Arama

StuffPlug 3 BETA (Windows Live Messenger uyumlu) - Sayfa 19

Güncelleme: 25 Mayıs 2008 Gösterim: 118.817 Cevap: 202
gecit007 - avatarı
gecit007
Ziyaretçi
3 Aralık 2007       Mesaj #181
gecit007 - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar ben 8.5 kullanıyorum ama stuffplug'u bilgisayarıma kuramıyorum yyardımcı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
3 Aralık 2007       Mesaj #182
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gecit007 adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar ben 8.5 kullanıyorum ama stuffplug'u bilgisayarıma kuramıyorum yyardımcı olursanız sevinirim

sp3 wlm 8.5 ile uyumlu değildir ama kısmen kullanabilmek için:
Sponsorlu Bağlantılar

-\Program Files\MSN Messenger klasörünün içindeki msacm32.dll dosyasını
-\Program Files\Windows Live\Messenger klasörünün içine kopyalayın
-WLM 8.5'i yeniden başlatın.

Bazı özellikleri aktif olmasa da bu şekilde StuffPlug 3'ü ve WLM 8.5'i birlikte kullanabilirsiniz.

Osman_E - avatarı
Osman_E
Ziyaretçi
3 Aralık 2007       Mesaj #183
Osman_E - avatarı
Ziyaretçi
ben Şimdi msn 8.5 full kullanıyorum buna uyumlu değil setupa basıyorum ltfen msnyi yükleyin yazıyo Msn Grin

Yaa Ahmet Bende Eski msn yok sen o dosyayı upload etsen olabilirmi
stephard - avatarı
stephard
Ziyaretçi
13 Aralık 2007       Mesaj #184
stephard - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bence güzel program tabi hayal kırıklığı olmuş ama !fakeinvite olayı güzel Msn Happy yine de emeğinize sağlık güzel program..
hak0 - avatarı
hak0
Ziyaretçi
16 Aralık 2007       Mesaj #185
hak0 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkdaslar stugplusda eskiden resimleri büyütüyodu şimdi onu yapamıyorum nasıl yapacagımı bilen varmı ?
Cool_35_5 - avatarı
Cool_35_5
Ziyaretçi
16 Aralık 2007       Mesaj #186
Cool_35_5 - avatarı
Ziyaretçi
yawww olmuyor eski n stuf ı yuklerken plus kur uyarısı gelio download edelimmi falan dio yok diorum plus yuklu bu seferde kurulum devam etmiyor.

Yeni n stufı kurarkende önce live messengerı kur diyor e 8.50 kurulu zaten öneriniz nedir?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Aralık 2007       Mesaj #187
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Cool_35_5 adlı kullanıcıdan alıntı

yawww olmuyor eski n stuf ı yuklerken plus kur uyarısı gelio download edelimmi falan dio yok diorum plus yuklu bu seferde kurulum devam etmiyor.

Yeni n stufı kurarkende önce live messengerı kur diyor e 8.50 kurulu zaten öneriniz nedir?

StuffPlug-NG sürümünü değil, StuffPlug 3 BETA sürümünü kurmalısınız. Bir önceki mesajımda da nasıl 8.5'te kullanabileceğinize dair bilgiler verdim.

Tarihi belli olmamakla birlikte yakında StuffPlug 3.9 sürümü çıkacak, WLM 8.5 ile tam uyumlu, WLM 9.0 ile uyumlu olmayacak.

Önümüzdeki sene içinde de StuffPlug 4.0 sürümü çıkacak, yalnızca WLM 9.0 ile uyumlu olacak.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Cool_35_5 - avatarı
Cool_35_5
Ziyaretçi
17 Aralık 2007       Mesaj #188
Cool_35_5 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

StuffPlug-NG sürümünü değil, StuffPlug 3 BETA sürümünü kurmalısınız. Bir önceki mesajımda da nasıl 8.5'te kullanabileceğinize dair bilgiler verdim.

Tarihi belli olmamakla birlikte yakında StuffPlug 3.9 sürümü çıkacak, WLM 8.5 ile tam uyumlu, WLM 9.0 ile uyumlu olmayacak.

Önümüzdeki sene içinde de StuffPlug 4.0 sürümü çıkacak, yalnızca WLM 9.0 ile uyumlu olacak.

O olmuyor işte üstadım ikisinide denedim son sürüm betayı yuklemek için tıklayınca uyarı çıkıyor lütfen önce live messengerı yukleyiniz uyarısı veriyor ve kurluma devam etmiyor oysa live messenger 8.5 sürümü yüklü ve live plusda yuklu bunlar sorunsuz çalışıyor. ayrıca live plusda n stuff ı aktive edeceğimiz yer yani eski plus sürümlerindeki tercihlere tıkladığımızda eklentler bölümü vardı bu eklentiler bölümü live plusda malesef yok nerden şeee ettircez bunu Msn Happy
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Aralık 2007       Mesaj #189
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Cool_35_5 adlı kullanıcıdan alıntı

O olmuyor işte üstadım ikisinide denedim son sürüm betayı yuklemek için tıklayınca uyarı çıkıyor lütfen önce live messengerı yukleyiniz uyarısı veriyor ve kurluma devam etmiyor oysa live messenger 8.5 sürümü yüklü ve live plusda yuklu bunlar sorunsuz çalışıyor. ayrıca live plusda n stuff ı aktive edeceğimiz yer yani eski plus sürümlerindeki tercihlere tıkladığımızda eklentler bölümü vardı bu eklentiler bölümü live plusda malesef yok nerden şeee ettircez bunu Msn Happy

StuffPlug 3, Messenger Plus! Live'dan ayrı, bağımsız bir WLM eklentisidir. Bu nedenle Messenger Plus! Live'ın yüklü olması şart değil. WLM 8.5 resmi Türkçe sürümü kurduktan sonra StuffPlug 3'ü yüklemeyi deneyin.

-\Program Files\MSN Messenger klasörünün içindeki msacm32.dll dosyasını
-\Program Files\Windows Live\Messenger klasörünün içine kopyalayın
-WLM 8.5'i yeniden başlatın.

Bazı özellikleri aktif olmasa da bu şekilde StuffPlug 3'ü ve WLM 8.5'i birlikte kullanabilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
BeNoMiTX - avatarı
BeNoMiTX
Ziyaretçi
17 Aralık 2007       Mesaj #190
BeNoMiTX - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler işime yaradı Msn Wink