Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 4

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.660.683 Cevap: 315
exodus - avatarı
exodus
Ziyaretçi
10 Kasım 2007       Mesaj #31
exodus - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben hesabımı kapattım ama maillere girebilir miyim diyerek denemek için tekrar giriş yaptım..Mailllerin olduğu sayfada şöyle bir yazı çıktı daha doğrusu mail gibi görünüyor:

Sponsorlu Bağlantılar

Tebrikler!
Bir Hotmail hesabı sizin için ayrılmış durumda.Lütfen bilin ki, hesabınızı etkinleştirdikten sonra ancak aşağıdakileri uygularsanız etkin kalacaktır:
  • Önümüzdeki 10 gün içinde en az bir kere oturum açın.
  • İlk (10) günlük süre sonrasında, her 30 günde en az bir kere oturum açın.
Devam etmek için Hesabımı Etkinleştir'e tıklayın.
Ben burda etkinleştire tıklamadım ama yinede hesabım etkinleşmiştir belki diyerek msn hesabımı tekrar kaldırmak istedim hesabı kaldırı tıkladığımda bu yazı tekrar çıktı önüme..Şimdi benim hesabım yeniden mi etkinleşti yaMsn CryMsn Cry

cevaplarsanız çok sevinirimMsn Sad
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Kasım 2007       Mesaj #32
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
exodus adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben hesabımı kapattım ama maillere girebilir miyim diyerek denemek için tekrar giriş yaptım..Mailllerin olduğu sayfada şöyle bir yazı çıktı daha doğrusu mail gibi görünüyor:

Sponsorlu Bağlantılar

Tebrikler!
Bir Hotmail hesabı sizin için ayrılmış durumda.Lütfen bilin ki, hesabınızı etkinleştirdikten sonra ancak aşağıdakileri uygularsanız etkin kalacaktır:
  • Önümüzdeki 10 gün içinde en az bir kere oturum açın.
  • İlk (10) günlük süre sonrasında, her 30 günde en az bir kere oturum açın.
Devam etmek için Hesabımı Etkinleştir'e tıklayın.
Ben burda etkinleştire tıklamadım ama yinede hesabım etkinleşmiştir belki diyerek msn hesabımı tekrar kaldırmak istedim hesabı kaldırı tıkladığımda bu yazı tekrar çıktı önüme..Şimdi benim hesabım yeniden mi etkinleşti yaMsn CryMsn Cry

cevaplarsanız çok sevinirimMsn Sad

Muhtemelen yeniden etkinleşmedi. Bence siz o hesabı o haliyle bırakın ve 120 gün boyunca bir daha aramayın, sormayın. 120 gün sonra aklınıza eserse bir deneyin, bakın bakalım yine oturum açabilecek misiniz?

Veya o hesaba şimdi bir e-posta göndermeyi deneyin, eğer "İletilemedi" gibi bir karşı e-posta alırsanız, hesabınızın kapatıldığından emin olabilirsiniz. Ama yine "aaa kapanmış, dur bir deniyeyim" diye tekrar oturum açmaya çalışmayın, çünkü 120 gün geçmediği için tekrar o "Hesabımı etkinleştir" mesajıyla karşılaşmanız çok muhtemel.

Eğer "İletilemedi" gibi bir karşı e-posta almazsanız, artık bilemiyorum ne yaparsınız. İsterseniz geri etkinleştirin ve geri kapatın. Ama bir daha da kurcalamayın, olur mu Msn Happy şaka şaka
BONCUK054 - avatarı
BONCUK054
Ziyaretçi
26 Kasım 2007       Mesaj #33
BONCUK054 - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR ORDA YAZILANI AYNE UYGULADIM BEN ZATEN AMA OLMUYO İŞ İNADA BİNDİ
ORDA "GENEL GÖREVLER" DİYE BİŞEY AÇILMASI LAZIM AMA ORDA DEVAMLI "YÜKLÜYOR" DİYOR O YÜZDEN OLMUYOR BUNUN DAHA BASİT YADA BAŞKA Bİ ŞEKLİ YOKMUUUUUUUUUUMsn Sad
dokunma - avatarı
dokunma
Ziyaretçi
19 Aralık 2007       Mesaj #34
dokunma - avatarı
Ziyaretçi
ben kapatamıyorum lütfen yardım edin takip edildiğine dair mail ler geliyor .yukardaki şekilde yapamadım ücretli hizmetlere baglı olduğu söyleniyor
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
20 Aralık 2007       Mesaj #35
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BONCUK054 adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR ORDA YAZILANI AYNE UYGULADIM BEN ZATEN AMA OLMUYO İŞ İNADA BİNDİ
ORDA "GENEL GÖREVLER" DİYE BİŞEY AÇILMASI LAZIM AMA ORDA DEVAMLI "YÜKLÜYOR" DİYOR O YÜZDEN OLMUYOR BUNUN DAHA BASİT YADA BAŞKA Bİ ŞEKLİ YOKMUUUUUUUUUUMsn Sad

yüklüyor diyip bekliyorise muhtemelen tarayıcınızda problem var, internet bağlantınız düşük ancak siz yinede ajaxlı sistemi kullanıyorsunuz.

