Arama

Çoklu MSN - Çoklu Oturum Açma (Aynı Anda Windows Live Messenger ve MSN Messenger) - Sayfa 2

Güncelleme: 30 Ekim 2012 Gösterim: 479.328 Cevap: 177
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sibel adlı kullanıcıdan alıntı

of ya sinir oldum hiç bişey indiremiyorum

Indirmeniz Gereken Program vs. Yok. Sadece Asagidaki Link'ten MSN Messenger 7.5 ve Windows Live Messenger Indirip Bu Konu Altindaki Ilk Mesajda Anlatildigi Gibi Kurun.
Windows Live Messenger ve MSN Messenger 7.5 (Son Sürüm)
Sponsorlu Bağlantılar

niksiz - avatarı
niksiz
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #12
niksiz - avatarı
Ziyaretçi
kapali olmasa olmazmi Msn Grin Ben Hep Açik indirmekteyim yoksa Zararimi var Msn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
hep ayni yola çikiyu bu nasl hem 7.5 benim bildim kaldirilçak + Liva var bu nasil

oçak bilen varmiMsn Confused
Son düzenleyen Blue Blood; 31 Temmuz 2006 13:46 Sebep: Mesajlar Birlestirildi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
niksiz adlı kullanıcıdan alıntı

kapali olmasa olmazmi Msn Grin Ben Hep Açik indirmekteyim yoksa Zararimi var Msn Grin

hep ayni yola çikiyu bu nasl hem 7.5 benim bildim kaldirilçak + Liva var bu nasil

oçak bilen varmiMsn Confused

Evet Kapali Olmasi Lazim.
Hem MSN Messenger 7.5'i Hem de Windows Live Messenger'i Bilgisayariniza Indirmeniz Gerekli.
Daha Sonra Ilk Mesajda Anlatildigi Gibi Kurun.
x1bc - avatarı
x1bc
Ziyaretçi
20 Ağustos 2006       Mesaj #14
x1bc - avatarı
Ziyaretçi
dostum çok sağol ilk dediğini uyguladım sonuç iyi ama 1 saat uğraştım neyse eline sağlık.arkadaşlar msg plus3 ve msgpluslive3 ü de yükleyin sonuç daha iyi olacak ben öle yaptım

açıklamasını yapmak istiyorum musadenizle bütün msn leri program ekle kaldırdan silin sonra iki msn setup dosyasını masa üstüne koyun,ilk önce msn 7.5 i kurun sonra program files ı açın oradaki msn messenger dosyasını masa üzerine kesip yapıştırın adını değiştirin msn messenger 2 -3 yap farketmez.sonra live messenger ı kur .zaten otomatikman 7.5 silinir . masa üzerindeki msn messenger 2 dosyasını aç zaten orda resimdende anlarsın messenger.exe dosyasını masa üstüne kısayol olarak gönder. işlem tamam.msg plus ları da yükledin mi deyme keyfine ama ilk önce 7.5 i aç sonra live msn yi aç çoklu oturum açma yamalarını da unutma kalın sağlıcakla
Son düzenleyen x1bc; 20 Ağustos 2006 06:10 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
kaniulus - avatarı
kaniulus
Ziyaretçi
21 Ağustos 2006       Mesaj #15
kaniulus - avatarı
Ziyaretçi
walla kardeş dediğin aynısını yaptım ama olmuyor yinede saol bana tek msn yetiyor Msn GrinMsn Grin

walla kardeş dediğin aynısını yaptım ama olmuyor yinede saol bana tek msn yetiyor Msn Grin Msn Grin
Son düzenleyen kaniulus; 21 Ağustos 2006 16:57 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
usher - avatarı
usher
Ziyaretçi
23 Ağustos 2006       Mesaj #16
usher - avatarı
Ziyaretçi
olmuyor yaptım masa üstünde gene de msn messenger 7.5 kaldı
onu açınca otomatikman 8.0 açılıyor
AYSANEM - avatarı
AYSANEM
Ziyaretçi
24 Ağustos 2006       Mesaj #17
AYSANEM - avatarı
Ziyaretçi
TEŞEKKÜR EDERİM AYNI ANDA MSN 7,5 VE MSN LİVE MESSENGER YÜKLEDİM
YALNIZ ARKADAŞLAR PROGRAM YÜKLENİYOR FAKAT İKİSİNİDE AÇABİLMEK İÇİN MSN ÇOKLU YAMA GEREKLİ Smiley32
denix - avatarı
denix
Ziyaretçi
4 Eylül 2006       Mesaj #18
denix - avatarı
Ziyaretçi
nee gereği varrr en iisi 7.5 ikiside sonuçta aynı şeyi yapıo ne gereği var yklemenin ikisinide!!! Msn Grin
AYSANEM - avatarı
AYSANEM
Ziyaretçi
4 Eylül 2006       Mesaj #19
AYSANEM - avatarı
Ziyaretçi
nemi gereği 7,5 ve 8 arasında az da olsa fark var hiç bakmadınmı arkadaşım neden açıp kullanmayalımki öyledeğilmi arkadaşlar
seyitaztekin - avatarı
seyitaztekin
Ziyaretçi
23 Eylül 2006       Mesaj #20
seyitaztekin - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende live mesenger yama yı yükledim ama çalışmıyo gene eskisi gibi pencerelerde açılıyo bunun inceliği nedir bilenvarsa lütfen yardımcı olsun...