Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 382

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.829 Cevap: 3.874
s3ckin - avatarı
s3ckin
Ziyaretçi
18 Ağustos 2008       Mesaj #3811
s3ckin - avatarı
Ziyaretçi
MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR)

Sponsorlu Bağlantılar
Denedim fakat ayni sorun var.. Son eklediklerim beni silmis gozukuyor fakat silinmedim kendimde denedim ...
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
18 Ağustos 2008       Mesaj #3812
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
s3ckin adlı kullanıcıdan alıntı

MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR)

Sponsorlu Bağlantılar
Denedim fakat ayni sorun var.. Son eklediklerim beni silmis gozukuyor fakat silinmedim kendimde denedim ...

Son eklediğiniz kişi sizi; Messenger Kişi Listesine kabul etmesi gerekiyor. Daha kabul etmediği için Messenger Kişi Listesinde gözükmüyorsunuz o yüzden Program'da Mavi şekilde eklediğiniz kişinin Messenger'ı gözüküyor. Kabul ettikten sonra yeniden deneyin.
c0mic - avatarı
c0mic
Ziyaretçi
18 Ağustos 2008       Mesaj #3813
c0mic - avatarı
Ziyaretçi
Tekrar gonderıyorum.. hala çözemedim

selamlar herkese
msn 8.5 kullanıcısıyım msn plus ve msn discovery ısında ıcbr eklentı yuklu degıl
sorunum şu ki;

Kameram gerek normalde grekse skype gıbı dıger programlarda normal sekılde calıstıgı halde ve msn ın kamera ayarları ıle ses ve goruntu ayarları menusunde de saglıklı sekılde calıstıgı halde karsı tarafa kamera acmaya calıstıgımda uzun sure beklıyor ve karsı tarafa kısa bır sure beyaz ekran ızlettırerek kendı kendıne kapanıor. sızce sorun nerden kaynaklanıyor

ayrıca hıcbır hata kodu da vermemekle bırlıkte webcam davetınız ıptal edılmıstır yazıyor..

denedıgım cozumler
msn ı kaldırıp yenı msn kurdum (tamamen temızleyerek)
webcam drıverını tekrar yukledım
yalın sekılde msn ıle (pls ve dıscovery olmadan) denedım
codeclerı unınstall yapıp tekrardan kurdum
duzelmedı
sızce sorun nedır?

Konfigurasyon
Win XP Sp3
Live messenger 8.5
Live Msn Plus
Msn Discovery..

Notebookta sadece bu hatayı vermekte noebookun tum driverları kurulu zaten dıger programlarda kamera rahat ve net sekılde acılmakta
uqur17 - avatarı
uqur17
Ziyaretçi
18 Ağustos 2008       Mesaj #3814
uqur17 - avatarı
Ziyaretçi
S.a arkadaşlar benim derdim msn açılıyor herhangi bir konuşba penceresi açıyorum slm nbr fln yazıorm karşımdaqi yazıo herneyse sora tam bişi yazarken bi kasıyor liste olan sayfadaqi dosya düzen olan alan beyaz oluyo yani kasıyo bi 15 20 saniye sora düzeliy her 2 lafta bir yapıyor bunu napmalıyım....Sindiden teşq ediorm arkadaşlar...
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2008       Mesaj #3815
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
uqur17 adlı kullanıcıdan alıntı

S.a arkadaşlar benim derdim msn açılıyor herhangi bir konuşba penceresi açıyorum slm nbr fln yazıorm karşımdaqi yazıo herneyse sora tam bişi yazarken bi kasıyor liste olan sayfadaqi dosya düzen olan alan beyaz oluyo yani kasıyo bi 15 20 saniye sora düzeliy her 2 lafta bir yapıyor bunu napmalıyım....Sindiden teşq ediorm arkadaşlar...

Msn nizi kaldırıp daha düşük 1 versionunu kullanın
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
torpidoo - avatarı
torpidoo
Ziyaretçi
19 Ağustos 2008       Mesaj #3816
torpidoo - avatarı
Ziyaretçi
MerhabaLar , SplitCAM'da Nasıl Animasyon görüntüleri eklerim ? ejdeRha Görüntüsü falan , yani ben camera açtığımda benim yerima ejderha , başka bir animasyon karakteri nasıl çıkar , videoları mı var , yoksa biz mi ayarlayacağız .. çok acil yardım Msn Sad
s3ckin - avatarı
s3ckin
Ziyaretçi
19 Ağustos 2008       Mesaj #3817
s3ckin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Anaxielia adlı kullanıcıdan alıntı

Son eklediğiniz kişi sizi; Messenger Kişi Listesine kabul etmesi gerekiyor. Daha kabul etmediği için Messenger Kişi Listesinde gözükmüyorsunuz o yüzden Program'da Mavi şekilde eklediğiniz kişinin Messenger'ı gözüküyor. Kabul ettikten sonra yeniden deneyin.

dogru soyluyorsunuz 2002'den bu yana MSN' kullaniyorum... Biliorum 3 gunden beri 15-20 kisi ekledim listelerinde olmama ragman silinmis olarak gozukmekteym.. Silen kisiler ile konusuyorum daha dogrusu listelerindeym fakat ben onlarn listesinde deilmisim gibi gozukuyorum. cok ilginc bir durum bu cozemedm de hic bi sekilde..
ressam61 - avatarı
ressam61
Ziyaretçi
19 Ağustos 2008       Mesaj #3818
ressam61 - avatarı
Ziyaretçi
msn kişisel hasap bilgileri sayfasını acamıyorum yükleniyor diyor ve orda kalıyor acaba neden açılmıyor bilgisi ola yardımcı olsun lütfen şifremi değişmem gerek ve bilgilerimi kontrol etmem gerek.tşk..
venorin - avatarı
venorin
Ziyaretçi
19 Ağustos 2008       Mesaj #3819
venorin - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar, her sabah msn yi açtığımda daha önce engelleyip sildiğim kişilerin daveti yeniden geliyor, tekrar siliyorum, bu konuya kesin çözüm için ne yapabilirim, şimdiden teşekkürler
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
19 Ağustos 2008       Mesaj #3820
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ressam61 adlı kullanıcıdan alıntı

msn kişisel hasap bilgileri sayfasını acamıyorum yükleniyor diyor ve orda kalıyor acaba neden açılmıyor bilgisi ola yardımcı olsun lütfen şifremi değişmem gerek ve bilgilerimi kontrol etmem gerek.tşk..

Bu sayfanın yüklenmesini engelleyecek bir durum mevcuttur. Misal internet kafelerde açılmaması gibi bir sorun olduğunda bu sorunun kaynağı filtre programlarıdır.

Alıntı
venorin adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar, her sabah msn yi açtığımda daha önce engelleyip sildiğim kişilerin daveti yeniden geliyor, tekrar siliyorum, bu konuya kesin çözüm için ne yapabilirim, şimdiden teşekkürler

MSN Kişi Listesi üzerinden silme işlemi gerçekleştirdiğinizde sildiğiniz kişilerin messenger'ında hala ekli durumdaysanız, messenger'ı tekrar açtığınızda ekleme daveti gelecektir.