Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 13

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.660.659 Cevap: 315
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Eylül 2009       Mesaj #121
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
unalosma adlı kullanıcıdan alıntı

kapatılam msn hesabı geri nasıl acılırrrr

Hesap bir Microsoft etki alanına aitse yani sonu @live.com, @hotmail.com, @windowslive.com, @msn.com gibi ise (Microsoft etki alanına ait bir sürü uzantı vardır, hepsini burada sayamam) hesabın kapatılmasından sonraki 270 gün içinde mail.live.com adresinde en son parolanızla oturum açın, hesabınız geri etkinleştirilir. 270 günden fazla geçtiyse hesap başkalarının kaydetmesine açılmış olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Hesap Microsoft olmayan bir etki alanına aitse yani sonu @mynet.com, @superonline.com gibi ise (Microsoft etki alanında olmayan sayısız uzantı vardır, bunları hiç sayamam) boşta kaldığı süre zarfında başkaları tarafından kaydedilmediyse hesabı https://signup.live.com adresinden tekrar kaydetmelisiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YAV ARKADAŞLAR BEN AÇIYOM AMA MÜŞTERİ HİZMETLERİ YOK NE YAPABİLİRİM ACABA
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2009       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kapatılamıyor
Hesabınızı kapatmak için aşağıda bulunan bir veya daha çok sorunu çözmeniz gerekir:

Hesabınıza bağlı bir veya daha fazla ücretli hizmet veya bir Microsoft Points hesabı var. Bu hesabı kapatmak için tüm hizmetlerin iptal edildiğinden ve Microsoft Points hesabınızın kapatıldığından emin olun. Bununla ilgili yardım alın
Hesabınızla ilişkilendirilmiş bir Microsoft e-posta hesabı (Windows Live Hotmail) olduğundan, Windows Live hesabınızı hemen kapatamazsınız. Windows Live hesabınızı kapatmak için önce Microsoft e-posta hesabınızı kapatmanız gerekir. Belirli bir etkinlik dışı kalma süresinden sonra Windows Live hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır. Microsoft hesabınızı kapatın

böle diyor ne yapicaz Msn Sad((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn silmek istiyorum

msn adresimi silmek istiyorum fakat msn adresimi silemiyorum çünkü adresimi silmeden önce parolamı değiştirmeye çalıştım ve msn parolam kendiliğinden değişti şuan şifremin ne oldugunu bilemediğim için msn e giremiyorum ve adresimi silemiyorum.
lütfen yardımcı olurmusunuz? şimdiden çok tşkr ederim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2009       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn kapatma

İİİ gunler benım msn adresım calındı ve calınan msn adresımden calan kısı adresımde kayıtlı olan kısılerle benım hakkımda sohbet edıyor. benımle alakası olmayan sacma sapan seyler yazıyor bu yuzden calınan msn adresmı kapatmak ıstıyorum. lutfen bana yardım edın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm.messenger acmaya calıştıımda hata kodu verıo.acamıyorum.uzun zamandır bu sorunu gıdermeye calıstım ama basarılı olamadım.yardımınıza ıhtıyacım var.yardımcı olabılırsenız sevınırım.ıyı calısmalar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009       Mesaj #127
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

İİİ gunler benım msn adresım calındı ve calınan msn adresımden calan kısı adresımde kayıtlı olan kısılerle benım hakkımda sohbet edıyor. benımle alakası olmayan sacma sapan seyler yazıyor bu yuzden calınan msn adresmı kapatmak ıstıyorum. lutfen bana yardım edın

Bu konuyu inceleyin yararı olacaktır > Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm.messenger acmaya calıştıımda hata kodu verıo.acamıyorum.uzun zamandır bu sorunu gıdermeye calıstım ama basarılı olamadım.yardımınıza ıhtıyacım var.yardımcı olabılırsenız sevınırım.ıyı calısmalar

Hata kodu derken? Hata kodunu belirtin ve sorunuzu lütfen ilgili konularda sorunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ZİYARETÇİ: MECHUL ASKER Msn Wink
bencede kapanmıyor eğer kapansaydı 3 yıl önce kırılan msn mi geri alırdım
diyorsunuzki 30 gün bir arkadaşım 120 gün demiş ama 3 yıl dır msn nim kullanılmıyor sürekli takip altındayım bir bayan adı altında kişiyi ekledim açtı adam cayır cayır kullanıyor hesabımı şirket adınaydı ama ozamanlar sanal suçlar masası işini yapmıyordu yada yoktu desem yeri var şimdi artık daha kolay kur kendi web siteni al domain ni aç msn eposta hesablarını gelsinlerde kırsınlar bundan sonra artık sanal suçlarmasasına adli suçlara bakalım bi daha kimsenin msn ni kırıla biliyormu sıkar arkadaşlar artık microsoft türkiye devrede sizinde bilginiz olsun istedim çalınan msn leri 1 hafta içinde geri alıyorsunuz hemde çalan kişiye 3 ay ile 1 yıl iletişim suçları davasından içeri alıyorlar yada epostası çalınan kişi şikayeti geri almaz ve paraya çevittirirsede zararı kadar ödeme alıyorlar yok illa bende ödeyemem derse hapis yada haciz cezası varmış bilginize geçen ay adliyeden öğrendim Msn Wink
şimdi yapacaklarınızı anlatayım e postanıza girin tüm kayıtlarını özel soru ve ip adresinizi world pad olarak kaydedin yada not defterine bu bilgileri bir usb aygıtına yada cd ye atın başınıza bir iş gelirse bu bilgileri microsoft türkiye masasına gönderin küt 1 gün sonra postanız geri geliyor ve davacı yada şikayetçi olup olmadığınızı soruyorlar gerisi size kalmış
allah yolunuzu daim etsin selamlar saygılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2009       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen msnmi tamamen kapatmak istiyorum.acılmamak üzere kaparmak istiyorum.yardım edin lütfen
hesabim kaanmasa bile ekledigim kişiler tamamen silinsin istiyorum.hayat meselesi.yalvarırım yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2009       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben geçen gün mailimi kapadım tekrar nasıl açabilirim yardımcı olun şimdiden Tşkler