Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 18

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.224.905 Cevap: 380
merve ulusoy - avatarı
merve ulusoy
Ziyaretçi
2 Kasım 2008       Mesaj #171
merve ulusoy - avatarı
Ziyaretçi
bana msn şifre kırıcı lazımmmmmmmmmmmm yardımmm edin nolurrrr uyüüüüüüüüüüü
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
2 Kasım 2008       Mesaj #172
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Anaxielia adlı kullanıcıdan alıntı

Kendi üzerine sağ tıklayıp; Kişiyi sil>Ayrıca Bu Kişiyi Engelle>Windows Live Hotmail Kişilerimdende Kaldır dediğimde Engellemişte Silmişte oluyorum... Birdahaki eklediğimde o senin dediklerini yapıyorum ve Kendimi ekliyorum... Ama yine olmuyor?

Olur, Olur.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
merve ulusoy adlı kullanıcıdan alıntı

bana msn şifre kırıcı lazımmmmmmmmmmmm yardımmm edin nolurrrr uyüüüüüüüüüüü

Eğer böyle bır kırıcı olsaydı,
Biriside bizden isteseydi,
Verseydik.
İstediği gibi de sizin adresinizi kırsaydı
Sanırım o zaman, Çalınan msn nasıl alınır konusunda geri almam lazımmmmmmmm derdiniz.

Bunlara mahal vermemek için.
Vermiyoruz. Msn Tongue
Son düzenleyen hellboy726; 2 Kasım 2008 17:58 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
2 Kasım 2008       Mesaj #173
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Anaxielia adlı kullanıcıdan alıntı

Kendi üzerine sağ tıklayıp; Kişiyi sil>Ayrıca Bu Kişiyi Engelle>Windows Live Hotmail Kişilerimdende Kaldır dediğimde Engellemişte Silmişte oluyorum... Birdahaki eklediğimde o senin dediklerini yapıyorum ve Kendimi ekliyorum... Ama yine olmuyor?

Alıntı
tınmaz melaike adlı kullanıcıdan alıntı

bn yaptım oldu Msn Grin şimdi kendimi sildim engelledim sonra yine kişi ekleden ekledim Msn Grin daha sonra araçlar/seçenekler/gizlilikten kendimi bulup izin ver dedim uyguladım oldu

Engelinizi kaldırmak için kendinizin kişi listenizde olması gerekmez. Gerçi kendiniz ekli değilseniz, o zaman engeli kaldırmaya çalışmanın da bir anlamı olmaz Msn Dunno
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
2 Kasım 2008       Mesaj #174
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Engelinizi kaldırmak için kendinizin kişi listenizde olması gerekmez. Gerçi kendiniz ekli değilseniz, o zaman engeli kaldırmaya çalışmanın da bir anlamı olmaz Msn Dunno

Daha öncede böyle bişi yapmıştım kendimi engelleyip silmiştim...
Sonra yine eklediğimde engellemeyi kaldırmayı birtürlü yapamamıştım...
Seçenekler>Gizlilik>Engelli listesinden de kaldırıp eklediğimde olmamıştı...
Ama kendi Messenger'ımı ekledikten sonra engel'i kaldırınca oldu...
sulh81 - avatarı
sulh81
Ziyaretçi
9 Kasım 2008       Mesaj #175
sulh81 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar kesın baska bı yolu daha var.Ben denedım engelledıgını tespıt ettıgım arkadası tel ile aradım öyle bır yemın ettırdımkı engelledıgını ıtıraf ett.ama ona nsaıl yaptıgım anlattım tabiii.şimdi sıkıysa engellesin.olay şöyle:
seçeneklerden giriyoruz.soldaki sekmelerden gizlilik yazana tıklatıyoruz karsınıza iki kıcık pencere cıkıo.sagdaki sizin engelledıklerınız gösterilio sol pencerenın icindeki listeden şüphelendiginiz isme ters tıklatıyoruz orada en altta ''SİL'' yazısı koyu ise o kişi sizi engellemış veya silmiş.eeger soluk renk ise sorun yok arkadasınızın bosuna gunahını almış oldunuzzz.Bence bakmanızı tavsıye etmem adamın sınırlerı bozuluyo engellendıgını gormek.AMA KESİN OLARAK ENGELLENMIŞTİR ''SİL'' BOYLE İSE ENGELLİSİN DOSTUM...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Kasım 2008       Mesaj #176
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
sulh81 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar kesın baska bı yolu daha var.Ben denedım engelledıgını tespıt ettıgım arkadası tel ile aradım öyle bır yemın ettırdımkı engelledıgını ıtıraf ett.ama ona nsaıl yaptıgım anlattım tabiii.şimdi sıkıysa engellesin.olay şöyle:
seçeneklerden giriyoruz.soldaki sekmelerden gizlilik yazana tıklatıyoruz karsınıza iki kıcık pencere cıkıo.sagdaki sizin engelledıklerınız gösterilio sol pencerenın icindeki listeden şüphelendiginiz isme ters tıklatıyoruz orada en altta ''SİL'' yazısı koyu ise o kişi sizi engellemış veya silmiş.eeger soluk renk ise sorun yok arkadasınızın bosuna gunahını almış oldunuzzz.Bence bakmanızı tavsıye etmem adamın sınırlerı bozuluyo engellendıgını gormek.AMA KESİN OLARAK ENGELLENMIŞTİR ''SİL'' BOYLE İSE ENGELLİSİN DOSTUM...

