Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 19

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.224.969 Cevap: 380
GöÇMeN KıZı - avatarı
GöÇMeN KıZı
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #181
GöÇMeN KıZı - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bu konuyu Baştan Sona kadar okudum Ve ahmetgns,NeutralizeR arkadaşlarımın verdiği bilgilerden çok faydalandım..ahmetgns arkadaşımın önerdiği profil görüntüle ve messenger görünümü görünüyorsa engellenmemişsinizdir dediği çok doğruydu...

Sponsorlu Bağlantılar
Ama dün bir baktımki profil sayfası yine ara yüzünü değiştirmişMsn SadVe ne mesenger görünümü kalmış nede başka bişey...Sayfayı açtığımda şok olduğum için ekrana bakarken Msn Happyyeni arayüzü incelemeye koyuldum ve bikaç deneme yaptım...Ve ben buldum sanırım yine çözümüMsn Happy

yanlız bu denemeyi kendi msn den bir tanesinde yaptığımda olmadı bana...Aşağıda yazdığım hiçbir ek profil bilgisi bulunmuyor yazısı çıktı..Ama engellememiştimMsn SadSanırım o msn adresimde bir izni kapatmış olmalıyımMsn SadNasıl becerdiysemMsn Happy

Ama Eski bir msn adresim vardı ve orda bir arkadaşım ekliydi ama o arkadaşım o msn kullanmıyorum diye sanırım, Beni ordan engellemişti...Kullandığım msn İse arkadaşımla görüşüyorum halenMsn HappyEngellendiğim msn den ona baktım Alltaki Not Yazıyordu...[şu anda hiçbir ek profil ayrıntısını paylaşmıyor...]

Ama şuan konuştuğum msn de ise Aşağıda anlattığım gibi kişiye ait bir takım bilgiler göründü...

Yani denedim oldu...Deneyin sizlerde bakalım sonuçlar olumlumu olucak...

Şimdi ilk önce Sizi Engellediğini düşündüğünüz arkadaşınızın profil görüntüle bölümüne basın..

Sonra açılan sayfada oturum açın...[Önemli:Her girişinizde oturum açın..Açmadığınızda Engellediğinizi Düşünebileceğiniz Sonuçla karşılaşabilirsiniz]

Oturum açtığınızda kişiye ait bilgilerini içeren bir sayfa açılıcak

Sol tarafta Ayrıntılar bölümüne tıklayın

Açılan Sayfada Orda mutlaka kişi sizi engellemediyse Messenger avatarının altında ona ait bir msn nick yada ufakta olsa bir bilgi yazar...[bazılarının resmi görünmeyebilir yani avatar kısmı boş olabilir,bu sizi engellediği anlamına gelmiyorMsn HappyProfösörüm ya benMsn Happy]

Ama engellediyse messenger Avatarının Altında şu mesaj yazıcaktır

... hakkında

... şu anda hiçbir ek profil ayrıntısını paylaşmıyor...

Arkadaşlar sizlerde bir deneyin bakalım olucakmı.....Valla ben olumlu Sonuç AldımMsn HappyUmarım Faydalı olmuşumdur...Anlamayan olursa Resimli Anlatımınıda SunarımMsn HappyTabi Anlatımım doğruysa ve iyi sonuçlar alınırsa...Eğer Bu yöntemimde Yanılmışsam hepinizden şimdiden özür dilerim...Ben olumlu sonuç alınca burdan çok faydalandığım için benimde Bir faydam dokunsun istedim sadeceMsn Happy

Kafamı Bulandıran Tek bir pürüz tek bir msn adresimde yaşadım..Dediğim gibi benim bir msn adresimden kendimi engellediğimdede, engeli açtığımdada bu not göründü

... hakkında

ama sanırımki o msn adresimde bir izni kapatmış olmayalımMsn Sad[Bunun sebebinin neyden kaynaklandığınıda bilen varsa söyleyebilir...]
alfredo - avatarı
alfredo
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #182
alfredo - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Öncelikle herkese selam !

