Arama

E-Mail Gelmesini Engellemek ve Sizi Engelleyenleri Anlamak

Güncelleme: 1 Kasım 2011 Gösterim: 114.307 Cevap: 19
onurfb_ - avatarı
onurfb_
Ziyaretçi
2 Haziran 2006       Mesaj #1
onurfb_ - avatarı
Ziyaretçi
Size mail atmasını istemedğiniz birileri varsa onları engellemek için şu adımları takip edin
Continue
Sponsorlu Bağlantılar
girip mailinizi açıyorsunuz oradan POSTA kısmına girin sağ üstte SEÇENEKLER yazan yeri tıklayın ordanda ÖNEMSİZ E-POSTA KORUMASI yazan yeri tıklayın ordanda GÖNDERENİ ENGELLE ye tıklıayın ve solda bulunan bölüme size mail göndemesini istemediğiniz adresi yazıp ekle yi tıklayın en sonunda da tamam ı tıklayıp işlemi sonlandırıyorsunuz

Sizi Engelleyenleri Görmenin Benim Bildiğim Kadarıyla Tek Yolu Var Zaten Başka Yoluda Yok Sanırım...Oda Sizi Engellediğini Düşündüğünüz Kişiye Herhangi Bir Mail Atın Maili Attıktan Sonra Gelen Pencerede Şöyle Bir Kısım Olur
wwww5rk
Burada Dikkat Etmeniz Gereken Tek Şey Sayfa Yüklemenin Tamamen Bitmiş Olduğundan Emin Olun Yani İnternet EXPLORER ın Sol Alt Köşesinde BİTTİ Yazısı Çıksın..O Çıktıktan Sonra Deminki Resimde KIrmızı Olan Adam Eğer Yeşil İse Ve Sizde'de Online Değilse Engellenmişsiniz Demektir.. Eğer KIrmızı İse'de O sırada Çevrimdışıdır anlamına Geliyor...İnanmayanlar Deneyebilir
Son düzenleyen Blue Blood; 4 Haziran 2006 15:34
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2006       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rainvoice adlı kullanıcıdan alıntı

msn programınızdan önce
Araçlar/Secenekler/Gizlilik menüsünden ulaşın !..

Sponsorlu Bağlantılar
Kişi listenşz karşınızda !.. kişiler üzerinde sağı tıklayın !.. ( sil ) yazan secenek etkinse mail adresi siizi silmiş ve engellemiş demektir !.. Kolay gelsin !.
.:: R@invoice ::.

Kisilere Sag Tikladiginizda "Sil" Secenegi Aktifse Sizi Silmis Demektir. Fakat Engelledigi Anlamina Gelmez.
stephard - avatarı
stephard
Ziyaretçi
18 Temmuz 2006       Mesaj #3
stephard - avatarı
Ziyaretçi
evet l.a.d.y. nin dediğini ben de biliyorum.silmeyi anlayabiliyosun ama engellenmeyi arkadaşımızın dediği yoldan anlayabiliriz.tşk ler.
ms-dos - avatarı
ms-dos
Ziyaretçi
16 Ağustos 2006       Mesaj #4
ms-dos - avatarı
Ziyaretçi
BİŞY SÖYLİYİMMİ ms-dos olarak EN GÜVEN Lİ MSN TÜRÜ 7.5 ARKDAŞIM LİVE MİVE BUNLAR ÇİÇEKLİ GÜLLÜ HANIM EVLADI MSN NELİRİ
crazyexelans - avatarı
crazyexelans
Ziyaretçi
16 Ağustos 2006       Mesaj #5
crazyexelans - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
stephard adlı kullanıcıdan alıntı

evet l.a.d.y. nin dediğini ben de biliyorum.silmeyi anlayabiliyosun ama engellenmeyi arkadaşımızın dediği yoldan anlayabiliriz.tşk ler.

dediklerinize sonuna kadar katılıyorum. msn kullanmayı bilmen bir kaç mahlukat kişiler kısmından engellendiğini gördüğünü sanıo. sonra diğerlerine sölüo. o kişi ye inanların hiç bir kabahati yok aslında. nese ben sölemek istediğim mail yolu ile anlaşılan engellemelerede hotmail yöneticileri bir yol bulmuşlar. bazı kişilerde işlem şaşıo yani hep off line gözüküo. bunuda diikate almanızı sölemek istedim. herkeze kolay gelsin

..:: SAYGILAR ::..
blueasky - avatarı
blueasky
Ziyaretçi
22 Ekim 2006       Mesaj #6
blueasky - avatarı
Ziyaretçi
you has been sent to mail arkadaş mailini gönderiliyorr demek bu kar-şıdaki kişininn seni engelleyip engelemedi anlşamına gelmezzz.
* gönderdigin mailiden sonra eger kişi seni sengellemişsee hata mesajı gelirrr posta kutuna ozamn anlarsın seni engeledin ii
onursuck - avatarı
onursuck
Ziyaretçi
26 Ekim 2006       Mesaj #7
onursuck - avatarı
Ziyaretçi
yok arakadaslar engelleyenide bu yoldan anlayamıyorsunuz bu genel olan bir system degil sizde gözüken . adam sizi engellediyse yani mail adresinizi tabiki bu hotmailede yansayacak .. denedim oradan biliyorum Msn HappyMsn Happy
aLeNeoN - avatarı
aLeNeoN
Ziyaretçi
26 Ekim 2006       Mesaj #8
aLeNeoN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
onursuck adlı kullanıcıdan alıntı

yok arakadaslar engelleyenide bu yoldan anlayamıyorsunuz bu genel olan bir system degil sizde gözüken . adam sizi engellediyse yani mail adresinizi tabiki bu hotmailede yansayacak .. denedim oradan biliyorum Msn HappyMsn Happy

katiliyorum.. bende denedim biliyorum.
CibiL - avatarı
CibiL
Ziyaretçi
14 Kasım 2006       Mesaj #9
CibiL - avatarı
Ziyaretçi
Ugra$mayin ya engeLLemi$se napmi$sa diger msn'den ekLein ..kasmaya gerek yok ßo$werin Msn Happy
pinosh - avatarı
pinosh
Ziyaretçi
30 Mart 2007       Mesaj #10
pinosh - avatarı
Ziyaretçi
pekii bilgisi olan varmı acaba karşı taraflı silmeden de tamamen listemizden kaldırabileceğimiz(silebileceğimiz) bir program varmı?