Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 11

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.660.657 Cevap: 315
akademi14 - avatarı
akademi14
Ziyaretçi
22 Mayıs 2009       Mesaj #101
akademi14 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim hotmail adresimin şifresini ve bilgileri değiştirmişleraçamıyorum ne yapmam gerekir
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
22 Mayıs 2009       Mesaj #102
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
akademi14 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim hotmail adresimin şifresini ve bilgileri değiştirmişleraçamıyorum ne yapmam gerekir

İnceleyin
Sponsorlu Bağlantılar
Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Delete - avatarı
Delete
Ziyaretçi
26 Mayıs 2009       Mesaj #103
Delete - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Hesap sayfanıza Mozilla Firefox gibi Internet Explorer'dan başka bir tarayıcı ile ulaşmaya çalışın.

Çok sağolun, kapatmaya çalışıyordum İE ile sizin yazınızı gördüm ve Safari ile denedim sorunum halloldu.Msn Happy
nail06 - avatarı
nail06
Ziyaretçi
24 Haziran 2009       Mesaj #104
nail06 - avatarı
Ziyaretçi
İlk olarak merhaba
ben hesap kapatma işlemini yaptım ama kapanıp kapanmadığını başka msnden e-posta göndererek mi anlayacağım?

Birde bi msndeki kişileri başka msn e eklemek istiyorum kişi sayısı çok el yordamıyla tek tek değilde başka bir çözümü varmı acaba 2 soruma yanıt alabilirsem sevinirim
Son düzenleyen nail06; 24 Haziran 2009 17:36 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Haziran 2009       Mesaj #105
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
nail06 adlı kullanıcıdan alıntı

İlk olarak merhaba
ben hesap kapatma işlemini yaptım ama kapanıp kapanmadığını başka msnden e-posta göndererek mi anlayacağım?

Birde bi msndeki kişileri başka msn e eklemek istiyorum kişi sayısı çok el yordamıyla tek tek değilde başka bir çözümü varmı acaba 2 soruma yanıt alabilirsem sevinirim

Adımları tamamladığınızda "Hesap kapatıldı" benzeri bir sayfayı gördüyseniz hesap kapatılmıştır, illa emin olmak için başka bir adresten (illâ msn adresi olması gerekmez elbette ki) buna bir e-posta gönderin, "İletilemedi" benzeri bir karşı e-posta alırsanız posta kutusunun kapatıldığından emin olabilirsiniz. Bu şekilde kapatılan Microsoft hesapları (@live.com, @msn.com, @hotmail.com vb. uzantılı) bir süre daha (270 gün gibi bir süre) ayırılmış durumda tutulur ve geri dönmek isterseniz normal bir şekilde oturum açarak hesabı tekrar etkinleştirirsiniz. Microsoft olmayan bir e-posta adresi ile Windows Live ID edindiyseniz böyle hesaplar kapatıldığı andan itibaren bir daha oturum açmaya izin vermez ve başka kişilerin kaydettirmeleri için kullanılabilir kılınır.

Muhtemelen 2. sorunuzla ilgili forumumuzda açıklayıcı bir konu vardır ama şimdi onu bulmaktansa şöyle tarif edeyim: Adreslerin alınacağı adresle Messenger'da oturum açın, menüden Kişiler > Anlık ileti kişilerini kaydet... öğesini seçerek listenizi bir dosyaya kaydedin. Daha sonra adreslerin verileceği adresinizle Messenger'da oturum açın, menüden Kişiler > Anlık ileti kişilerini al... öğesini seçin, daha önce kaydettiğiniz dosyayı seçin... bitti.
nail06 - avatarı
nail06
Ziyaretçi
25 Haziran 2009       Mesaj #106
nail06 - avatarı
Ziyaretçi
Hocam yaklaşık 1 hafta önce kapattığım hesabıma bi e-posta gönderdim deneme amaçlı iletiniz gönderildi yazıyor ama postmaster şöyle bir mesaj geliyor:This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed. ileti gönderilmedi gibi bişi hesap kapatıldımı yani 30 gün girmesem etkinsizleşirmi?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
3 Temmuz 2009       Mesaj #107
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
nail06 adlı kullanıcıdan alıntı

Hocam yaklaşık 1 hafta önce kapattığım hesabıma bi e-posta gönderdim deneme amaçlı iletiniz gönderildi yazıyor ama postmaster şöyle bir mesaj geliyor:This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed. ileti gönderilmedi gibi bişi hesap kapatıldımı yani 30 gün girmesem etkinsizleşirmi?

Evet, hesap kapatılmış. Ancak o hesapla artık oturum açılıyor mu diye hiç denemeyin bence çünkü sanırım 270 günlük bir süre boyunca hesabı her an geri etkinleştirebilirsiniz. 270 günden sonra hesap başkalarının kullanımına açılabilir, ama 270 gün sonra da oturum açmayı denemeyin, en fazla şunu yapın, hesap başkasının kullanımına açıldı mı diye Windows Live hesap kaydetme sayfasından adresi almaya çalışın.

Siz e-posta gönderdiğinizde "İletildi" demesinin sebebi gönderdiğiniz e-postanın karşı tarafın posta kutusuna değil e-posta hizmet sağlayıcının sunucularına aktarılmış olmasıdır. O sunucu, e-posta iletisini belirtilen posta kutusuna iletemeyince gönderene "İletilemedi" olarak karşı e-posta atar.
crayzenes_ - avatarı
crayzenes_
Ziyaretçi
24 Temmuz 2009       Mesaj #108
crayzenes_ - avatarı
Ziyaretçi
wlla hiç kapatılmıyor sadece e-posta hesabın kapatılıyor
TheSemy - avatarı
TheSemy
Ziyaretçi
1 Eylül 2009       Mesaj #109
TheSemy - avatarı
Ziyaretçi
asdasdzzcMerhaba
Merhaba arkadaşlar.
Benim sorunum Windows Live ID mi kapatamamak. Böyle bir sorun alıyorum acaba sorun nereden kaynaklı?
Micrsoft accountumu kapattım birkaç gün içinde microsoft accountun deactive olacagını yazdı. Şimdi ne yapmam gerekiyor? Eğer microsoft account umu kapattıysam live id'm de kapanır mı? Ve live id nin kapanması ile messengerda artık oturum açılmaz değil mi öyle biliyorum ama yine de söyliyeyim dedim.
AriThmetiCs - avatarı
AriThmetiCs
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #110
AriThmetiCs - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
TheSemy adlı kullanıcıdan alıntı

asdasdzzcMerhaba
Merhaba arkadaşlar.
Benim sorunum Windows Live ID mi kapatamamak. Böyle bir sorun alıyorum acaba sorun nereden kaynaklı?
Micrsoft accountumu kapattım birkaç gün içinde microsoft accountun deactive olacagını yazdı. Şimdi ne yapmam gerekiyor? Eğer microsoft account umu kapattıysam live id'm de kapanır mı? Ve live id nin kapanması ile messengerda artık oturum açılmaz değil mi öyle biliyorum ama yine de söyliyeyim dedim.

W.Live IDnizi Microsoft Accountunuza bağlı olarak sıfırlaya bilirsiniz bu da M.Accountunuzu Deactive ettiniğiniz süre ile eş değerdir. Yani Deactive ettiğiniz süreden itibaren hiç bir halukarda Msn ve Mailinizi kullanmayanız. Size verilen süre çerçevesinde M.Live IDnizde silinmiş olacaktır.Kısaca o verilen süre geçtiğinde hiçbir halukarda hesabınızı kullanamayacaksınız..