Arama

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri - Sayfa 52

Güncelleme: 15 Nisan 2013 Gösterim: 1.076.022 Cevap: 849
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009       Mesaj #511
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

nolur banada yardım edın 8001012e bana bu hatayı verıyo yukluyorum acılmıyo sılıp yıne yukluyorum ama nafıle yenı surum geldı gelelı msn acılmıyo lutfeeenn yarım edın ımdaaaaaaaaaattt

İlgili Konu >> https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/271346-msn-hata-kodu-8001012e-windows-live-messenger-hatasi.html
Sponsorlu Bağlantılar
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
xxenoxaga - avatarı
xxenoxaga
Ziyaretçi
22 Ekim 2009       Mesaj #512
xxenoxaga - avatarı
Ziyaretçi
BEYLER K. BAKMAYIN 15. SAYFAYA KADAR BAKTIM FAKAT CEVAP BULAMADIM BEN ŞÖYLE BİR HATA ALIYORUM "800706Ba" BU NEDİR NEYDEN KAYNAKLANIR ESKİ MSN DEN GİREBİLİYORKEN VE BAŞKA PC DEN GİREBİLİYORKEN KENDİ PC İMDEN KENDİ MSN EME GİREMİORUM LAFI UZATTIM AMA DERDİME Bİ ÇARE PLSSS xD die bir msj yazmıştım benden önce ve sonraki sorulara cvp verilmiş ama bana cvp yok ! eğer aşıyo söleyebilirsiniz ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2009       Mesaj #513
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne güzel hata kodları yazmıssınız az da olsa umut var bende hata kodu da yok actıgı gıbı kapatıyorMsn Sad ne yaptıysam olmuyor sıstem dosyalarında bı ton sey sıldım yazılanları uygulucam dıye en sonunda sıstem gerı yukleme yaptım döndum basa.. nişanlımla uzaktan uzaga tek iletişim aracımızdıMsn Sad oyle maloş maloş oturuyorum simdiMsn Sad(((((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2009       Mesaj #514
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nolur cok acele yardım beklıyorum. girmeğim site, araştırmadıgım forum kalmadı..
tugba007 - avatarı
tugba007
Ziyaretçi
27 Ekim 2009       Mesaj #515
tugba007 - avatarı
Ziyaretçi
teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2009       Mesaj #516
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hata kodu arkadaslar, 8001012e yardimci olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2009       Mesaj #517
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Benim Hata Kodum 800707e Cözümü nü söylerseniz sevinirim Msn Sad
Pnr - avatarı
Pnr
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #518
Pnr - avatarı
Ziyaretçi
bende msn sürümünü yükseltin diyordu yükselttim bu defa hata raporu diyor fakat kod vermioyrdu sildim bastan kurmaya kalktım kurulmuyor Msn Confused msgrcore.cab hatalı yada bozuk diyor Msn Confused ne yapmalıyım Uf
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #519
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yeni msn sürümü yüklemem için pencere cıktı yukselttım fakat sımdı msne gırıor ama 15snde gerı msnden atıyor bır turlu cozemedım sılıp eskı msn surumlerınden yukledım fakat yıne yukseltılmesı gerek dıyıp acılmıyor
yardımlarınız ıcın tesekkurler sımdıden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #520
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hata kodu: 80080005 hat bu her şeyi denedim en az 5 defa sildim kurdum daha önceden 8.5 kullanıyodum zaten sonradan 8.5 açılmadı açılırken '' devam etmek için windows live messengeri güncellemeniz gerekiyor diyordu güncelledikten sonra en son sürümü yükledim bunda da 80080005 hata kodunu veriyor 5 tane msn adresim var hepsini denedim olmadı lütfen bilenler yardımcı olsun