Sponsorlu Bağlantılar
Engelleme olayıyla ilgili bir şey soracağım umarım bilen birileri çıkar...Bildiğiniz gibi messenger üzerinde engellediğini merak ettiğimiz kişinin isminin üzerine mouse ile sağ tıklayıp "görünüm"den profil dediğimizde karşımıza çıkan kişinin messenger sayfasında "profil ayrıntıları" ve daha sonra "messenger görünümü" ve "web görünümü"nden kişinin bizi engellediğini ya da engellemediğini anlayabilioduk..Ki bu yol bana kalırsa %90 olarak belki de daha fazla doğru çıkmaktaydı..

Ancak bilmem fark eden oldu mu olduysa yardım ederse çok mutlu olurum..bikaç gündür windows live sayfaları yenilendi..sol tarafta "Alan" diye bir yer var oraya tıkladığımızda "profil ayrıntıları"nı göster yine gözüküo ama tıkladığımızda ne messenger görünümü ne de web görünümü var Msn Confused

Bu konu hakkında bilgili birisi çıkarsa çok çok mutlu olurum...şimdiden saolun Msn Wink
alfredo - avatarı
alfredo
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #183
alfredo - avatarı
Ziyaretçi

Engelleme olayıyla ilgili bir şey soracağım umarım bilen birileri çıkar...Bildiğiniz gibi messenger üzerinde engellediğini merak ettiğimiz kişinin isminin üzerine mouse ile sağ tıklayıp "görünüm"den profil dediğimizde karşımıza çıkan kişinin messenger sayfasında "profil ayrıntıları" ve daha sonra "messenger görünümü" ve "web görünümü"nden kişinin bizi engellediğini ya da engellemediğini anlayabilioduk..Ki bu yol bana kalırsa %90 olarak belki de daha fazla doğru çıkmaktaydı..

Ancak bilmem fark eden oldu mu olduysa yardım ederse çok mutlu olurum..bikaç gündür windows live sayfaları yenilendi..sol tarafta "Alan" diye bir yer var oraya tıkladığımızda "profil ayrıntıları"nı göster yine gözüküo ama tıkladığımızda ne messenger görünümü ne de web görünümü var Msn Confused

Bu konu hakkında bilgili birisi çıkarsa çok çok mutlu olurum...şimdiden saolun Msn Wink

( bu arada yanlışlıkla konu bölümüne yazmışım herkesten özür ...)
GöÇMeN KıZı - avatarı
GöÇMeN KıZı
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #184
GöÇMeN KıZı - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
alfredo adlı kullanıcıdan alıntı

( bu arada yanlışlıkla konu bölümüne yazmışım herkesten özür ...)

Arkadaşım senin yazdığın konun üstünde bende bugün tam o konudan bahsettim...ben yeni bir yöntem buldum bir oku istersen dene umarım işine yarar....

Yanlız yukarda bir dip not eklemeyi unutmuşum...

Eger engellenmediysek Ayrıntılara tıkladığımızda msn avatarının altında kişisel bir ileti v.b bil bilgi ve hemen altında ise

...hakkında bilgiler

... şu anda hiçbir ek profil ayrıntısını paylaşmıyor... yazısı çıkıyor...

*Sanmayınki engellendiniz..yani kısaca engellenmediğinizde yukarda yazdığım iki kısımda görünür...

Engellendiğinizde ise sadece msn avatar kısmının altında bu not oluyor...

... hakkında bilgiler

lütfen dene olursa olumlu yada olumsuz düşünceni burda paylaşırsan sevinirim....
alfredo - avatarı
alfredo
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #185
alfredo - avatarı
Ziyaretçi
Mesajın için teşekkürler öncelikle...bu konuyla benim gibi ilgilenen birisi olmasına sevindim..Denedim ama ancak bundan emin deilim;yani 2 yere de aynısını yazmışsın sanki ;çünkü hakkında yazısı 2 seferde de çıktı ben de..algılayamadım ; kendimde bulunan 2 mevcut msn adresinden deniorum belki ondandır ama bana kalırsa bunun bi yolu olmalı eski versiyondaki çok kolay ve kesinlikle doğru çıkıyordu..Bunda da olmalı ...Umarım buluruz cevabını beklerim Msn Wink
CelestialBody - avatarı
CelestialBody
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #186
CelestialBody - avatarı
Ziyaretçi
Engelleyene merak yerine onu bende engellemeyi tercih ediyorum. Engellemek ayıptır ve bana bu ayıbı yapan bir kişi arkadaşım olmasın daha iyi. O nedenle en başta yazıldığı gibi silenler kolayca belli oluyor ve bu da kafi.
GöÇMeN KıZı - avatarı
GöÇMeN KıZı
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #187
GöÇMeN KıZı - avatarı
Ziyaretçi
Valla Alfredo arkadaşım engellenmediğinde Msn avatarının altında hem kişisel ileti v.b herhangi bilgi ve hemende

hakkında bilgiler

... şu anda hiçbir ek profil ayrıntısını paylaşmıyor... yazısı çıkıyor...Yani ikisi çıkıyor

ENGELLENDİĞİNDE İSE;

... hakkında Bilgiler

... şu anda hiçbir ek profil ayrıntısını paylaşmıyor... *DİKKAT Not:Ama sadece bu yazı çıkıyorsa engellendiğini gösteriyor...

Ama yukarıdada söledim ben kendi iki ayrı msn de denedim bir tanesinde engellemediğim halde

... hakkında

... şu anda hiçbir ek profil ayrıntısını paylaşmıyor... bu yazı geldi ekrana...belkide aynı pc den iki msn baktığımızdan oluyor...belkide başka bir sebebi var bilemiyorum...

Ama arkadaşlarımda denedim beni engelleyin dedim hepsinde doğru sonuçlar aldım..sende bi arkadaşına söle engellesin seni bak bakalım dediğim doğru çıkıcakmı?kendi msn baktığımızda belki o sonuçla karşıyor olabiliriz...Belkide anlattıklarımı tam anlamıyla kelimeye dökemiyor olabilirim...İstenilirse resimli anlatımda yapabilirim...Sen bir dene olumlu yada olumsuz sonucu burda paylaşırsan sevinirimMsn Happy

Bu unsuruda dikkat edin!!!Her girişinde sağ tarafta üstte oturum aç var ordan hangi msn den birine bakmak istediğinde o adresle oturum açman gerekli...Bu oturum açma işini her bakışında yenilemelisin...
alfredo - avatarı
alfredo
Ziyaretçi
4 Aralık 2008       Mesaj #188
alfredo - avatarı
Ziyaretçi
yani biraz bakmam lazım tabii ii bi yöntem de olabilir ama "messenger görünümü" ve "web görünümü" en iyisiydi.. ya da şimdi buna alışıcaz artık..ama bi de şöyle bişey var...kişisel ileti ok de...herkes kişisel ileti de yazmıo ki ? o nasıl olacak. .
GöÇMeN KıZı - avatarı
GöÇMeN KıZı
Ziyaretçi
5 Aralık 2008       Mesaj #189
GöÇMeN KıZı - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
alfredo adlı kullanıcıdan alıntı

yani biraz bakmam lazım tabii ii bi yöntem de olabilir ama "messenger görünümü" ve "web görünümü" en iyisiydi.. ya da şimdi buna alışıcaz artık..ama bi de şöyle bişey var...kişisel ileti ok de...herkes kişisel ileti de yazmıo ki ? o nasıl olacak. .

Evet o kullandığımız yöntem çok güzeldi ama malesef ertık kullanamıyoruzMsn SadKişisel ileti olmasada farklı bir bilgi gösteriyor...Valla benimde baktığım arkadaşlarımda kişisel ileti yoktu ama o bölümde gösteriyo engellenmediğinde...Ama engellendiğimde ise sadece o yazı çıkıyor...Sende yap dene dediğimi anlıycaksın...

Ama dediğim gibi bu yönteme çok güveniyorum demedim...Sadece yaptığımda olumlu sonuç aldımdiyorum iyice araştırıp denersek belki tam çözümünü buluruzMsn Happy
alfredo - avatarı
alfredo
Ziyaretçi
5 Aralık 2008       Mesaj #190
alfredo - avatarı
Ziyaretçi
yaw tekrar denedim hem de gayet online olan arkadaşlarımla ama ben şu aşamada bu yola pek güvenmiş deilim ; istediğimi alamadım henüzMsn Thinkingküçük bi ihtimal doğruluk payı söz konusu ama online olan arkadaşlarımda denediğimde de ne kişisel bilgi çıkıo ne de başka bişey "şu anda hiçbir ek profil ayrıntısını paylaşmıyor" yazıor...bakalım nasıl çıkıcaz bu işin içinden;;Msn Tonguebaşka bi yolu olmalıııı