Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 86

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.784.504 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2006       Mesaj #851
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
serserisnm adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar merhaba

Sponsorlu Bağlantılar
bu sorunun bu bölümde sorulup sorulmaması konusunda emin değilim... şimdiden özür dilerimMsn Embarrassed

sorun şu ki; messenger adresim bir hacker tarafından ele geçirildiMsn Cry . geri alma şansım var mı,? yardımcı olursanız sevinirim...

herkese ii günler ii çalışmalarMsn Happy

Ilgili Konuyu Inceleyin
Hacklenen Mailinizi Geri Alma Ihtimali (Dilekce)
nabruk - avatarı
nabruk
Ziyaretçi
29 Temmuz 2006       Mesaj #852
nabruk - avatarı
Ziyaretçi
ArkadaşLar Benim Msn'de resim Gözükmüyo..! Bana Ayit Msn'de gözükmüyo! Ama Abin Msn de Joydugu ResimLer Gözüküyo Sadece Benim Msn'de Gözükmüyo.. AraçLArdan SeçenekLere Giriyorum. Orda Kendi Msn Resmimi Göster Ve BaşKaLarının Görmesine İzin Ver! Diyo Ona TıkLıyorum sonra Tamam Basıyorum Yine Resmim Gözükmüyo Yine Aynı Yere Giriyorum Bakıyorum Kendi Msn Resmimi Göster Ve BaşKaLarının Görmesine İzin Ver! Seçenegi İşaretLenmemeiş Gözüküyo..! sonra Görüntü Resmimi Değiştire Giriyorum.. Altta "Resim Gösterme!" Seçenegi Var O İşartLenmiş Onu KaLdırmaya Çlışıyorum Ama Üstü KapaLı vede İşaretLenmiş..!: (msnpe7
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2006       Mesaj #853
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nabruk adlı kullanıcıdan alıntı

ArkadaşLar Benim Msn'de resim Gözükmüyo..! Bana Ayit Msn'de gözükmüyo! Ama Abin Msn de Joydugu ResimLer Gözüküyo Sadece Benim Msn'de Gözükmüyo.. AraçLArdan SeçenekLere Giriyorum. Orda Kendi Msn Resmimi Göster Ve BaşKaLarının Görmesine İzin Ver! Diyo Ona TıkLıyorum sonra Tamam Basıyorum Yine Resmim Gözükmüyo Yine Aynı Yere Giriyorum Bakıyorum Kendi Msn Resmimi Göster Ve BaşKaLarının Görmesine İzin Ver! Seçenegi İşaretLenmemeiş Gözüküyo..! sonra Görüntü Resmimi Değiştire Giriyorum.. Altta "Resim Gösterme!" Seçenegi Var O İşartLenmiş Onu KaLdırmaya Çlışıyorum Ama Üstü KapaLı vede İşaretLenmiş..!: (

bild1gy8

Kisisel Ayarlar > Kisisel
"Resim Degistir" Tiklayin
Bu Sekilde 1 Pencere Acilacaktir
bild2hj4

"Gözat"tan 1 Resim Secip Tamamlayin
gulcin_izmir - avatarı
gulcin_izmir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2006       Mesaj #854
gulcin_izmir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar mynet adresim msn 8 de açılmıyor çözümü varmı bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim teşekkkürler
melekseda - avatarı
melekseda
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #855
melekseda - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben live msn kullanıyorum ve bil.da aynı anda bkaç msn açmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.teşekkürler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #856
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
melekseda adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben live msn kullanıyorum ve bil.da aynı anda bkaç msn açmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.teşekkürler..

Ilgili Konuyu Inceleyin
Windows Live Messenger Coklu Oturum Acma Yamasi
niksiz - avatarı
niksiz
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #857
niksiz - avatarı
Ziyaretçi
eheheheh dedin yaptim benim pc kagayi yedi dusyene format atmam lazim Msn Confused eski

msn le devam etçem veya versiyun deyişçem yardim ederseniz cok sevinirimMsn ConfusedMsn ConfusedMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #858
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
niksiz adlı kullanıcıdan alıntı

eheheheh dedin yaptim benim pc kagayi yedi dusyene format atmam lazim Msn Confused eski

msn le devam etçem veya versiyun deyişçem yardim ederseniz cok sevinirimMsn ConfusedMsn ConfusedMsn Confused

Hangi Konu da Yardim Istiyorsunuz?
1az Daha Detayli Anlatirsaniz Yardimci Olmaya Calisacagiz.
fatyh - avatarı
fatyh
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #859
fatyh - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar hotmail.comdan ve msne ve müsteri hizmetlerine girebiliyorum msnden mail kutuma girdigimde bu resımdeki hatayı veriyor sizce ne olabilir bana yardım edebilirmisiniz...
hotmail ne yapmıs olabilir

4O653827
ultraslan1989 - avatarı
ultraslan1989
Ziyaretçi
31 Temmuz 2006       Mesaj #860
ultraslan1989 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar ben win. xp pro ve msn 7.5 kullanıyorum ama benim kameram olmadığı halde sağdaki avatar resmin de hemen resmin altın da kamera var gösteriyo seçenekler menüsündeki "kameramı başkalarının görmesine izin ver " seçeneğinden filan da olmuyo bundan önce msn sürümünü değiştirdim farklı sürümler kullandım yine hala aynı bu sorun sadece benim msn i açınca olmuyo farklı msn leri açınca da aynı sorun oluyo msn de konuşurken filan kamera yı açsana diyolar bende kamera yok ki diyorum sonra inanmıyolar olan bana oluyo yani bi yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler