Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 9

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.660.636 Cevap: 315
raonka - avatarı
raonka
Ziyaretçi
28 Kasım 2008       Mesaj #81
raonka - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben iki gündür uğraşıyorum mozilla kullanıyorum ama site yine bana bu saçma hatayı veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Tek bir Windows Live ID, Hotmail, Messenger, Xbox LIVE — ve gördüğünüz diğer yerlere erişmenizi sağlar LiveID16
Kaydol

Windows Live ID, MSN, Hotmail, Office Live ve Xbox LIVE gibi daha birçok Microsoft hizmetine erişmenizi sağlar.
Windows Live ID'niz yok mu?

icon err?x60115570Windows Live Network aşağıdakilerden biri nedeniyle bu siteden kullanılamıyor:
  • Bu site sorun yaşıyor olabilir
  • Bu site Windows Live Network üyesi olmayabilir
Yapabilecekleriniz:
  • Windows Live Network'teki diğer sitelerde oturum açabilir veya kaydolabilirsiniz ya da bu siteyi daha sonra yeniden deneyebilirsiniz.

sitemi yanlış yoksa benim bilgisayarım da sorun var.Acilen hesabımı silemem lazım büyük ihtimalle biri yada bişey hackledi adresimi.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
29 Kasım 2008       Mesaj #82
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Hangi site mi yanlış? http://account.live.com adresinden mi giriyorsunuz ki doğru adres bu. Hesabınızın hacklenmesi demek parolasının çalınması ve sizin bilmediğiniz bir parolayla değiştirilmesi anlamına gelir çoğunlukla. Bu da sistem, hesabı kapatmak için hesabın parolasını istediğinde parolayı giremeyeceğiniz için hesabı kapatamayacağınız anlamına gelir. Hesabın oturumunu açabiliyorsanız parolayı ve gizli soru ve cevabını değiştirmeniz yeterli olmalı, hesabı kapatmak gerekmemeli.

Sponsorlu Bağlantılar
*Ben bugün denediğimde Windows Live hesap ve hesabı kapatma sayfalarına girebiliyordum.
ibocanibrahim - avatarı
ibocanibrahim
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #83
ibocanibrahim - avatarı
Ziyaretçi
adresimi kapamak istiyorum
uğur akın - avatarı
uğur akın
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #84
uğur akın - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bir den fazla msn em varda bunlardan bazılarını kaldırmak istiyorum.böyle bir şey var mı varsa nasıl en kolay yönünü söyleyin lütfen.şimdiden teşekkürler.
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
10 Ocak 2009       Mesaj #85
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
uğur akın adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim bir den fazla msn em varda bunlardan bazılarını kaldırmak istiyorum.böyle bir şey var mı varsa nasıl en kolay yönünü söyleyin lütfen.şimdiden teşekkürler.

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme
nilhannn - avatarı
nilhannn
Ziyaretçi
16 Ocak 2009       Mesaj #86
nilhannn - avatarı
Ziyaretçi
iyi çalışmalar arkadaşlar ben sizden bir fikir almak istiyorum. Sahip olduğum hotmail hesabımı kapatmak istedim. sizin tarif ettiğiniz gibi hesaplardan hesabı kapat yaptım. 120 gün içinde hesabınız deaktif olacaktır diye mesaj belirdi ekranda. Tahminimce 120 gün dolmuştur diye msn açmak suretiyle hesabıma bakmak istedim msn şifremi girince msn açıldı, maillere bakmak için tıkladığımda hesabı aktif hale getirmek istermisiniz diye seçenekler çıktı. Ben hemen sayfayı kapattım aktif et butonunu tıklamadım.Şimdi size sorum şu ki; Benim msn açmam bu süreci tekrar sıfırlar mı? Aktif etmediğim için birkaç zaman sonra mail adresim silinirmi? Şimdiden çok teşekkür ederim.Benim için çook önemli bir olay sağolun.
nilhannn - avatarı
nilhannn
Ziyaretçi
16 Ocak 2009       Mesaj #87
nilhannn - avatarı
Ziyaretçi
cevap bekliyorum Lütfennnn Msn Cry
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
16 Ocak 2009       Mesaj #88
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
nilhannn adlı kullanıcıdan alıntı

