Arama

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri - Sayfa 62

Güncelleme: 15 Nisan 2013 Gösterim: 1.075.492 Cevap: 849
boxcu - avatarı
boxcu
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #611
boxcu - avatarı
Ziyaretçi
ßöyle ßir hatalıorum çözümü olan vaRMı ?

Sponsorlu Bağlantılar
''Microsoft Application Error Reporting Başka Bir yükelme zaten sürüyor ''
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #612
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hizmet geçici olarak kullanılamadığından live messsssssenger oturumu açılmadı.lütfen daha sonra yeniden deneyin. hata kodu 8e5e0152 naptıysam olmadı lütfen yardımm edin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #613
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar msnmde hata kodu 8007007f yazıyo bi yarmcı olun ltfn...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #614
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yardım edin msn açtıgımda hata kodu geliyor 8004886c bilen varsa lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #615
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma messenger programı yükleyemiyorum.zaten var yazıyor.ama bilgisayarımda yok.

ya arkadaslar dort gunden berı msn mı acamıyorum hata verıo ama bı baskasının kını acıo hata kodum8e5e0152 ne yapmam lazım lutfen yardım edın ha bıde eskı surumden acıo msnyı ama yenı surumden acmıo eskıden acıodu dort gunden berı acmıo kafayı yemek uzereyın ne olurrrrrrrrrrrr yardım edınnnnn sorun ne
Son düzenleyen Misafir; 7 Şubat 2010 14:06 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #616
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aradaslar lutfen yardım edin aynı sorun bende de war msn calısmıyodu sifreyi giriyodum donuyodu douyo acmıyodu basa tekrar donuyodu hç hata kodu felan vermiyodu bende siliyim tekrar yuklıyım dedim denetim masasından daha sonra c / program files felan sildim tekrar yuklemeye kalktım zaten war dıyo nereye bakarsam bakıyım yok hiç bir iz bulamadım war dıyor lutfen yardım edin buda goruntusu..

asdzk

buda denetim masasi windows live ile ilgiili hiç bişi bırakmadım ama zaten yuklu diyo Msn Confused

qweasd

lutfen yardım edin ne yapmam gerek solerseniz cok memnun olurum simdiden tesekkurler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #617
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aradaslar lutfen yardım edin aynı sorun bende de war msn calısmıyodu sifreyi giriyodum donuyodu douyo acmıyodu basa tekrar donuyodu hç hata kodu felan vermiyodu bende siliyim tekrar yuklıyım dedim denetim masasından daha sonra c / program files felan sildim tekrar yuklemeye kalktım zaten war dıyo nereye bakarsam bakıyım yok hiç bir iz bulamadım war dıyor lutfen yardım edin buda goruntusu..

asdzk

buda denetim masasi windows live ile ilgiili hiç bişi bırakmadım ama zaten yuklu diyo Msn Confused

qweasd

lutfen yardım edin ne yapmam gerek solerseniz cok memnun olurum simdiden tesekkurler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #618
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
8e5e03fe hata veriyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #619
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hata kodu c0020006

msn mi açamıyorum bana bu hata kodunu verio.yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #620
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaklasık 10 gündğr msnime giremiyorum hata kdu c002006 bi el atın abilerrr ablalarrrMsn HappyMsn HappyMsn Happy