Tarayıcı önbelleğini silip tekrar deneyin. Ayrıca daha basit nasıl olabilirki?
Sonuçta var olan birşeyi sonlandırıyorsunuz. girişte direk buraya tıklayın diye bir düyme olsaydı pek iyi olmazdı.
bixcer - avatarı
bixcer
Ziyaretçi
24 Ocak 2008       Mesaj #36
bixcer - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben kapattim Msn Happy ama Geri Açmak İstiyorum Onu Nasil Yapcaz ? 143 tane mail var tikliyorum

Your account has been closed because of concerns over violations of the Terms of Use. If you want your account to be re-opened, please follow these instructions:
1. Click on the link below, and complete the e-form by providing your name, an email address where we can reach you, and the name of the account that has been closed.
2. In the box labeled Please Select An Option, choose "Connection/Sign In Problem".
3. In the next box labeled Please Select An Option, choose "Account Closed. Access Denied."
4. Complete the two additional questions with a red star Msn Star by them (they are required fields) and click Submit.
An agent will review your account and notify you within 24-hours if your account has been re-opened. Please DO NOT submit multiple tickets, as this will delay processing of your original ticket.
Submit a request to re-open your account

böyle bir yazi cikiyo ? yardimci olursanız sevinirim.!
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Ocak 2008       Mesaj #37
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
bixcer adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben kapattim Msn Happy ama Geri Açmak İstiyorum Onu Nasil Yapcaz ? 143 tane mail var tikliyorum

Normalde 120 gün içinde geri oturum açtığında hesabın geri etkinleştirilir. Senin durumunu ben anlayamadım. Sanki Kullanım Koşulları'nı ihlal eden birşey yapmışsın gibi birşey yazıyor. Bakacağız bakalım:
Alıntı
bixcer adlı kullanıcıdan alıntı

Your account has been closed because of concerns over violations of the Terms of Use. If you want your account to be re-opened, please follow these instructions:
1. Click on the link below, and complete the e-form by providing your name, an email address where we can reach you, and the name of the account that has been closed.
2. In the box labeled Please Select An Option, choose "Connection/Sign In Problem".
3. In the next box labeled Please Select An Option, choose "Account Closed. Access Denied."
4. Complete the two additional questions with a red star Msn Star by them (they are required fields) and click Submit.
An agent will review your account and notify you within 24-hours if your account has been re-opened. Please DO NOT submit multiple tickets, as this will delay processing of your original ticket.
Submit a request to re-open your account

böyle bir yazi cikiyo ? yardimci olursanız sevinirim.!

Kullanım Koşullarının ihlali endişelerinden dolayı hesabınız kapatıldı. Hesabınızın geri açılmasını istiyorsanız, lütfen aşağıdaki yönergeleri takip edin:
1. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve e-formu adınız, size ulaşabileceğimiz bir e-posta adresi ve kapatılan hesabın adı ile doldurun.
2. "Please Select An Option" ("Lütfen bir seçenek seçin") yazan kutuda, "Connection/Sign In" ("Bağlantı/Oturum Açma") 'i seçin
3. "Please Select An Option" ("Lütfen bir seçenek seçin") yazan bir sonraki kutuda, "Account Closed. Access Denied." ("Hesap Kapatıldı. Erişim Engellendi.")'ı seçin.
4. Yanlarında kırmızı bir yıldız Msn Star olan (buralar gerekli alanlardır) iki ek soruyu doldurun ve Submit (Gönder) 'e tıklayın.
Bir temsilci hesabınızı gözden geçirecek ve hesabınız geri açılırsa, size 24 saat içinde bildirecek. Lütfen birden fazla başvuru göndermeyin, çünkü bu asıl başvurunuzun değerlendirilmesini geciktirecektir.

Düzenleme: Sonunda hesabını kapattın ha. Onlara durumu bildir, "benim Messenger bozuldu, çevrimiçi olduğum halde herkes beni çevrimdışı görüyordu, o yüzden hesabımı kapattım" de. Tabi onlar, senin yaptığın yanlış birşeyden dolayı Messenger'ını bilerek bozmadılarsa, baksana, kullanım koşullarını ihlal etmişsin.
bixcer - avatarı
bixcer
Ziyaretçi
24 Ocak 2008       Mesaj #38
bixcer - avatarı
Ziyaretçi
Msn GrinDDDDDD zuhahuahuahu bu o offline gözüken hesap değil bu eski hesap bea Msn Grin onu aciyim dedim ondan bu şeyhi gösterdi Msn Grin
ssbsd - avatarı
ssbsd
Ziyaretçi
27 Ocak 2008       Mesaj #39
ssbsd - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben kapatamadım biride bana yardımcı olabilir mi?? yüleniyor diyor ama bişey oldupu yok daha bekleyecek miyim??
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
27 Ocak 2008       Mesaj #40
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ssbsd adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben kapatamadım biride bana yardımcı olabilir mi?? yüleniyor diyor ama bişey oldupu yok daha bekleyecek miyim??

Internet Explorer'da açılmıyor olabilir. Başka bir web tarayıcıdan girmeye çalışın. Mesela Firefox. Bu konunun yer aldığı forumu görüntülediğinizde en üstteki "Duyuru:Interneti daha hızlı dolaşın" başlıklı konudan Firefox'u bulabilirsiniz.

Bu soru daha önce de sorulmuştu, lütfen soru sormadan önce konuyu okuyunuz ya da arama yapınız.