iyi çalışmalar arkadaşlar ben sizden bir fikir almak istiyorum. Sahip olduğum hotmail hesabımı kapatmak istedim. sizin tarif ettiğiniz gibi hesaplardan hesabı kapat yaptım. 120 gün içinde hesabınız deaktif olacaktır diye mesaj belirdi ekranda. Tahminimce 120 gün dolmuştur diye msn açmak suretiyle hesabıma bakmak istedim msn şifremi girince msn açıldı, maillere bakmak için tıkladığımda hesabı aktif hale getirmek istermisiniz diye seçenekler çıktı. Ben hemen sayfayı kapattım aktif et butonunu tıklamadım.Şimdi size sorum şu ki; Benim msn açmam bu süreci tekrar sıfırlar mı? Aktif etmediğim için birkaç zaman sonra mail adresim silinirmi? Şimdiden çok teşekkür ederim.Benim için çook önemli bir olay sağolun.

Alıntı
nilhannn adlı kullanıcıdan alıntı

cevap bekliyorum Lütfennnn Msn Cry

Ben 120 gün sonra oturum açabilmiştim. Demek ki 120 gün sonra hesap tamamen iptal olmuyor. Daha fazla süre geçmesi gerekiyor ki ben ne kadar olduğunu bilmiyorum.

Benim tecrübelerime göre, e-posta sayfasına girip "Hesabınızı etkinleştirmek ister misiniz?" diye sorduğunda aslında hesabı zaten etkinleştirmiş oluyor. Çünkü ben de sizin gibi oradaki düğmeye tıklamadığım halde e-posta hesabımın etkinleştiğini anlıyordum. Nasıl mı? O adrese bir e-posta gönderin. Yaklaşık 1 saat içinde (daha da geç olabilir) Mail Delivery Status Notification diye e-postanın iletilemediğine dair bir karşı e-posta alırsanız hesap hala pasif demektir. Sorun yok. Hesabınızı tekrar kapatmanıza da gerek yok. Böyle bir karşı e-posta almazsanız, hesabınız etkin demektir. Hesabınızı geri kapatmanız gerekir. Hesabı kapatırken adres defterinizi (messenger kişileri de dahil) boşaltmanızı öneririm.
ccss - avatarı
ccss
Ziyaretçi
27 Ocak 2009       Mesaj #89
ccss - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben daha yeni üye oldum.ama 2 gündür burda msn kapatma ile ilgili olan bölümleri okuyorum.yazdıklarınızın aynısını ben geçen sene eski msnimde yaptım ama aradan 1 sene geçmesine rağmen kapanmadı ben hala o adresimi açabiliyorum.hatta beni abuk subuk kişiler hala ekleyebiliyor.acaba biz bu adreslerı kapatırken sadece epostaları mı kapatıyoruz?ben microsoftu da aradım biz burdan bi müdahele yapamayız dediler.yani ben şimdi tamamen kapatmak istiyorum ama yapamıyorum.tamam epostam kapandı ama benı bu ekleyenler nasıl gitcek?bu 120 gün olayınada inanmıyorum kurtulamayacakmıyız biz bu adresten?ben msn adresimi yazdıktan ve entere bastıktan sonra bu adres kapatılmıstır gıbılerınden bısey cıkmasını ıstıyorum yanı tamamen kapanmasını ıstıyorum bu nasıl olcak?kimse bişey yapamıyor.napcaz biz hep 120 gün bekleyecekmıyız?yardımcı olursanız sevınırım.iyi gunler
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Ocak 2009       Mesaj #90
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Evet, ben de aynen sizin istediğinizi istiyorum. Hesabı kapat'a bastığımız anda o hesapla ilgili geriye tek bir şey kalmasın. Ama bunu yapacaklarını da hiç düşünmüyorum. O yüzden e-posta hesabını kapatıp gönderilen e-postanın geri dönmesini sağlamak herhalde yapabileceğimiz en fazla şey. Bir de birinden gördüm, Windows Live profilinde kişisel ileti kısmında "Bu hesap ölü" yazmış. Artık o yazıyı görenler o hesap aracılığıyla sahibi olan kişiyle iletişim kurmaktan vaz geçiyordur. Bunu siz de uygulayabilirsiniz. Ama Messenger'a artık eklenememe gibi bir arzumuz galiba hiç gerçekleşmeyecek.