Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 10

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.660.660 Cevap: 315
ccss - avatarı
ccss
Ziyaretçi
29 Ocak 2009       Mesaj #91
ccss - avatarı
Ziyaretçi
yani biz şimdi msn adresi alıp başımıza belamı ettik.ya insanlar neleri kapatabiliyor.neden microsoft böle bir şeye izin vermiyor.bu resmen zorla kullanmak.istemiyorum yani ben kurtulmak istiyorum.ama olmuyor malesef.çok kötü bir durumMsn Sadhiç çıkar yolu yokmu bunun?
Sponsorlu Bağlantılar
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
29 Ocak 2009       Mesaj #92
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Alıntı
ccss adlı kullanıcıdan alıntı

yani biz şimdi msn adresi alıp başımıza belamı ettik.ya insanlar neleri kapatabiliyor.neden microsoft böle bir şeye izin vermiyor.bu resmen zorla kullanmak.istemiyorum yani ben kurtulmak istiyorum.ama olmuyor malesef.çok kötü bir durumMsn Sadhiç çıkar yolu yokmu bunun?

Konudaki anlatımlar dışında yapabileceğimiz birşey bulunmamaktadır.
Sponsorlu Bağlantılar
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
enamil - avatarı
enamil
Ziyaretçi
9 Nisan 2009       Mesaj #93
enamil - avatarı
Ziyaretçi
saol ben kapattım da
allyaloneman - avatarı
allyaloneman
Ziyaretçi
12 Nisan 2009       Mesaj #94
allyaloneman - avatarı
Ziyaretçi
ACİLEN AYNI DURUM BENDEDE VAR ACİL DESTEK PLS
DUNDE BENIMKI KAPANDI
HERSEY İNGİLİZCE
2 SENEDIR NE GUZEL KULLANDIGIM HESAP DUN DURDUK YERE KAPANDI NE YAPCAM PLS YARDIM EDIN
aterdeus - avatarı
aterdeus
Ziyaretçi
20 Nisan 2009       Mesaj #95
aterdeus - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar, tek istedigim msnimdeki gereksiz kisilerden tamamen kurtulmak istiyorum, hesabimi kapatip ayni adresi tekrar alabilir miyim bunu merak ediyorum listesinde oldugum kisileri silemedim bir turlu ben bundan kurtulmak istiyorum bilginiz var mi acaba ?
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009       Mesaj #96
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
allyaloneman adlı kullanıcıdan alıntı

ACİLEN AYNI DURUM BENDEDE VAR ACİL DESTEK PLS
DUNDE BENIMKI KAPANDI
HERSEY İNGİLİZCE
2 SENEDIR NE GUZEL KULLANDIGIM HESAP DUN DURDUK YERE KAPANDI NE YAPCAM PLS YARDIM EDIN

Uzun zamanır kullanmadığınız için kapanmış olabilir. Msn Happy İngilizce içinse; Hotmail- msn içinde dil seçeneklerinden düzeltme yapabilirsiniz.

Alıntı
aterdeus adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar, tek istedigim msnimdeki gereksiz kisilerden tamamen kurtulmak istiyorum, hesabimi kapatip ayni adresi tekrar alabilir miyim bunu merak ediyorum listesinde oldugum kisileri silemedim bir turlu ben bundan kurtulmak istiyorum bilginiz var mi acaba ?

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bu tarih itibariyle MSN-Hotmail böyle diyor:

"Note: When you permanently remove Passport Network credentials associated with an MSN Hotmail account, you can't reuse your sign-in name for 30 days. After 30 days, anyone can reuse the name. Limited accounts (An account that allows you to sign in to some sites or services on the Passport Network, without requiring you to provide a valid e-mail address or account information.) , and accounts opened with e-mail addresses other than Hotmail can have their sign-in names reused immediately."

Özetle:
Eğer MSN Hotmail hesabınızı kapatmayı seçerseniz, oturum açma adınızı 30 gün sonra yeniden kullanamazsınız. 30 günden sonra herhangi biri bu oturum açma adını yeniden alabilir. Kısıtlı hesaplar (Passport Network'teki bazı hizmetlerde ve bazı sitelerde oturum açabilmeyi sağlayan hesaplar, geçerli email adresi gerekmeden açılan hesaplar, email doğrulama işleminden geçmemiş hesaplar) ve Hotmail dışındaki email ile açılmış olan hesaplar oturum açma adlarını anında yeniden kullanabilirler.

Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
x meLenq x - avatarı
x meLenq x
Ziyaretçi
20 Nisan 2009       Mesaj #97
x meLenq x - avatarı
Ziyaretçi
cok tesekkürler gereksiz msnleri kapadım(:
tlg91 - avatarı
tlg91
Ziyaretçi
24 Nisan 2009       Mesaj #98
tlg91 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msnde engellenmiş yani gizlilikteki kişileri silmek için hesabı kapatıp yeniden açmanın işe yaradığını okumştum 1 yerde bu doğru mudr işe yarar mı sizce? cevap bekliyorm
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Nisan 2009       Mesaj #99
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
tlg91 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msnde engellenmiş yani gizlilikteki kişileri silmek için hesabı kapatıp yeniden açmanın işe yaradığını okumştum 1 yerde bu doğru mudr işe yarar mı sizce? cevap bekliyorm

İşe yarayabilir ancak oradaki kişiler giderse normal kişi listeniz ve tüm e-posta iletileriniz de kalıcı olarak silinir diye tahmin ediyorum. O yüzden hesabınızı kapatmanızı önermem. Engelli listenizdekilerden kurtulmak için öteki konudaki program işe yarıyor zaten, hele ki WLM2009 kullanıyorsanız kişileri bir kere sildikten sonra bir daha karşılaşmazsınız.
tkarababa - avatarı
tkarababa
Ziyaretçi
30 Nisan 2009       Mesaj #100
tkarababa - avatarı
Ziyaretçi
msn çalışıyor fakat maillerime ulaşamıyorum bu durumda ne yapmam gerek?
Alıntı

Bu hesap kapatıldı</H2> Hesabınız Kullanım Koşulları'nı ihlal etmiş gibi göründüğünden kapatıldı. Hesabınızı yeniden açmak için aşağıdakileri yapın:
1. Aşağıdaki bağlantıyı tıklatın ve e-posta desteği formunu doldurun.
2. "Lütfen seçiminizi yapın" etiketli kutuda şunu seçin: Bağlantılar/Oturum Açma Sorunu.
3. Başka bir kutu görünür. Bu da "Lütfen seçiminizi yapın" etiketlidir. Şunu seçin: Hesap Kapatıldı. Erişim Reddedildi.
4. Yanında kırmızı yıldız Msn Star olan tüm soruları yanıtladığınızdan emin olun. Sonra şunu tıklatın: Gönder.

İsteğinizi inceleyip 24 saat içinde size döneceğiz. Lütfen birden fazla talep GÖNDERMEYİN - bu, yanıt verme süremizi uzatır.

Yardım

Son düzenleyen ahmetgns; 2 Mayıs 2009 12:00 Sebep: Alıntı düzeltildi.