Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 6

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.661.054 Cevap: 315
elesti - avatarı
elesti
Ziyaretçi
16 Mayıs 2008       Mesaj #51
elesti - avatarı
Ziyaretçi
Bilgileriniz için teşekkürler ama kaç kez denediysem olmuyor kapatılmıyor yinede tşkler
Sponsorlu Bağlantılar
ulex54 - avatarı
ulex54
Ziyaretçi
20 Mayıs 2008       Mesaj #52
ulex54 - avatarı
Ziyaretçi
evet bende oraya kadar yaptım devamı gelmedi):
Sponsorlu Bağlantılar
maskeli beşler - avatarı
maskeli beşler
Ziyaretçi
27 Mayıs 2008       Mesaj #53
maskeli beşler - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboys adlı kullanıcıdan alıntı

Önce http://account.live.com/?mkt=tr-tr adresine gidin, kapatmak istediğiniz hesap ile oturum açın.

"Ayarlar" sekmesine tıklayın. Ve açılan sayfada, "Hesabınızı kapatın"a ya da "Hesabı kapat"a tıklayın. Ve sonra çıkan adımları uygulayın.

Aşağı kısım eskiden kapatma işleminin nasıl yapıldığını anlatıyor. Eğer oradan takip etmek isterseniz, sizi tekrar yukarıdaki anlattığım sayfaya yönlendirecek.

BU adrese giriniz ve işlemleri yapınız

https://accountservices.passport.net/Custom...10&lc=1055&sl=1

10ld4

21ni1

30xr1
43il

Söyleneni yapıp hesap bilgisi bölümüne girdim ancak orda olan sürekli yazıların altında yükleniyor yazıyor ama bişey yüklenip açıldığı yok bu neden oluyodur acil yardım bekliyorum
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
27 Mayıs 2008       Mesaj #54
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
maskeli beşler adlı kullanıcıdan alıntı

Söyleneni yapıp hesap bilgisi bölümüne girdim ancak orda olan sürekli yazıların altında yükleniyor yazıyor ama bişey yüklenip açıldığı yok bu neden oluyodur acil yardım bekliyorum

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Tekil Mesaj - MsXLabs

Lütfen forumun arama özelliğini kullanın. Daha erken cevap alırsınız.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Temmuz 2008       Mesaj #55
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
122 gün önce kapattığım ve bu ana kadar hiç oturum açmadığım hesapta bugün oturum açabildim, bu bilgi bu konuda anlatılan herşeyi alt üst edecek Msn Grin Bence hesabı kapat dediğimiz anda o hesap kapatılmalı, bu bana daha mantıklı geliyor. Hesabı kapatmasak bile 120 gün kullanılmayan hesabın kapatılacağı yazıyor, e hesabı kapat dedikten sonra da 120 gün beklememiz gerekiyormuş. O zaman hesabı kapatmak niye var ki?
helltools - avatarı
helltools
Ziyaretçi
6 Ağustos 2008       Mesaj #56
helltools - avatarı
Ziyaretçi
Ben

Ben Yapamadım Ama olsun Bu Bilgileri Aldım Ya Oda Yeter
Son düzenleyen helltools; 6 Ağustos 2008 10:13 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
aleniyim03 - avatarı
aleniyim03
Ziyaretçi
6 Ağustos 2008       Mesaj #57
aleniyim03 - avatarı
Ziyaretçi
arkasdaşlar mozillayı yükleyin hesabınızı kapatın
endless_dark - avatarı
endless_dark
Ziyaretçi
15 Eylül 2008       Mesaj #58
endless_dark - avatarı
Ziyaretçi
hesabımı kapattım ama geri almak istiyorum kişi listemin tekrar geri gelmesini istiyorum yardımcı olur musunz :/
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Eylül 2008       Mesaj #59
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
endless_dark adlı kullanıcıdan alıntı

hesabımı kapattım ama geri almak istiyorum kişi listemin tekrar geri gelmesini istiyorum yardımcı olur musunz :/

Hesabınızda son parolanızla tekrar oturum açmaya çalışınca oturum açabilirseniz hesabı geri almış olursunuz. Ancak kişi listeniz kalıcı olarak silinmiş olabilir. Adreslerin gitmesinden pişman olacaksanız, kapatacağınız hesapların kişi listelerini, hesabı kapatmadan önce o hesapla Messenger'da oturum açıp Messenger menüsünden "Kişiler > Anlık ileti kişilerini kaydet" öğesini seçerek kaydetmek mantıklı olabilir.

Eklediğiniz bütün kişileri bire bir bulmaya yardımcı olmasa da şu yöntemle sizi ekleyen kişileri bulup siz de kendi kişi listenize ekleyebilirsiniz:

Messenger menüsü > Araçlar > Seçenekler > Gizlilik bölümüne gelip orada "Kimlerin sizi kişi listelerine eklediği gösterilsin GÖRÜNTÜLE" düğmesine basıp açılan pencerede adresler varsa üzerlerinde sağ tıklayıp "Kişilere ekle"yi seçin.
loko - avatarı
loko
Ziyaretçi
17 Eylül 2008       Mesaj #60
loko - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar..

MSN'im henüz yeni Hacklendi..Şifremi de değiştirmişler..Zamanında Türkçe yapacağız diye kayıt yaptığım ülkeyi farklı girmiştim..Şimdi hatırlamıyorum ancakl gizli sorumun cevabı aklımda..Bu problemi çözebilir miyiz..? Böyle bir yol var mı..?