaması gibi.

Ayrıca arayüz değişimlerinde sorun yaşayanlar bu dosyayı kullanabilirler. Ancak bütün arayüzi sorunsuz kullanabilirsiniz diyemeyeceğim.

Öneri: Değiştirmek istediğiniz arayüzün dll ini kurulum klasörüne atıp eskisiyle değiştirmeden önce orijinal dll in başka bir yere kopyalayın. Daha sonra arayüz değişimini yapın. Böylece değişim yaptığınız dll hata verdiği takdirde Program Ekle / Kaldır dan tekrar onarmaktan vazgeçmiş olursunuz. Yapacağınız tek şey; orijinal dll i yine kurulum klasörü içine atmaktır.
miusa_97 - avatarı
miusa_97
Ziyaretçi
25 Aralık 2007       Mesaj #19
miusa_97 - avatarı
Ziyaretçi
walla ben yüklemee çalışıom ama olmuooCrying

yyaa biri bana yardım etsin amaMsn SadMsn Cry
Son düzenleyen miusa_97; 25 Aralık 2007 22:19 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
27 Aralık 2007       Mesaj #20
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
miusa_97 adlı kullanıcıdan alıntı

walla ben yüklemee çalışıom ama olmuooCrying

yyaa biri bana yardım etsin amaMsn SadMsn Cry

Yazdığınız yazının altında verdiğim linkten küçük dosyacığı aldıktan sonra yine linkin altında açıklamaları var. Bunları yaptınız mı?

Alıntı
magicdeaht adlı kullanıcıdan alıntı

Acaba windows live messenger 8.5 için vista arayüzü var mı?

Evet kesinlikle var. Hatta 8.5 sürümü için bu arayüzler eskisiyle karşılaştırıldığında daha beğenilecek bir tarzda. Aşşağıda vereceğim linkte biraz ararsanız veya sonlara doğru bakarsanız. Vista arayüzlerinin çeşitleri bulunuyor.

Windows Live Messenger 8.1 ve 8.5 için Arayüzler
Son düzenleyen torchbearer; 27 Aralık 2007 18:55 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi