Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 328

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.264 Cevap: 3.874
ushuaia - avatarı
ushuaia
Ziyaretçi
16 Nisan 2008       Mesaj #3271
ushuaia - avatarı
Ziyaretçi
Sistemim Windows XP. NOD 32 Antivirüs kullanıyorum. TTNet ADSL kullanıyorum. Sorunuma gelince;

Sponsorlu Bağlantılar
Windows live messenger 8.5 yüklüyorum o anda ses ve görüntü kurulumu yapıyor ve kişilerle sorunsuz olarak görüşebiliyorum. Ancak, bilgisayarımı kapatıp tekrar açtığımda, kişilerle görüşmek istediğimde görüntü var ses irtibatı sağlayamıyorum. Ses ve görüntü ayarı yapmamı istediğimde buna izin vermiyor.

'' Ses ve görüntü kurulumunuzu şu anda çalıştıramıyoruz. ''

mesajı veriyor.

Gerek doğrudan ve gerekse 8.1 üstüne yüklememe rağmen bir sonuç alamıyorum. Windows istaller 3.1 yüklememe ve Explorer 7 yi güncellememe rağmen sonuç hep aynı. Sistemimde SP2' de yüklü vaziyettedir.

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var ise çok memnun olacağım.
Şimdiden teşekkürler ve saygılar.
Son düzenleyen ushuaia; 16 Nisan 2008 18:10 Sebep: ilave etmem gerekenler için.
HaYTo - avatarı
HaYTo
Ziyaretçi
16 Nisan 2008       Mesaj #3272
HaYTo - avatarı
Ziyaretçi
Ya beyler benim ewimde net yok iş yerinde var peki ewdeyken msn son surumunu nasıl yukleye bılırım (guncellleme istemeyen ) ofline şeklindeyken ?????
Sponsorlu Bağlantılar
Ilkkan - avatarı
Ilkkan
Ziyaretçi
17 Nisan 2008       Mesaj #3273
Ilkkan - avatarı
Ziyaretçi
Herkese selam . Foruma yeni üye oldum . Emeği geçen herkese teşekkür ederim . Yalnız bir sorunum var çözerseniz çok mutlu olurum .

Msn'de nickimi değiştirebiliyorum ama kendim göremiyorum . Karşı taraf görebiliyor ama ben göremiyorum . Aylardır bu sorun var . Kişi listesinde , konuşma penceresinde hep eski nickim var . Bir türlü değiştirdiğimi göremiyorum . Hatta buyrun msn kişi listemi de gösteriyim ;

ilkkan23kj1

Nicki ''Yalnız Bir Hayat ..! '' diye başlayan ben oluyorum . O nicki yazdığımdan beri değişmiyor . Aynı nicki arkadaşımda yazmıştı ama onunkine hiç bir şey olmadı . Bunun sorununu çözebilirseniz çok iyi olur . Şimdiden teşekkür ederim .
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008       Mesaj #3274
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
erdem1907s adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba, siteye yeni üye oldum..Gercekten cok güzel bir site.

Benim sorunum şu: Msnde birisi ile konuscagım pencereyi actıgım anda karşı tarafa bi site adresi gidiyor ve o gittikten sonra o pencere kapanıyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla...

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/5746-yeni-msn-virusu-hakkinda-yardim.html
Bu Linke Bir Bakın ....Msn Happy

Alıntı
ushuaia adlı kullanıcıdan alıntı

Sistemim Windows XP. NOD 32 Antivirüs kullanıyorum. TTNet ADSL kullanıyorum. Sorunuma gelince;

Windows live messenger 8.5 yüklüyorum o anda ses ve görüntü kurulumu yapıyor ve kişilerle sorunsuz olarak görüşebiliyorum. Ancak, bilgisayarımı kapatıp tekrar açtığımda, kişilerle görüşmek istediğimde görüntü var ses irtibatı sağlayamıyorum. Ses ve görüntü ayarı yapmamı istediğimde buna izin vermiyor.

'' Ses ve görüntü kurulumunuzu şu anda çalıştıramıyoruz. ''

mesajı veriyor.

Gerek doğrudan ve gerekse 8.1 üstüne yüklememe rağmen bir sonuç alamıyorum. Windows istaller 3.1 yüklememe ve Explorer 7 yi güncellememe rağmen sonuç hep aynı. Sistemimde SP2' de yüklü vaziyettedir.

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var ise çok memnun olacağım.
Şimdiden teşekkürler ve saygılar.

Öncelikle kamera ve ses ayarlarınızın ve sürücülerinin tam yüklenip yüklenmediğini gözden gecirin yada güncel driverlarını tekrar yükleyerek deneyin. Msn Happy

Güvenlik yazılımlarınızı geçicici pasifize edip deneyin sorunun kaynağına daha cabuk ulaşırsınız.

Alıntı
HaYTo adlı kullanıcıdan alıntı

Ya beyler benim ewimde net yok iş yerinde var peki ewdeyken msn son surumunu nasıl yukleye bılırım (guncellleme istemeyen ) ofline şeklindeyken ?????

Size tavsiyem harici bi bellekle evdeki pc nize yüklemeniz Msn Happy Evde net yoksa msn ne işinize yara bilmem ...
Son düzenleyen ahmetgns; 18 Nisan 2008 00:13 Sebep: Çoklu Alıntı düğmesi ile birden çok sorudan alıntı ile bir seferde cevap gönderebilirsiniz, daha güzel olur.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Ilkkan - avatarı
Ilkkan
Ziyaretçi
17 Nisan 2008       Mesaj #3275
Ilkkan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ilkkan adlı kullanıcıdan alıntı

Herkese selam . Foruma yeni üye oldum . Emeği geçen herkese teşekkür ederim . Yalnız bir sorunum var çözerseniz çok mutlu olurum .

Msn'de nickimi değiştirebiliyorum ama kendim göremiyorum . Karşı taraf görebiliyor ama ben göremiyorum . Aylardır bu sorun var . Kişi listesinde , konuşma penceresinde hep eski nickim var . Bir türlü değiştirdiğimi göremiyorum . Hatta buyrun msn kişi listemi de gösteriyim ;

ilkkan23kj1

Nicki ''Yalnız Bir Hayat ..! '' diye başlayan ben oluyorum . O nicki yazdığımdan beri değişmiyor . Aynı nicki arkadaşımda yazmıştı ama onunkine hiç bir şey olmadı . Bunun sorununu çözebilirseniz çok iyi olur . Şimdiden teşekkür ederim .

Lütfen biri de bana yardım edebilir mi ? Çözebilirseniz çok mutlu olurum . Teşekkürler .
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Nisan 2008       Mesaj #3276
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Lütfen biri de bana yardım edebilir mi ? Çözebilirseniz çok mutlu olurum . Teşekkürler .

Başlat > Programlar > Windows Messenger kullanarak oturum açtığınızda da durum aynı mı? Windows Messenger'da oturum açtıktan sonra görüntü adınızı değiştirmeyi deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Ilkkan - avatarı
Ilkkan
Ziyaretçi
17 Nisan 2008       Mesaj #3277
Ilkkan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Başlat > Programlar > Windows Messenger kullanarak oturum açtığınızda da durum aynı mı? Windows Messenger'da oturum açtıktan sonra görüntü adınızı değiştirmeyi deneyin.

Evet aynı hatta ben oradan açıyorum msn i . Masaüstüne kısayolu koymuştum oradan açıyorum . Bir şey fark etmiyor .
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
18 Nisan 2008       Mesaj #3278
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Evet aynı hatta ben oradan açıyorum msn i . Masaüstüne kısayolu koymuştum oradan açıyorum . Bir şey fark etmiyor .

NeutralizeR'ın bahsettiği şey Windows Messenger, yani XP'nin beraberinde gelen Messenger programı, sürümü 4.7. Gerçi benim gözlemlediğim kadarıyla, Windows Live Messenger ve Windows Messenger görüntü adı için başka sunucular mı kullanıyor bilmem ki, çünkü Windows Messenger'da oturum açtığım zaman, ona aylar önce yazdığım ad görünüyor, WLM kullanarak ayarladığım son ad bir türlü gelmiyor. Her neyse...

Windows Live Messenger sürümünüz kaç? Bakın, kişi listesi pencerenizde güncelleme olduğu söyleniyor, neden güncellemiyorsunuz? Bana kalırsa güncelleyin.

Düzelmedi mi? Kendinizi listenizden silin, sonra oturumu kapatıp geri açın ve Araçlar>Seçenekler>Gizlilik>İzinli listesi'nden de silin. Oturumu kapatıp açın. Adınız değişiyor mu?

Değişmiyor mu? Araçlar>Seçenekler>Güvenlik>Bu paylaşılan bir bilgisayar olduğundan............. seçeneği işaretleyip Tamam'a basın ve oturumu kapatın, geri açın, şimdi adınızı değiştirebiliyor musunuz?

En son olarak, Araçlar>Seçenekler>Kişisel>Profil Düzenle... ile ulaştığınız Windows Live Profil sayfanızda "Messenger görünümü" sekmesinde Görüntü adınızı ne olarak görüyorsunuz?
blower67 - avatarı
blower67
Ziyaretçi
19 Nisan 2008       Mesaj #3279
blower67 - avatarı
Ziyaretçi
slm
bana intalleri kurun yazısı geliyor messengeri kuramıyorum
NAIAS - avatarı
NAIAS
Ziyaretçi
19 Nisan 2008       Mesaj #3280