Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 5

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.660.600 Cevap: 315
MyLove - avatarı
MyLove
Ziyaretçi
14 Şubat 2008       Mesaj #41
MyLove - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR DEDİĞİNİZ HERŞEYİ YAPTIM...AMA SON İKİ DEVAM ADLI BÖLÜMLER ÇIKMIYOR YARIDM EDERMİSİNİZ ACİLLLLLLLLLLLLLLMsn Dunno
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Şubat 2008       Mesaj #42
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
MyLove adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR DEDİĞİNİZ HERŞEYİ YAPTIM...AMA SON İKİ DEVAM ADLI BÖLÜMLER ÇIKMIYOR YARIDM EDERMİSİNİZ ACİLLLLLLLLLLLLLLMsn Dunno

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Tekil Mesaj - MsXLabs
Sponsorlu Bağlantılar
sahra_87 - avatarı
sahra_87
Ziyaretçi
4 Mart 2008       Mesaj #43
sahra_87 - avatarı
Ziyaretçi
ya ben yapamıyorum resimdeiler çıkmıyor acaba yanlış mı yaptım ki
enis89 - avatarı
enis89
Ziyaretçi
5 Mart 2008       Mesaj #44
enis89 - avatarı
Ziyaretçi
https://accountservices.passport.net/PPPrivacyStatement.srf?x=3.0.0898.0&vv=30&lc=1055

Microsoft Passport Network Gizlilik Bildirimi

Son Güncelleştirme: Nisan 2005

hesapmk5
gizli123456789 - avatarı
gizli123456789
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #45
gizli123456789 - avatarı
Ziyaretçi
s.a benim bi sorum olucak peki bu dogrulanmamıs adresi nasıl kaparız ..
yada söyle bisey ben bi domainden bi hosta yönlendirme yaptım o host kapandı adresi dogrulayamadan ben de adresi actım dogrulama maili gönder diyorum bi sayfa cıkıyo dogrulanmamıs adresi hotmailden giris yapmıs gibi ben bu maili nasıl kaparım yada yeniden dogrulama mailini nasıl yollarım
bu arada yeni bi host altım mail box a dogrulama maili göndermem lazım gitmiyo
bilgi verirsenin sevinirim
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
16 Mart 2008       Mesaj #46
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gizli123456789 adlı kullanıcıdan alıntı

s.a benim bi sorum olucak peki bu dogrulanmamıs adresi nasıl kaparız ..
yada söyle bisey ben bi domainden bi hosta yönlendirme yaptım o host kapandı adresi dogrulayamadan ben de adresi actım dogrulama maili gönder diyorum bi sayfa cıkıyo dogrulanmamıs adresi hotmailden giris yapmıs gibi ben bu maili nasıl kaparım yada yeniden dogrulama mailini nasıl yollarım
bu arada yeni bi host altım mail box a dogrulama maili göndermem lazım gitmiyo
bilgi verirsenin sevinirim

Birden fazla soruyu karıştırarak tek birşeyi amaçlamışsınız, cevabınızı genişleterek anlatmaya çalışacağım:

Doğrulanmamış bir adresi nasıl doğrularım?: Siz Messenger'dan ne zaman oturum açarsanız açın ilk oturum açtığınızda kendiliğinden sağda bir uyarı belirir ve tıklayın üzerine, tıkladığınızda kendiliğinden doğrulama sayfası açılır explorer 'da. Eğerki olmazsa Messenger'ın seçeneklerinde doğrunmasına dair bir yazı göreceksiniz oradan uygulayın...

Doğrulanmamış bir adresi nasıl kapatırım?: Bu adresi kapatmasanız bile aradan bir süre geçince otomatikmen doğrulanmadığı vede oturum açılmadığı için MSN tarafından otomatikmen silinir, yok ben kendim kapatacağım diyorsanız yine herhangi bir hotmail hesabıymış gibi aynı yöntemi deneyerek silmeye bakın...

Doğrulanmamış bir adresi nasıl Mail sistemine tabir tutmadan doğrularım?: Yukarıda belirttiğiniz üzere, kapanmış bir domain'a kayıt ettiğim adresimi domain'dan mail sistemini kullanmadan onaylamam mümkünmü demişsiniz hayır bu mümkün değil MSN in bizlere sunduğu bunca kolaylık içerisinde bizden isteği mail adresinizi doğrulamanız. Farzı misal kötü amaçlı birisi geldi ve ''filanca@MsXLabs.org uzantılı adres aldı'' bunuda mail sistemi olmadan doğruladı ardından kötü emellerine alet etmek için almış olduğu bu adrese birkaç kişiyi ekledi ve MsXLabs 'in adına almış olduğu adresle milleti rahatsız etti...
İşte bu gibi usülsüz davranışlardan korumak için site sahiplerine sundukları bu kısıtlamayı korumaktalar. yani mail sistemi olmadan doğrulamanız imkansız...
gizli123456789 - avatarı
gizli123456789
Ziyaretçi
17 Mart 2008       Mesaj #47
gizli123456789 - avatarı
Ziyaretçi
yaf kardesim anlatamadım sana derdimi ben
ben diyorum ki ilk msn yi actım ben dogrulama mailili diger hostun mail box ında kaldı ve o host kapanınca silindi o mailde !!! yinemi bi host aldım dogrulama maili gönder diyorum bi sayfa acılıyo ve burda dogrulanmamıs bi adresin hotmail.com dan giris yapmıs gibi bi sayfa acılıyo biseyler yüklenyo diyo 1 saat oldu hala bisey yok !!! ben diyorum ki yeniden dogrulama maili nasıl gönderirim yeni actıgım mail box a . yada diyorum ki bu adresi kapayıp yeniden acıp tekrardan dogrulama adresini yeni mail box a göndermeyi nasıl yaparım bu adresi kapamam lazım benim iste nasıl kaparım bu adresi
ssbsd - avatarı
ssbsd
Ziyaretçi
24 Mart 2008       Mesaj #48
ssbsd - avatarı
Ziyaretçi
''Hesabınızla ilişkilendirilen bir Microsoft e-posta hesabı (Windows Live Hotmail) olduğundan, Windows Live hesabınızı hemen kapatamazsınız. Windows Live hesabınızı kapatmak için önce Microsoft e-posta hesabınızı kapatmanız gerekir. Belirli bir etkinlik dışı kalma süresinden sonra Windows Live hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır. Microsoft hesabınızı kapatın.''
yönlendirdiğiniz için teşşekür ederim ama bu kez de bu engel çıktı şimdi ne yapmam gerekiyor?