"Sil" aktifse sizi kişi listesinden silmiş demektir. Kişi listesinden silinmek demek engellenmiş olmak demek değildir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
schalke04 - avatarı
schalke04
Ziyaretçi
16 Kasım 2008       Mesaj #177
schalke04 - avatarı
Ziyaretçi
Paylaşım için teşekkürler ßilmeyenler olabilir. Msn HappyMsn Wink
supercan - avatarı
supercan
Ziyaretçi
22 Kasım 2008       Mesaj #178
supercan - avatarı
Ziyaretçi
Tek garanti yöntem(test edilip onaylanmıştır)

Bizi engelleyip engellemediğini öğrenmek istediğimiz kişinin MSN listesine eklemeyi kesinlikle kabul edeceği yeni bir adres alıyoruz. Bu yeni adrese bu kişinin MSN adresini ekliyoruz. Normalde kullandığımız adresimizle ve yeni aldığımız ve söz konusu kişiyi listesine eklediğimiz adresle aynı anda oturum açıyoruz. Bir bakıyoruz ki kendi adresimizde çevrimdışı görünen kişi sonradan aldığımız sahte adresimizde çevrimiçi ve bize kim olduğumuzu sormuş. Msn Happy Anlıyoruz ki söz konusu kişi bizi engellemiş ve tuzağımıza da düşerek yakayı ele vermiş. Msn Grin
zeynepce - avatarı
zeynepce
Ziyaretçi
25 Kasım 2008       Mesaj #179
zeynepce - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, msn de bir arkadaşıma gizlilik bölümünden baktığımda beni silmiş gözüküyor,yani onun kişi listesinde yokum fakat ben onu çevrim içi olarak görüyorum bu nasıl oluyor,akıllı arkadaşım beni silmiş ama engellemeyimi unutmuş oluyor,peki o beni görüyormudur aramız limoni olduğu için soramıyorumda bana yardımcı olursanız sevinirim Msn Confused
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
25 Kasım 2008       Mesaj #180
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
zeynepce adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba, msn de bir arkadaşıma gizlilik bölümünden baktığımda beni silmiş gözüküyor,yani onun kişi listesinde yokum fakat ben onu çevrim içi olarak görüyorum bu nasıl oluyor,akıllı arkadaşım beni silmiş ama engellemeyimi unutmuş oluyor,peki o beni görüyormudur aramız limoni olduğu için soramıyorumda bana yardımcı olursanız sevinirim Msn Confused

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Ona mesaj gönderebiliyor olmanız aksini göstermez. Listesinde değilsiniz fakat mesaj göndermeye izniniz var. Engellemediğiniz ve engellenmediğiniz sürece o kişiyle mesajlaşabilirsiniz.

İlk gönderide verilen bu bilgiye ek olarak onu çevrimiçi görebiliyor olmanız da silinmiş olduğunuzun aksi yönde bir bilgi vermez. Silinmişsiniz ama onu çevrimiçi görme ve ona ileti gönderme izniniz var. İzni kaldırmadığı sürece o kişinin çevrimiçi durumunu görebilir ve o kişiye ileti gönderebilirsiniz.

O kişi, sizi listesinden sildiği için sizin çevrimiçi durumunuzu görme şansı yok. O kişiyi engellerseniz, eklese bile görme şansı olmaz.