Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 29

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.224.947 Cevap: 380
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
25 Eylül 2009       Mesaj #281
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
HsnylmZ adlı kullanıcıdan alıntı

İstisnalar war mı? bende bi kaç kişi beni silmiş olarak gözüküo ama bana yazıolar ?

İstisna olmasını gerektirecek bir durum yok ki. Aşağıdaki cümle zaten daha önce yazılmış ve siz de okumuşsunuz.
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Engellemediğiniz ve engellenmediğiniz sürece o kişiyle mesajlaşabilirsiniz.

Ayrıca sizi silmediği halde sildi gibi görünme hataları da her zaman için olabilir, bilgisayar bu sonuçta.
Sponsorlu Bağlantılar
HsnylmZ - avatarı
HsnylmZ
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #282
HsnylmZ - avatarı
Ziyaretçi
istisna gerektirecek bi durum yok da ne demek? bana yazıolar dedim ben yazıyorum demedim.
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
25 Eylül 2009       Mesaj #283
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

istisna gerektirecek bi durum yok da ne demek? bana yazıolar dedim ben yazıyorum demedim.

Siz, sizi sildiğini tespit ettiğiniz birinin size ileti yazamayacağını ve size yazı gönderenin sizi hala listesinde tuttuğunu ama nedense size sanki sizi listesinden silmiş gibi göründüğünü düşündüğünüz için "istisnalar var mı?" diye sordunuz sanırım. Halbuki sizi silenler hatta hiç eklememiş olan kişiler bile size ileti gönderebilir ancak o ileti size, siz o kişiye izin verdiyseniz ulaşır. Bu yüzden "istisna gerektirecek bir durum yok ki" dedim. Çünkü NeutralizeR'ın yazdığı ile çakışan bir durum değil sizinki.
HsnylmZ - avatarı
HsnylmZ
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #284
HsnylmZ - avatarı
Ziyaretçi
sn sildğn birisine ileti yazabiliomusun?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
26 Eylül 2009       Mesaj #285
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

sn sildğn birisine ileti yazabiliomusun?

Aynen. Nasıl olduğunu görmek isterseniz kişi listenizin menüsünden Eylemler>Anlık ileti gönder... öğelerine tıklayıp e-posta adresi girme kutusuna (kişileri arama kutusuna değil) kafanıza göre bir e-posta adresi (e-posta adresi standartlarına uymak zorundasınız) yazın ve Tamam'a basın.
HsnylmZ - avatarı
HsnylmZ
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #286
HsnylmZ - avatarı
Ziyaretçi
Online oldğumu nerden anlıolar acaba
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
5 Ekim 2009       Mesaj #287
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Online oldğumu nerden anlıolar acaba

Ortak arkadaşlarınız varsa o arkadaşlardan görebilirler. Ama bahsettiğim yerden ileti gönderebilmek için sizin illa çevrimiçi olduğunuzun bilinmesine gerek yok. Eğer çevrimiçiyseniz ileti size gider, çevrimdışı iseniz ileti gönderilemedi diye gönderene geri döner.
BiRuMuT - avatarı
BiRuMuT
Ziyaretçi
13 Ekim 2009       Mesaj #288
BiRuMuT - avatarı
Ziyaretçi
msnde bir kişiyi engelledim fakat silmedim çevrim içi olduğum zamanda bana msnden ileti gönderebiliyor benim çevrim içi olduğumu nerden biliyorki ben onu engellediğimde onun listesinde çevrimdışı olmam lazım değilmi ?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
14 Ekim 2009       Mesaj #289
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
BiRuMuT adlı kullanıcıdan alıntı

msnde bir kişiyi engelledim fakat silmedim çevrim içi olduğum zamanda bana msnden ileti gönderebiliyor benim çevrim içi olduğumu nerden biliyorki ben onu engellediğimde onun listesinde çevrimdışı olmam lazım değilmi ?

Evet, sizi çevrimdışı görmesi gerekir. Üstelik çevrimdışı ileti atsa bile ve siz de o sırada çevrimiçi iseniz, o iletinin bile size ulaştırılmaması gerekir. Ama hata oluşmuş sanırım. Kişiyi listenizden de silin, belki böyle düzelir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2009       Mesaj #290
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar MSN PLUS Live! ÖZelliği Olarak Kişi Üzerine Sağ Click>MessengerPlus Özellikleri> Kişi Bilgisi Gelen Pencerenin En alt Köşesinde Bu Kişinin Listesindesini Veya Değilsiniz Yazar!!