Arama

Çoklu MSN - Çoklu Oturum Açma (Aynı Anda Windows Live Messenger ve MSN Messenger) - Sayfa 3

Güncelleme: 30 Ekim 2012 Gösterim: 479.295 Cevap: 177
turk_x - avatarı
turk_x
Ziyaretçi
1 Ekim 2006       Mesaj #21
turk_x - avatarı
Ziyaretçi
başlangıçta bilgisayarınızda sadece msn messenger 7.5 sürümü olmalı.işte bu halde arkadaşın da dediği gibi hangi sürücüde msn messenger adlı klasör yüklüyse onu masa üstüne yapıştırın. bu yapılan cinlik sayesinde, yükleyeceğiniz live messenger, 7.5'i silerken masa üstündeki dosyanıza dokunmuyor.işte bu durumda, yani live messenger'i da yükledikten sonra masa üstünde klasörünüzdeki "msnmsgr" adlı uygulamayı isterseniz masa üstüne sürükleyerek live messenger ve 7.5 adlı iki can düşmanını yan yana görme fırsatını yakalamakla birlikte bu iki sürümden istediğinizi istediğiniz vakit kullanabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
tahrix - avatarı
tahrix
Ziyaretçi
1 Ekim 2006       Mesaj #22
tahrix - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben çözdüm olayı. Arekadaşın dedikleri bir yana ben bunu kendim denemiştim olmamıştı. şimdi burada okuyunca yaptım oldu.

Sponsorlu Bağlantılar
1.Öncelikle Eski messengerinizi Program files den bir yere kopyalayın
2.Live mess i kurun
3. Eski messengerin klasör adı "MSN Messenger2" çalışma dosyası da "msnmsgr2.exe" olsun
4. Bu Eski messengeri de program files in içine atın ve oradan masaüstüne bir kısayol yapın.

5. Bu önemli bir nokta! eğer eski messengeri çalıştırmak istiyorsanız ctrl+alt+del sekmesini tıklayın ordan Win Live e ait olan msnmsgr.exe yi sonlandırın.

6. masaüstündeki kısayol olan msnmsgr2.exe yi çalıştırın.

Bu Kadar.
melo_439 - avatarı
melo_439
Ziyaretçi
12 Ekim 2006       Mesaj #23
melo_439 - avatarı
Ziyaretçi
oldu sonunda çok basitmiş
ama şunu kaçırmayın en son live kurduktan sonra masaya kopyaladığımız msn messenger 7.5 görmek için ctrl+alt+delete yapıp ordan msnmsgr.exe dosyasını sonlandırıyoruz sonra diğerini açıyoruz arkadaşlar kolay gelsin Msn Happy
koylu38 - avatarı
koylu38
Ziyaretçi
13 Ekim 2006       Mesaj #24
koylu38 - avatarı
Ziyaretçi
mrb. ben live işlemini sonlandırdım sonra live dosyasını kopyala yapıstır ile masa userine aldım, sonra ismini degistirdim, sonra program ekle kaldırdan live ı kaldırdım.
sonra 7.5 yukledim, calıstırdım, sonra masa userindeki msn dosyasını actım
live exe dosyasını masa userine attım tıkladım calısmadı.'' işleyici gecersiz'' dio. yardım!!!
ferdi3334 - avatarı
ferdi3334
Ziyaretçi
15 Ekim 2006       Mesaj #25
ferdi3334 - avatarı
Ziyaretçi
ben bunu nerden dowload edecem
rapyy - avatarı
rapyy
Ziyaretçi
18 Ekim 2006       Mesaj #26
rapyy - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
KANIDELi adlı kullanıcıdan alıntı

Başlıktanda anlaşılacağı gibi Aynı anda Hem Windows Live Messenger hemde Msn Messenger 7,5 kullacaksınız peki bu nasılmı olcak.

Şöyle Öncelikle Live Messenger'ı yükleyin. Tabi msn den çıkın.

ctrl+alt+del kombinasyonundan işlemler sekmesine tıklayın orda msnmsgr.exe yi sonlandırın.

Peki şimdi Live Msn in setupı masaüstünde kalsın.

Bilgisayarım>C>ProgramFiles' a girin

Ordan Msn Messenger Klasörünü kesin ve masaüstüne yapıştırın.

Masaüstüne yapıştırdıktan sonra Klasörün ismini değiştirin.Ben Msn messenger2 yaptım.

Şimdi Program Ekle/Kaldırdan Msn Messenger 7,5 i kaldırın. Ama masaüstündeki kalsın.

Msn 7,5 kalktıktan sonra Windows Live Messenger'ı kurun.Kurulduktan sonra Live Msni açın ve Masaüstündeki Msn Messenger 2 Klasöründeki msnmsgr.exe yi masaüstüne gönderin ve açın. Hepsi bu kadar.

Aynı anda Hem Live Hemde MSN 7,5 i kullanın.

Bu İşlem olmazsa. Önce Live Msni yükleyip dediklerimi yapın sonra Msn 7,5 i yükleyin.

Artık Canınız Hangisinden Girmek isterse ondan girin.

0vS46821

bu arkadsmın dedıklerını aynen uygularsanız olr sna cok tsskr edıorum arkdsm bn yaptm we oldu cok saol ama sace bi sorum war ikisini aynı anda acamazmyız???
pazuzu - avatarı
pazuzu
Ziyaretçi
28 Ekim 2006       Mesaj #27
pazuzu - avatarı
Ziyaretçi
vrN msn75 ve live messenger

Arkadaşlar önce msg 7.5 kurun ve denilen gibi masa üstüne kes yapıştır yaptıktan sonra msg 8 kurun böyle daha kolay oluyor daha sonra msg 7.5 ve msg 8 i açabilirsiniz ama bir çoklu oturum yaması kullanın yoksa yalnız msg 7.5 veya msg 8 açık olabiliyor yama ile her ikisinide açabilirsiniz ben bunu kullanıyorum msg 8 için WLMUniversalPatcherPlusPlus091 ikisini birlikte açabiliyorum bunu forumda aratırsanız bulursunuz

Id6 msn75 ve live messengerr
llucifera - avatarı
llucifera
Ziyaretçi
25 Kasım 2006       Mesaj #28
llucifera - avatarı
Ziyaretçi
pekiii şu şekildede de yapılır mı bu iş acaba :
msn live i d sürücüsüne yüklesek ve de msn 7.5 aynı kalsa yerinde olur mu acaba böyle de ?????
tülayaksoy - avatarı
tülayaksoy
Ziyaretçi
26 Kasım 2006       Mesaj #29
tülayaksoy - avatarı
Ziyaretçi
ben denedim olmadı yapan varsa söylesin
scorpion_erdal - avatarı
scorpion_erdal
Ziyaretçi
2 Aralık 2006       Mesaj #30
scorpion_erdal - avatarı
Ziyaretçi
saçma ya bunun olması
hem msn 7.5 hem de Windows Live Messengeri aynı anda pcde olacak kardeşim birdefa hangisi ilk olarak pc nde mevcutsa diğerini yüklediğin anada öbirü hemn yüklemiş olduğununu sürümüne yükseltmiş olıyosun yani yüklü olan direk çöpe gidiyo bu konuyu açan arkadaş bişey leri yanlış anlatmış bence yinede elinize sağlık