Arama

StuffPlug 3 BETA (Windows Live Messenger uyumlu) - Sayfa 3

Güncelleme: 25 Mayıs 2008 Gösterim: 118.762 Cevap: 202
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
8 Ocak 2007       Mesaj #21
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Stuffplug 3.0.286 Beta live ile uyumlu olduğu belirtiliyor fakat live 8.1 beta için uyumlu neden live 8.0 için uyumlu değil;neden??? zaten her ikisi beta böyle olması programın tam olarak çalışmasına ne derece sağlıklı olur ???
Sponsorlu Bağlantılar
ucahmetuc - avatarı
ucahmetuc
Ziyaretçi
10 Ocak 2007       Mesaj #22
ucahmetuc - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bilmeden birsürü laf ediyorsunuz. Bakın; bu program daha beta. Beta nedir? Bilmeyen araştırsın, öğrensin.
Full sürümü çıksın. Ondan sonra hala daha sövmek istiyorsanız sövün. Ne derseniz haklısınızdır. Ancak tam sürümü çıkmadan programı kötülemeyin...
Sponsorlu Bağlantılar
Turambar80 - avatarı
Turambar80
Ziyaretçi
11 Ocak 2007       Mesaj #24
Turambar80 - avatarı
Ziyaretçi
kesinlikle haklisin levi'S,sp2 nin en son versiyonu bile beta ydi ve hala beta,ama ondan onceki surumlerde de bircok ozellik vardi.....
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
11 Ocak 2007       Mesaj #25
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
bir not: sp2 artık beta dan kurtuldu StuffPlug-NG 2.2.397 FİNAL çoktan çıktı arkadaşım Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2007       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkürler NeutraLizeR Bow
rockhan - avatarı
rockhan
Ziyaretçi
12 Ocak 2007       Mesaj #27
rockhan - avatarı
Ziyaretçi
Ben son sürüm msn i ve stuff plugı yükledim,bende farklı bir sorun çıktı, msn den emailleri kontrol için mail butonuna tıkladıkdan sonra iki tane firefox sayfası açılıyor(varsayılan tarayıcımFF) explorer ı varsayılan olarak ayarladığımda ise e mail butonuna tıklamama rağmen msn hotmail açılmıyor ,zaten explorer da açılmıyor.

Daha da ilginci ,ben stuff plug kullanmadan önce o herkesin maillere bakmak için tıklayıp hotmaile girme özelliği bende olmuyordu, msn 7,5 de ve eski sürüm stuff plug da e maillere gene bakarken gene firefox açılıyor ve hotmaile ve mail anasayfama bağlanıyordum fakat o zaman 2 firefox sayfası açılmıyordu.

Bu hatayı programın Beta olmasına yorumluyorum,umarım en kısa zamanda son sürüm çıkar.
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
13 Ocak 2007       Mesaj #28
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rockhan adlı kullanıcıdan alıntı

Ben son sürüm msn i ve stuff plugı yükledim,bende farklı bir sorun çıktı, msn den emailleri kontrol için mail butonuna tıkladıkdan sonra iki tane firefox sayfası açılıyor(varsayılan tarayıcımFF) explorer ı varsayılan olarak ayarladığımda ise e mail butonuna tıklamama rağmen msn hotmail açılmıyor ,zaten explorer da açılmıyor.

Daha da ilginci ,ben stuff plug kullanmadan önce o herkesin maillere bakmak için tıklayıp hotmaile girme özelliği bende olmuyordu, msn 7,5 de ve eski sürüm stuff plug da e maillere gene bakarken gene firefox açılıyor ve hotmaile ve mail anasayfama bağlanıyordum fakat o zaman 2 firefox sayfası açılmıyordu.

Bu hatayı programın Beta olmasına yorumluyorum,umarım en kısa zamanda son sürüm çıkar.

StuffPlug 3 BETA da ayarlarında bir seçenek var '' tüm URL' leri varsayılan tarayıcıdan aç '' seçeneğini kaldırman gerek sorun bundan kaynaklanıyor !
stelyo - avatarı
stelyo
Ziyaretçi
14 Ocak 2007       Mesaj #29
stelyo - avatarı
Ziyaretçi
3.0.289 yı indirdim ama nasıl türkçe yapcam
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Ocak 2007       Mesaj #30
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
stelyo adlı kullanıcıdan alıntı

3.0.289 yı indirdim ama nasıl türkçe yapcam

Son sürüm 3.0.286. WLM > StuffPlug 3 > Hoş Geldiniz Ekranı > Dil.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.