Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 83

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.784.521 Cevap: 3.874
jamoka - avatarı
jamoka
Ziyaretçi
24 Temmuz 2006       Mesaj #821
jamoka - avatarı
Ziyaretçi
kapatip actim pc yi ama düzelmiyo ....
bu neden kaynaklaniyo peki ve nasil duzeltebilirim ...
Sponsorlu Bağlantılar
tşk ederim Msn Wink
Gerrard - avatarı
Gerrard
Ziyaretçi
24 Temmuz 2006       Mesaj #822
Gerrard - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben avast professional 4.7 kullanıyorum msn dosya aktarımına virüs programının klasöründen neyi göstermem gerek yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
lean - avatarı
lean
Ziyaretçi
24 Temmuz 2006       Mesaj #823
lean - avatarı
Ziyaretçi
live messenger kısa yolunu tıklıyorum hiçbir şekilde oturum aç sayfası gelmiyor.
kaldırıp yeniden kurmayı denedim. Bu sefer de kurulum herhangi bir hata vermeden direk kesiliyor. Sistem geri yükleme yaptım. gene olmadı. messenr 7.5 setup indirdim. Onda da kurulumdan direk çıktı. Sorun nerede anlayamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2006       Mesaj #824
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Gerrard adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben avast professional 4.7 kullanıyorum msn dosya aktarımına virüs programının klasöründen neyi göstermem gerek yardım edin

Gecici Olarak Devredisi Birakin
neccooy - avatarı
neccooy
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #825
neccooy - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar,

İki günden beri çevrimdışı görünüyorum listemdeki herkese.
Şöyleki oturum açıyorum, durumumu çevrimiçi seçiyorum fakat listemdeki arkadaşşlarımın hepsi beni çevrimdışı olarak görüyorlarmış.
ben yazmayınca onlar bana yazamıyor, sanki durumumu "çevrimdışı" ayarlamış gibi oysaki bende "çevrimiçi" yazıyor.
Ne yaptıysan çözemedim. Msn Sad

Bu arada başka hesaplar ile kendi msn programımda sorun olmuyor, sadece ben çevrimiçi olamıyorum. arkadaşlarımın adreslerinde her şey normal.

Bu yüzden format bile attım.

İlginç bir durum daha msn sitesinden en son msn yi yükleyip arkadaşın adresten oturum açıyorum, her şey normal ama kendi hesabımı girince "devam etmeniz için msn güncelleştirmesini yüklemeniz gerekli" diyor yükleyince de çevrimdışı oluyorum hep. yüklemezsem de program çalışmıyor.

iki gün önce yahoo adreslerini kişi listeme eklemek için bir sözleşme kabul ettim msn den gelen mail aracılığı ile.bununla ilgisi var mı bilmiyorum.

MSN versiyon 8.0.0792.00 hiçbir eklenti yüklü değil, bilgisayarımda program dahi yüklü değil.

Yardımlarınız için teşekkürler.

Saygılarımla...
Gerrard - avatarı
Gerrard
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #826
Gerrard - avatarı
Ziyaretçi
hayır bir dosya gönderip alacağım zaman virüs programımın taramasını istiyorum avast'ın klasöründen hangi uygulamayı seçmeliyim onu sordum LADY anlatabildim mi?
akalla - avatarı
akalla
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #827
akalla - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba benim bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim.Windows Live Messenger kullanıyorum türkçe sürüm bu siteden indirdim gmail hesabımla açtım kaydoldum görüntü adımı değiştiremiyorum bu mümkünmü yani değiştirme şansım varmı adresim görüntü adım olarak otomatik olarak görünüyo bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa çok makbule geçer . Teşekkürler!!!

hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #828
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Gerrd adlı kullanıcıdan alıntı

hayır bir dosya gönderip alacağım zaman virüs programımın taramasını istiyorum avast'ın klasöründen hangi uygulamayı seçmeliyim onu sordum LADY anlatabildim mi?

Merabalar..

scannerkt5

Resimdede göstermeye çalıştığım gibi Messenger > araçlar > seçenekler>dosya aktarımı

sekmesini seçin Burdan Dosyyı çift tıklayarak aldığından otomatik nereye kaydediceği vardır..

alltta bulunan "dosyaları virüs taramasında bu uygulamayı kullan" işertleyiniz..

Artdından "Gözat" butonuna basarak antivirüsünüzü seçiniz..

------------------------/-------------------------/------------------

Alıntı
akalla adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba benim bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim.Windows Live Messenger kullanıyorum türkçe sürüm bu siteden indirdim gmail hesabımla açtım kaydoldum görüntü adımı değiştiremiyorum bu mümkünmü yani değiştirme şansım varmı adresim görüntü adım olarak otomatik olarak görünüyo bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa çok makbule geçer . Teşekkürler!!!

Windows live messenger ı kendi sitesinden indirmenizi öncelikle tavsiye ederim sitesindeki son surumdur..

MSN.com -/- Windows Live Messenger

adresinizi kaydettirdikten sonra onaylamayı yapamamış olabilirsiniz..
Adınızda değiştiremediğiniz kısımda "e-posta adresi doğrulanmad"ımı yaıyor yok sa "adresiniz" mi görünüyor?

Gerrard - avatarı
Gerrard
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #829
Gerrard - avatarı
Ziyaretçi
hangi uygulamasını seçicem avast'ın onu bilmiyorum nereden yapılacağını biliyorum
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2006       Mesaj #830
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
akalla adlı kullanıcıdan alıntı