Arama

StuffPlug 3 BETA (Windows Live Messenger uyumlu) - Sayfa 4

Güncelleme: 25 Mayıs 2008 Gösterim: 118.823 Cevap: 202
rockhan - avatarı
rockhan
Ziyaretçi
14 Ocak 2007       Mesaj #31
rockhan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Levi'S adlı kullanıcıdan alıntı

StuffPlug 3 BETA da ayarlarında bir seçenek var '' tüm URL' leri varsayılan tarayıcıdan aç '' seçeneğini kaldırman gerek sorun bundan kaynaklanıyor !

sağol sorun düzeldi evet ondanmış Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
zura - avatarı
zura
Ziyaretçi
15 Ocak 2007       Mesaj #32
zura - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Turambar80 adlı kullanıcıdan alıntı

cok buyuk bi hayal kirikligi!!!!!!!!!!! programda hic bise yok desem yeridirr,sp3 un bircok ozelligi zaten bircok script te var,bizim istedigimiz ise sp ye ozgu ozelliklerdi,bunlar da buyuk emotions gonderip alabilme ve goruntu resmini 300*300 oraninda buyultebilme!! bunlardan hicbrisi yokk Msn Sad(( pencere acanlari anlamak icin bazi script ler var,plus live sayfalarindan arattirip indirebilirsiniz ama az once saydigim bu iki ozellik icin script yok ve tek beklentim sp3 tu ama dedigim gibi hic bir arti ozelligi yok,cok buyuk bi hayal kirikligi.........
bu kadar lafi edilip insanlari umuda surukledikten sonra yayinlanan bu beta surumunu hicbirinize onermiyorummmm........

ben de pencereleri açanları görebilmek için bu programı yükledim ama ne yazık ki hayal kırıklığına uğradımMsn Sad bu scripti plus live de ne yazarak aratırsam bulabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
15 Ocak 2007       Mesaj #33
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
scripti plus live de pencere açanları gösteren script varmı ben bilmiyorum ama discovery live 1.1.155 sürümünde bunu yapmak mümkün!
Turambar80 - avatarı
Turambar80
Ziyaretçi
16 Ocak 2007       Mesaj #34
Turambar80 - avatarı
Ziyaretçi
bu konu hakkinda script var,plus live in sayfalarina giderseniz bulabilirsiniz.."live notifier" ya da "convo notifier" olarak plus live in sitesinde ararsaniz bulabilirsiniz,cok indirilen bi script..
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
17 Ocak 2007       Mesaj #35
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Turambar80 adlı kullanıcıdan alıntı

bu konu hakkinda script var,plus live in sayfalarina giderseniz bulabilirsiniz.."live notifier" ya da "convo notifier" olarak plus live in sitesinde ararsaniz bulabilirsiniz,cok indirilen bi script..

script adı: convo notifier teşekkürler
clown - avatarı
clown
Ziyaretçi
20 Ocak 2007       Mesaj #36
clown - avatarı
Ziyaretçi
sp2'de engelliyen ve konuşma penceresini kapatanları/pencereyi açanları gösterme özelliği vardı, bunda bulamadım, umarım full sürümde olur çünkü ben onun için yüklemiştim
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
20 Ocak 2007       Mesaj #37
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
clown adlı kullanıcıdan alıntı

sp2'de engelliyen ve konuşma penceresini kapatanları/pencereyi açanları gösterme özelliği vardı, bunda bulamadım, umarım full sürümde olur çünkü ben onun için yüklemiştim

bu özellikler sp3 olmucak yüksek ihtimalle !!! Msn Confused
messenger - avatarı
messenger
Ziyaretçi
26 Ocak 2007       Mesaj #38
messenger - avatarı
Ziyaretçi
yaw büyük resim göstermio ve emoticon yollamıo bu yahu full sürümü cıkınca onda olcakmı acep ???
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
26 Ocak 2007       Mesaj #39
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
messenger adlı kullanıcıdan alıntı

yaw büyük resim göstermio ve emoticon yollamıo bu yahu full sürümü cıkınca onda olcakmı acep ???

Kesin konuşmak doğru olmasa da sp 3 finalde:
- Normalden daha büyük boyutta görüntü resmi özelliği kullanma özelliği olmucak
- over sized emoticons özelliği StuffPlug 3'te yer alacak
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
31 Ocak 2007       Mesaj #40
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bu beta sürümü deneyebilmek için Windows Live Messenger 8.1.0.168 sürümünü kullanıyor olmanız gerekmektedir.

FİNAL sürüm çıktı artık link değiştirilsin!

Windows Live Messenger 8.1.0.178 final