hımm tamam sanırım şimdi anladım biraz tuhaf oldu ama neyse genede paylaşmak istedim..
'microsoft hesabınızı kapatın'ı tıkladıktan sonra
Close your Account
To deactivate your Windows Live Hotmail account, click Close account. All stored messages are permanently deleted and incoming e-mail is refused.
Your e-mail addrese is reserved for 120 days after closing your account. After that time, it may become available for other people to use.
To reactivate your account once you have closed it, sign in within 120 days......

çıkıyor anladığım kadarıyla hesap silindikten sonra gelen mailler açısından 120 gün veriliyor ve bu süre içinde adres açılmassa kendiliğinden siliniyor, eğer açılırsa tekrar aktif hale dönüyor...
inşallah doğru anlamışımdır yanlışlık varsa herkesden özür dilerim...
Son düzenleyen ssbsd; 24 Mart 2008 01:04 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
xyzab - avatarı
xyzab
Ziyaretçi
22 Nisan 2008       Mesaj #49
xyzab - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben hesabimi kapatmak istedim fakat karsima boyle birsey cikti:

01dm2

buradan " Tamam " Degilde Microsoft Hesabinizi Kapatin 'a tikladim. karsima gelen:

02yf2
02yf2efda3c0bdb

bu oldu. simdi ben buradan "" Hesabi Kapat "" dedim. karsima gelen:

03yf1
03yf10d3925ac9f

bu oldu..

simdi hesabim komple silindimi ? yoksa 120 gun oturum acmazsam mi silinecek?

+ birde diyelimki (varsayalim) biri msn mi caldi. caldigi bana ait olan msn ile uygunsuz isler yapti. sorumlu ben mi oluyorum yoksa msn mi alan arkadasmi?

ben yeni bir pc kullanicisiyim. guvenlik icin Kaspersky ve Spybot kullaniyorum. Bunlar guvenligim icin yeterli olurmu?

simdiden tesekkurler
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008       Mesaj #50
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
ssbsd adlı kullanıcıdan alıntı

''Hesabınızla ilişkilendirilen bir Microsoft e-posta hesabı (Windows Live Hotmail) olduğundan, Windows Live hesabınızı hemen kapatamazsınız. Windows Live hesabınızı kapatmak için önce Microsoft e-posta hesabınızı kapatmanız gerekir. Belirli bir etkinlik dışı kalma süresinden sonra Windows Live hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır. Microsoft hesabınızı kapatın.''
yönlendirdiğiniz için teşşekür ederim ama bu kez de bu engel çıktı şimdi ne yapmam gerekiyor?

hımm tamam sanırım şimdi anladım biraz tuhaf oldu ama neyse genede paylaşmak istedim..
'microsoft hesabınızı kapatın'ı tıkladıktan sonra
Close your Account
To deactivate your Windows Live Hotmail account, click Close account. All stored messages are permanently deleted and incoming e-mail is refused.
Your e-mail addrese is reserved for 120 days after closing your account. After that time, it may become available for other people to use.
To reactivate your account once you have closed it, sign in within 120 days......

çıkıyor anladığım kadarıyla hesap silindikten sonra gelen mailler açısından 120 gün veriliyor ve bu süre içinde adres açılmassa kendiliğinden siliniyor, eğer açılırsa tekrar aktif hale dönüyor...
inşallah doğru anlamışımdır yanlışlık varsa herkesden özür dilerim...

Alıntı
xyzab adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar ben hesabimi kapatmak istedim fakat karsima boyle birsey cikti:

01dm2

buradan " Tamam " Degilde Microsoft Hesabinizi Kapatin 'a tikladim. karsima gelen:

02yf2
02yf2efda3c0bdb

bu oldu. simdi ben buradan "" Hesabi Kapat "" dedim. karsima gelen:

03yf1
03yf10d3925ac9f

bu oldu..

simdi hesabim komple silindimi ? yoksa 120 gun oturum acmazsam mi silinecek?

+ birde diyelimki (varsayalim) biri msn mi caldi. caldigi bana ait olan msn ile uygunsuz isler yapti. sorumlu ben mi oluyorum yoksa msn mi alan arkadasmi?

ben yeni bir pc kullanicisiyim. guvenlik icin Kaspersky ve Spybot kullaniyorum. Bunlar guvenligim icin yeterli olurmu?

simdiden tesekkurler

120 gün için sizin için hesap korunur 120 gün oturum açmazsanız hesabınız kapatılır.Sizden sonra adresi alan kişi uygunsuz işler yaparsa sorumlu odur yeni hesap almış gibi olur aldığı hesap... Kaspersky ve Spybot yeterli olur ama yinede tam emin olamayız yeni çıkan virüslerle virüs sayısı 1 milyon u geçmiş Msn Happy Saygılar
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (: