Arama

Çoklu MSN - Çoklu Oturum Açma (Aynı Anda Windows Live Messenger ve MSN Messenger) - Sayfa 10

Güncelleme: 30 Ekim 2012 Gösterim: 479.439 Cevap: 177
ali ylmz - avatarı
ali ylmz
Ziyaretçi
18 Ağustos 2007       Mesaj #91
ali ylmz - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bunu yüklüyemiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
18 Ağustos 2007       Mesaj #92
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ali ylmz adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben bunu yüklüyemiyorum

Bunu derken hangi çoklu oturum açma yamasını yüklediğinizi belirtebilir misiniz? Ayrıca bu yüklemeyi yaparken nasıl bir hata ile karşılaştığınızı daha detaylı belirtirseniz yardımcı olmamız kolaylaşacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Mesela yükleme esnasında MSN programlarından tamamen çıktınız mı? Ya da ilk mesajda verilen talimatları harfi harfine uyguladınız mı?
adroit - avatarı
adroit
Ziyaretçi
20 Ağustos 2007       Mesaj #93
adroit - avatarı
Ziyaretçi
coklu msn ne arı yorum da
Professionals - avatarı
Professionals
Ziyaretçi
23 Ağustos 2007       Mesaj #94
Professionals - avatarı
Ziyaretçi
  1. Biraz zor gibi görünüyordu. Ama denedim ve olumlu sonuç verdi. Artık çoklu oturum açabiliyorum. Msn WinkMsn Tongue[php]MSN LİVE MESSENGER[/php]
burakturak27 - avatarı
burakturak27
Ziyaretçi
23 Ağustos 2007       Mesaj #95
burakturak27 - avatarı
Ziyaretçi
bunnun zip dosyasını bulamadım yha

saolun buldum yükledim deee
Son düzenleyen burakturak27; 23 Ağustos 2007 18:08 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
EvRa_29 - avatarı
EvRa_29
Ziyaretçi
7 Eylül 2007       Mesaj #96
EvRa_29 - avatarı
Ziyaretçi
ben bu çoklu oturumu yükleyemedim
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
7 Eylül 2007       Mesaj #97
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
EvRa_29 adlı kullanıcıdan alıntı

ben bu çoklu oturumu yükleyemedim

Tam olarak nerde takıldığınızı söyleseydiniz daha açık bilgi verebilirdik. Konunun ilk mesajındaki adımları sırasıyla takip edin.

Eğer birden fazla MSN açmak istiyorsanız A-Patch'ı deneyebilirsiniz. Ben kısaca özetleyim..

Programı indirdikten sonra Messenger' dan çıkış yapmanız gerekiyor. (Windows saatinin ordaki MSN simgesine sağ tıklayın ve ÇIKIŞ 'ı seçin) Daha sonra indirdiğiniz paketi çalıştırın. Opsiyonel seçenekleri aşağıda verdiğim linkteki konunun ilk mesajında bulunan resimlere bakarak istediğiniz seçenekleri işaretleyin. Son sayfaya geldiğinizde Sağ Alt tarafta "Apply" tuşuna basarak işlemi bitiriyoruz...

Çoklu ortam açma yamasını indirmek için tıklayın...
Son düzenleyen ahmetseydi; 8 Eylül 2007 01:10
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
TÜRKİYE - avatarı
TÜRKİYE
Ziyaretçi
8 Eylül 2007       Mesaj #98
TÜRKİYE - avatarı
Ziyaretçi
NASI ÇOKLU MSN DOWLAND İNDİRİLİYOMsn Surprised
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
11 Eylül 2007       Mesaj #99
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
imprezamavisi - avatarı
imprezamavisi
Ziyaretçi
13 Eylül 2007       Mesaj #100
imprezamavisi - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar.
bı sabah msn yı acmak ıstedım 7.5 yuklu bende ve cok acabılıyorum . onlıne olamadım lıve yukletıyordu bende foruma gırdım bu bolumde yazılan konuyu okudum okudum ıyı guzelde okumakla olmadıgını fark ettım kuruyorum 7.5 u sonra lıve yı kuruyorum ama lıve kurulunca 7.5 ucuyor Msn Happy coklu ortam acamıyorum
sonra arkama yaslandım daha dıkkatlı okudum bu iş yapılacak ama neden kafam almıyor die dusundum ve yazılanları tek tek yaptım.
sonuc bıngooo
on yuz msn aynı anda açabılıyorum

bırde ben anlatayım Msn Happy
cok basıt anlatacam Msn Happy program files teki 7.5 u masa ustune koyun orada uslu uslu dursun ..Live yi ındırın c dekı program fıles e yukleyın kurulum bıttıkten sonra live yi masa ustune koyun. c dekı program fıles te 7.5 veya live kurulu olmasın.sonra forumumuzdakı bu Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - A-Patch (Windows Live Messenger) baslık altındakı programı kurun calıstırın.
sonra masa ustundekı live yi tıklayın tıklayın tıklayın tıklayın ıstedıgınız kadar tıklayın bu kadar Msn Happy

surcu lısanda bı hata ettıysem affola ,ıyı gunler ıyı calısmalar........

.