Arama

StuffPlug 3 BETA (Windows Live Messenger uyumlu) - Sayfa 12

Güncelleme: 25 Mayıs 2008 Gösterim: 118.807 Cevap: 202
kblk - avatarı
kblk
Ziyaretçi
1 Temmuz 2007       Mesaj #111
kblk - avatarı
Ziyaretçi
slm,ben betayı yükledim ama windows messenger penceresindeki reklamları gizleyemedim gizlenebileceği yazıyodu nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
1 Temmuz 2007       Mesaj #112
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kblk adlı kullanıcıdan alıntı

slm,ben betayı yükledim ama windows messenger penceresindeki reklamları gizleyemedim gizlenebileceği yazıyodu nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?

Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger

Sponsorlu Bağlantılar
sp3 te reklam gizleme yoktur; yama ile bu işlemi daha sağlıklı yaparsınız Msn Wink
uyarı3 - avatarı
uyarı3
Ziyaretçi
2 Temmuz 2007       Mesaj #113
uyarı3 - avatarı
Ziyaretçi
msg discovery ve pus varken bnce başka programa geerk yokTürkiyemMuz
nomoresell - avatarı
nomoresell
Ziyaretçi
2 Temmuz 2007       Mesaj #114
nomoresell - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Turambar80 adlı kullanıcıdan alıntı

cok buyuk bi hayal kirikligi!!!!!!!!!!! programda hic bise yok desem yeridirr,sp3 un bircok ozelligi zaten bircok script te var,bizim istedigimiz ise sp ye ozgu ozelliklerdi,bunlar da buyuk emotions gonderip alabilme ve goruntu resmini 300*300 oraninda buyultebilme!! bunlardan hicbrisi yokk Msn Sad(( pencere acanlari anlamak icin bazi script ler var,plus live sayfalarindan arattirip indirebilirsiniz ama az once saydigim bu iki ozellik icin script yok ve tek beklentim sp3 tu ama dedigim gibi hic bir arti ozelligi yok,cok buyuk bi hayal kirikligi.........
bu kadar lafi edilip insanlari umuda surukledikten sonra yayinlanan bu beta surumunu hicbirinize onermiyorummmm........

kardes bende hayal kırıklığına uğradım desem yeridir. önceki versiyonları daha iyidi sankiMsn Confused
Turambar80 - avatarı
Turambar80
Ziyaretçi
4 Temmuz 2007       Mesaj #115
Turambar80 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nomoresell adlı kullanıcıdan alıntı

kardes bende hayal kırıklığına uğradım desem yeridir. önceki versiyonları daha iyidi sankiMsn Confused

daha iyi de laf mi,simdi sp2 nin ozelliklerini saymaya kalksam,ohooo......konusma tarzi secimi bile vardi,mesela ben "yoda" yi seciyodum,konusma penceresinde normal bi cumle kursam bile karsi tarafa cumle devrik halde gidiyodu,ayni star wars taki master yoda nin konusmasi gibi Msn Happy yeni versiyonlar hep eskiden iyi olur ama bu sp3 icin gecerli diil,full surumde o olmiycak diyolar bu olmiycak diyolar,o zman ne olacak ta sp3 u tercih edecez,tercih etme nedenimiz ne olacak,bunu bi soyleyen olsa!!!!
nemecis - avatarı
nemecis
Ziyaretçi
15 Temmuz 2007       Mesaj #116
nemecis - avatarı
Ziyaretçi
aynen bende turambara katılıyorum Msn Happy program Msn Dic.'den fazla bisey veremiyor. aslında birinin çevrimdışıyken açık olup olmadığını anlamanın tek bi yöntemi var şu an... O da Kişinin çevrimdışı görünürken penceresini açıp resmine bakmak. Eğer kişi sizin kişi pencerenizi siz çevrim içiyken açarsa (resiminizi kontrol için) onun resminin değiştiğinizi anlarsanız ama bunu anlamak için sık sık penceresini açıp bakmanız lazım. bilinki o kişi engellemiş ya da çevrimdışı görünüyor... ben denedim işe yarıyo ama karşındakinin bunu yapma olasılığına bakınca Msn Sad Stuff Plug bi hayal kırıklığı!
acitasyon - avatarı
acitasyon
Ziyaretçi
18 Temmuz 2007       Mesaj #117
acitasyon - avatarı
Ziyaretçi
ben türkçeye çeviremiyorum. Daha açık anlatabilirmisiniz acaba
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
18 Temmuz 2007       Mesaj #118
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
acitasyon adlı kullanıcıdan alıntı

ben türkçeye çeviremiyorum. Daha açık anlatabilirmisiniz acaba

wlm ana pencersinden sp3 kısa yolu/hoşgelniz ekranı/dil/türkçe

yolunu takip ediniz.
By_Satanist - avatarı
By_Satanist
Ziyaretçi
20 Temmuz 2007       Mesaj #119
By_Satanist - avatarı
Ziyaretçi
Galiba içerik hırsızı tam anlamıyla çalışmıyor..bazı ifade ve smileyleri araklamıyor da Msn Sad
gfb_190707 - avatarı
gfb_190707
Ziyaretçi
24 Temmuz 2007       Mesaj #120
gfb_190707 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Turambar80 adlı kullanıcıdan alıntı

cok buyuk bi hayal kirikligi!!!!!!!!!!! programda hic bise yok desem yeridirr,sp3 un bircok ozelligi zaten bircok script te var,bizim istedigimiz ise sp ye ozgu ozelliklerdi,bunlar da buyuk emotions gonderip alabilme ve goruntu resmini 300*300 oraninda buyultebilme!! bunlardan hicbrisi yokk Msn Sad(( pencere acanlari anlamak icin bazi script ler var,plus live sayfalarindan arattirip indirebilirsiniz ama az once saydigim bu iki ozellik icin script yok ve tek beklentim sp3 tu ama dedigim gibi hic bir arti ozelligi yok,cok buyuk bi hayal kirikligi.........
bu kadar lafi edilip insanlari umuda surukledikten sonra yayinlanan bu beta surumunu hicbirinize onermiyorummmm........

turumbar80 zaten msn live de stuff-plug da resim büyültemezsin ki. O sadece msn messenger 7.x lerde oluyor live de olmuyor Msn Wink