Arama

StuffPlug 3 BETA (Windows Live Messenger uyumlu) - Sayfa 11

Güncelleme: 25 Mayıs 2008 Gösterim: 118.761 Cevap: 202
bebeto - avatarı
bebeto
Ziyaretçi
4 Haziran 2007       Mesaj #101
bebeto - avatarı
Ziyaretçi
Her iki kullanicininda bunu kullanmasi gerekmez sonucta daha önce ben SP2 kullanirken baskasinda olmamasina ragmen resimler buyuktu ama ben merak ettim sadece WLM kullanicilarida görurmu diye . neyse beklicez gene desene..
Sponsorlu Bağlantılar
Mc.FeriT - avatarı
Mc.FeriT
Ziyaretçi
13 Haziran 2007       Mesaj #102
Mc.FeriT - avatarı
Ziyaretçi
Desene Herşey Yalan Oldu Yine Beklicez Msn Happy
Neyse Beklemek Büyüklüğün Şanındandır Msn Tongue
Sponsorlu Bağlantılar
musti26 - avatarı
musti26
Ziyaretçi
22 Haziran 2007       Mesaj #103
musti26 - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar veri hırsızlığı seçeneği var ya o ne?Break
musti26 - avatarı
musti26
Ziyaretçi
22 Haziran 2007       Mesaj #104
musti26 - avatarı
Ziyaretçi
Ya ben bu şeyi indirdim şöle bişi çıktı:
hatazw4
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
22 Haziran 2007       Mesaj #105
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
musti26 adlı kullanıcıdan alıntı

Ya arkadaşlar veri hırsızlığı seçeneği var ya o ne?Break

sanırım içerik hırsızından bahsediyorsunuz; listenizdeki kişilerin görüntü resimlerini, konuşmalarınızdaki smiley-gözkırpmalar-dinamik resimlerin alınması için bir özelliktir fakat çok sağlıklı çalışmamaktadır...

Alıntı
musti26 adlı kullanıcıdan alıntı

Ya ben bu şeyi indirdim şöle bişi çıktı:
hatazw4

sp3 yüklemeden önce wlm 8.0.0812 yada wlm 8.1 yüklemelisiniz msn 7.5 ile uyumlu değildir...
ccann_ - avatarı
ccann_
Ziyaretçi
23 Haziran 2007       Mesaj #106
ccann_ - avatarı
Ziyaretçi
stuff plug n en onemli özelliği konusma pnceresi açan kişi kartına bakanları gostermesiydi ama bunda yokk Msn Confused ne zaman çıkar yenisi birde bu ozellik olacakmı ? sırf bu yuzden 7.5 kullanıyorum..teşekkürler=) (yada böyle bi program vrsa paylasırsanz sevinirim)
xxxDanieLxxx - avatarı
xxxDanieLxxx
Ziyaretçi
23 Haziran 2007       Mesaj #107
xxxDanieLxxx - avatarı
Ziyaretçi
Yha bence stuff Plug'ın en önemli özelliği kişi resmini büyük göstermesiydi.Program %100 seviyesine ulaştığı zaman bu eklentinin olup olmayacağı hakkında bilgisi olan var mı?
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
23 Haziran 2007       Mesaj #108
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ccann_ adlı kullanıcıdan alıntı

stuff plug n en onemli özelliği konusma pnceresi açan kişi kartına bakanları gostermesiydi ama bunda yokk Msn Confused ne zaman çıkar yenisi birde bu ozellik olacakmı ? sırf bu yuzden 7.5 kullanıyorum..teşekkürler=) (yada böyle bi program vrsa paylasırsanz sevinirim)

''Konuşma penceresi açtı - Konuşma penceresini kapattı" özellikleri büyük ihtimalle StuffPlu 3'te bulunmayacak.

bu özellik için mdl (discovery) yada plus sprit kullanabilirsiniz.

Alıntı
xxxDanieLxxx adlı kullanıcıdan alıntı

Yha bence stuff Plug'ın en önemli özelliği kişi resmini büyük göstermesiydi.Program %100 seviyesine ulaştığı zaman bu eklentinin olup olmayacağı hakkında bilgisi olan var mı?

Yüksek ihtimalle bu eklentide olmayacak sp3 finalde.
iddaaci - avatarı
iddaaci
Ziyaretçi
23 Haziran 2007       Mesaj #109
iddaaci - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende de 8,5 yüklü ama wlm görmüyor ve hata veriyor stuffplug3 yüklenmiyor bu yüzden herhalde uyumsuz bunlar nasıl yükleyebilirim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

METEHAN
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
23 Haziran 2007       Mesaj #110
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
iddaaci adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bende de 8,5 yüklü ama wlm görmüyor ve hata veriyor stuffplug3 yüklenmiyor bu yüzden herhalde uyumsuz bunlar nasıl yükleyebilirim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

METEHAN

sp3 wlm 8.5 beta ile uyumlu değildir %100 olarak.