Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 20

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.660.691 Cevap: 315
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #191
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim hesabıma biri girip bütün şifrelerimi değiştirmiş açamıyorum kapatamıyorum ne yapmam gerekiyor ayrıca arkadaşlarımla görüşüyor bu şahıs
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #192
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn nem kapanmadı
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Nisan 2010       Mesaj #193
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
pronto__ adlı kullanıcıdan alıntı

Doğru söylüyosnuz. Yeni bi adres açıp onu kullanıyım ama eski hesabmda başksına geçeceğine yine şifresi bende olsun. zaten bana dair bir şey brakmadm. herşeyi sildim. burdn öğrendiğim kadarıylada girmediğin zaman hotmail sadece donduruyormuş ve kapatmadığın sirece sonsuza dek hotmail kapatmıyormuş. bu çok guzel bir haber.

270 ya da daha önce yazdığım gibi 120 gün sonra hesap silinebilir. Ama içinde önemli bir şey bırakmadıysanız varsın silinsin zaten.
fga - avatarı
fga
Ziyaretçi
15 Nisan 2010       Mesaj #194
fga - avatarı
Ziyaretçi
ben hesabımı kapatmıştım ama şuan açmam gerekiyor.. nasıl geri döndürebilirim??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #195
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

e posta adresimi nasil dogrularim

yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2010       Mesaj #196
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn hesabi kapatma

msn nasıl kapatırm
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
18 Nisan 2010       Mesaj #197
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

msn nasıl kapatırm

Önce http://account.live.com/?mkt=tr-tr adresine gidin, kapatmak istediğiniz hesap ile oturum açın.

"Ek seçenekler" başlığının altındaki "Hesabı kapat" bağlantısına tıklayın ve çıkan adımları uygulayın.

Aşağı kısım eskiden kapatma işleminin nasıl yapıldığını anlatıyor. Eğer oradan takip etmek isterseniz, sizi tekrar yukarıdaki anlattığım sayfaya yönlendirecek.

BU adrese giriniz ve işlemleri yapınız

https://accountservices.passport.net/Custom...10&lc=1055&sl=1

10ld4

21ni1

30xr1
43il
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2010       Mesaj #198
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msnemi kapatamıyorum herşeyi yaptım encak microsof live hesabınızı kapatın diyo ne yapabilirim lütfen yardımcı olun bana şimdiden teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2010       Mesaj #199
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hesabınızla ilişkilendirilmiş bir Microsoft e-posta hesabı (Windows Live Hotmail) olduğundan, Windows Live hesabınızı hemen kapatamazsınız. Windows Live hesabınızı kapatmak için önce Microsoft e-posta hesabınızı kapatmanız gerekir. Belirli bir etkinlik dışı kalma süresinden sonra Windows Live hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır. Microsoft hesabınızı kapatın diyor ben bunu nasıl yapacağım
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2010       Mesaj #200
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Hesabınızla ilişkilendirilmiş bir Microsoft e-posta hesabı (Windows Live Hotmail) olduğundan, Windows Live hesabınızı hemen kapatamazsınız. Windows Live hesabınızı kapatmak için önce Microsoft e-posta hesabınızı kapatmanız gerekir. Belirli bir etkinlik dışı kalma süresinden sonra Windows Live hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır. Microsoft hesabınızı kapatın diyor ben bunu nasıl yapacağım

Önce http://account.live.com/?mkt=tr-tr adresine gidin, kapatmak istediğiniz hesap ile oturum açın.

"Ek seçenekler" başlığının altındaki "Hesabı kapat" bağlantısına tıklayın ve çıkan adımları uygulayın.

Aşağı kısım eskiden kapatma işleminin nasıl yapıldığını anlatıyor. Eğer oradan takip etmek isterseniz, sizi tekrar yukarıdaki anlattığım sayfaya yönlendirecek.

BU adrese giriniz ve işlemleri yapınız

https://accountservices.passport.net/Custom...10&lc=1055&sl=1

10ld4

21ni1

30xr1

43il

Yetkili Eklemesi

Alıntı:

Hotmail hesabımı nasıl kapatırım?

Bu makale hesabını kapatmak isteyen kullanıcılara Hotmail hesabı kapatma konusunda bilgi sağlar.

Ücretsiz Windows Live Hotmail hesapları, hesabın 270 günden fazla kullanılmaması veya bir hesaba kaydolduktan sonra ilk 10 gün içinde oturuma erişim yoksa etkinsiz duruma gelir. Bir hesap devre dışı olduktan sonra tüm iletiler, klasörler ve kişiler silinir. Gelen iletiler gönderene teslim edilemedi olarak geri gönderilir. Hesap adınızı hala saklıdır. Ancak hesap ek 90 gün süreyle devre dışı kalırsa, hesap adı kalıcı olarak silinebilir. Windows Live ID’nizi 365 gündür kullanmıyorsanız, Windows Live ID'niz kalıcı olarak silinir.

Ücretsiz bir Windows Live Hotmail hesabını kapatma
1. Windows Live Hotmail close account web sayfasını ziyaret edin.

2. Ekran yönergelerini İzleyin ve ardından hesabınızı kapatmak için hesabı kapata tıklayın.

Not
Hesabınızı kapatmaya çalıştığınızda bir hata iletisi alırsanız, daha fazla bilgi için hesap yöneticinize başvurun. Microsoft Office Live Mail gibi bazı hesap türleri ,bu şekilde kapatılamaz. Üniversite hesapları gibi hesap türleri hiç kapatılamaz.

Ücretli bir Windows Live Hotmail hesabını kapatma
Windows Live Hotmail hesabınız için ödeme yapıyorsanız, hesabınızı kapatmadan önce aboneliğinizi sonlandırmanız gerekir. Aboneliğinizi sonlandırmak için:
1. Microsoft Billing and Account Management web sitesini ziyaret edin, ve sonra iptal etmek istediğiniz e-posta adresi ile giriş yapın.
2. Ücretli aboneliğinizi iptal etmek için ekrandaki yönergeleri izleyin. Bu ödemeli Windows Live Hotmail hesabınızı ücretsiz bir Windows Live Hotmail hesabına dönüştürür.

3. Ücretli aboneliğinizi iptal ettikten sonra ücretsiz hesabınızı iptal etme, yukarıdaki adımları izleyin.

Gittiğinizi gördüğümüz için üzgünüz! Lütfen bir dakikanızı ayırarak bize neden ayrıldığınız hakkında Feedback görüş bildiriniz.

Not

Aboneliğinizin süresi dolarsa veya ücretli hizmetinizi iptal ederseniz, Windows Live Hotmail hesabınız ücretsiz bir hesaba döner. Bu ücretsiz Windows Live Hotmail hesabını kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak hesabınız 5 gigabayt (GB) azaltılır.

Hesabınız hala etkin ve iletileriniz eksikse, başka bir istemci e-posta programının ,Windows Live Hotmail'den iletileri yüklemediğinden ve başka bir yerde saklamadığından emin olun.

Hesabınızı 30 gün içinde tekrar etkinleştirebileceğiniz için MSN Messenger hizmeti aktif tutulur. Hesabınızı kapattıktan 30 gün sonra MSN Messenger oturumunuz da iptal edilmiş olur.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (: