Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 337

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.595 Cevap: 3.874
dinazor1962 - avatarı
dinazor1962
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
18 Mayıs 2008       Mesaj #3361
dinazor1962 - avatarı
VIP ne mutlu Türk'üm diyene
selam daha once pc teknik destege yazmistim ama sorun messengerdeymis,wlm a tikladigimda error veriyor daha sonra aciliyor 3 kez kaldirip tekrar kurdum hep ayni

Sponsorlu Bağlantılar
internal error
an internal error occurred in the initialization stage.the application could not be loadedplease contact application vendor error no 302 tamam
her tikladigimda ayni yazi surekli cikiyor wlm kapatigimdada cikiyor
Türkiyem dinazor1962 Türkiyem
tolgaline - avatarı
tolgaline
Ziyaretçi
18 Mayıs 2008       Mesaj #3362
tolgaline - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim sorunum çok dandik bi sorun. Bilenler lütfen yazsın.

Sponsorlu Bağlantılar
Evde msn adresimi açıyorum genelde bi kaç kişi eklemiş oluyor veya evde sildiğimde birisini başka açtığım yerde eklemiş olarak çıkıyor. Eskiden bütün ekleyipte sildiklerim veya beni ekleyipte kabul etmediklerim başka yerde oturum açtığımda tekrar eklemiş oluyor. Başka yerde oturum açıyorum en az 100 kişi eklemiş oluyor. Bıktım bu sorundan. Bilenler lütfen yazsın arkadaşlar.

Şimdiden çok teşekkür ediyorum...

Allah'a Emanet Olun...
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
18 Mayıs 2008       Mesaj #3363
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tolgaline adlı kullanıcıdan alıntı

...Evde msn adresimi açıyorum genelde bi kaç kişi eklemiş oluyor veya evde sildiğimde birisini başka açtığım yerde eklemiş olarak çıkıyor. Eskiden bütün ekleyipte sildiklerim veya beni ekleyipte kabul etmediklerim...

Sorununuzu burada cevaplayacağım lütfen bi dahaki herhangi bir sorunda ilgili bölümde genel başlıklar altında belirtin.

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek

Alıntı
dinazor1962 adlı kullanıcıdan alıntı

selam daha once pc teknik destege yazmistim ama sorun messengerdeymis,wlm a tikladigimda error veriyor daha sonra aciliyor 3 kez kaldirip tekrar kurdum hep ayni

internal error
an internal error occurred in the initialization stage.the application could not be loadedplease contact application vendor error no 302 tamam
her tikladigimda ayni yazi surekli cikiyor wlm kapatigimdada cikiyor

Windows Live Messenger ı normal olarak kaldırmanız çok fazla bişeyde etkili olmayacaktır. Tekrar kurduğunuzda eski ayarların yapılmış olduğunu görebilirsiniz. Yani messenger ı tamamen kaldırma yoluna giderseniz. İlk defa yüklenmişçesine bi kurulum yapıldığını farkedebilirsiniz. Öncelikle messenger üstünde kullanılan eklentileri / yamaları kaldırın. Daha sonra Messenger ı tamamen kaldırın ve kayıt defterinde bulunan girdileri silin. Sistemi yeniden başlatın ve oturum açıldığında sırasıyla messenger ve sonra eklentileri kullanabilirsiniz.

Alıntı
tolgaline adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim sorunum çok dandik bi sorun. Bilenler lütfen yazsın.

Evde msn adresimi açıyorum genelde bi kaç kişi eklemiş oluyor veya evde sildiğimde birisini başka açtığım yerde eklemiş olarak çıkıyor. Eskiden bütün ekleyipte sildiklerim veya beni ekleyipte kabul etmediklerim başka yerde oturum açtığımda tekrar eklemiş oluyor. Başka yerde oturum açıyorum en az 100 kişi eklemiş oluyor. Bıktım bu sorundan. Bilenler lütfen yazsın arkadaşlar.

Şimdiden çok teşekkür ediyorum...

Allah'a Emanet Olun...

Eğer diğer yerlerde çevrimdışı oturup açıp da bu ayarları yani ekleme / eklememe durumunu yapınca çoğu zaman kaydedilmiyor oluyor. Başka bi yerde çevrimdışı oturum açtığınızda da böyle devam edebilir. Şöyle bi örnekle söyleyeyim. Size karşıdaki kişi çevrimdışı ileti yazdığında (siz çevrimdışı oturum açmamışken) çevrim içi duruma gelmeden yazıların size gelmemesi durumu olabiliyor.

Ayrıca gelen isteklerde üstteki bölümde hiçbirşey yapılmamış ve tamam yerine iptal e basılırsa yine ekleme daveti gelecektir.
onatdogan - avatarı
onatdogan
Ziyaretçi
18 Mayıs 2008       Mesaj #3364
onatdogan - avatarı
Ziyaretçi
görüntü resmını degıstırmek ıstıom msnde oturum acıom ama resmı degıstırmeye kalkınca dıscowery hata verıo bu özellıgı kullanabılmenız ıcın oturum acmanız gerekmetedır dıo ne yapcamı bılmıom
olumsuz - avatarı
olumsuz
Ziyaretçi
18 Mayıs 2008       Mesaj #3365
olumsuz - avatarı
Ziyaretçi
güvenlik duvarından discoverye izin ver
onatdogan - avatarı
onatdogan
Ziyaretçi
18 Mayıs 2008       Mesaj #3366
onatdogan - avatarı
Ziyaretçi
onu nasıl yapcam nerden olcak ya Msn Sad
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
18 Mayıs 2008       Mesaj #3367
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
onatdogan adlı kullanıcıdan alıntı

görüntü resmını degıstırmek ıstıom msnde oturum acıom ama resmı degıstırmeye kalkınca dıscowery hata verıo bu özellıgı kullanabılmenız ıcın oturum acmanız gerekmetedır dıo ne yapcamı bılmıom

Buradaki asıl sorun MessengerDiscovery Live'ın kendi Görüntü Resmi Yöneticisi'nin Windows Live Messenger'ın asıl görüntü resmi seçme penceresini devre dışı bırakmış olmasıdır. Bununla ilgili MessengerDiscovery Live'ın ayarlarına gir ve şu seçeneği bulup işaretini kaldır: "Görüntü resmi yöneticisi kullan" gibi birşey.

"Oturum açmadınız" sorunu ise MessengerDiscovery ile ilgili bir sorun ve çözüm olabilecek şeyler şu konuda anlatılıyor: "Oturum açmış değilsiniz" Sorunu ve Çözümü

Not: Konunuz bu Teknik Destek konusuna taşındı.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
18 Mayıs 2008       Mesaj #3368
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
onatdogan adlı kullanıcıdan alıntı

onu nasıl yapcam nerden olcak ya Msn Sad

Denetim masası > Windows Güvenlik Duvarı > açılan pencereden özel durumlar sekmesine gelin. Eğer ortadaki listede Messenger Discovery Live the Windows Live Messenger addon yanındaki kutucuk işaretli değilse işaretleyin ve tamam diyerek pencereyi kapatın.

Burada Discovery ile ilgili yazıyı görmüyorsanız. Program Ekle diyin ve gözat bölümünden Discovery Live kurulum klasörüne giderek messengerdiscovery live.exe yi seçin tamam diyin böylece eklenmiş olacaktır. Messenger oturumunuz açıksa tamamen kapatın ve yeniden başlatın. Sorun giderilmiş olacaktır.
kaza_birgul - avatarı
kaza_birgul
Ziyaretçi
18 Mayıs 2008       Mesaj #3369
kaza_birgul - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar benim msn adresimin sifresini gizli sorusunu unuttum yapabılcegım herseyı denedımm ama olmuyor ikinci epostaadrsı koymamıstım bir nedenden dolyı bir anda herseyını degıstımıstım sıfre gizli soru sonradan uzun sue gırmeyınce herseyı unuttum bunun bır cözümü yokmu ya kesınlıkle geri almak istiyorm nerdeyse hotmailin merkezine gidicem Msn Grin yardımcı olurmusunuz?
Zaur - avatarı
Zaur
Ziyaretçi
19 Mayıs 2008       Mesaj #3370
Zaur - avatarı
Ziyaretçi
Selam, arkadaşlar Windows Live Messenger'de sesler pc'de nerede tutuluyor birde onların formatı nedir ve mp3 yapmak mümkünmüdür bu hakda lütfen detaylı anlatırmısınız?