Arama

StuffPlug 3 BETA (Windows Live Messenger uyumlu) - Sayfa 6

Güncelleme: 25 Mayıs 2008 Gösterim: 118.859 Cevap: 202
Deryam81 - avatarı
Deryam81
Ziyaretçi
23 Şubat 2007       Mesaj #51
Deryam81 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar benimde bir sorunum var sp ve discoveryi yükledim msn de arkadasima birsey yaziyorum göndermis oldugunuz ileti teslim edilmedi yaziyor, bunun nedeni ne olabilir acaba?
Sponsorlu Bağlantılar
lazcengiz - avatarı
lazcengiz
Ziyaretçi
25 Şubat 2007       Mesaj #52
lazcengiz - avatarı
Ziyaretçi
saollllllllllll
Sponsorlu Bağlantılar
Turambar80 - avatarı
Turambar80
Ziyaretçi
26 Şubat 2007       Mesaj #53
Turambar80 - avatarı
Ziyaretçi
yeni ozellikler eklemisler,time zone,5 taneden fazla emotion gonderebilme,dosya transfer limitini kaldirabilmefalan filan,ama yine elle tutulur bi ozellik yokk.bence sp devri bitti artikkk....
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
27 Şubat 2007       Mesaj #54
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Turambar80 adlı kullanıcıdan alıntı

yeni ozellikler eklemisler,time zone,5 taneden fazla emotion gonderebilme,dosya transfer limitini kaldirabilmefalan filan,ama yine elle tutulur bi ozellik yokk.bence sp devri bitti artikkk....

erken karar vermeyelim full sürümün cıkmasını bekleyelim şuanki sürüm hala betadır!Msn Wink
yeni beta sürüm yakında yayınlanacak sanırım.yeni betada ek olarak saat özelliği ve birçok yeni başka özellikler eklenmiş fakat size kim pencere açtığı özelliği yeni betada yok bu özellik full sürümde olacak kanımca...

yeni sürümün görüntüleri:

options general

options conversations

options contactlist

contact timezone

general menu
chupamelapijacabron - avatarı
chupamelapijacabron
Ziyaretçi
27 Şubat 2007       Mesaj #55
chupamelapijacabron - avatarı
Ziyaretçi
Bence rezalet bır program bosuna urasmıssın neden dersen bu programda neredeyse hıc bırsey yok Msn Sarcastic
domuz - avatarı
domuz
Ziyaretçi
1 Mart 2007       Mesaj #56
domuz - avatarı
Ziyaretçi
peki bunun için hangi plusı yüklücez lıve a uyumlu olanımı yoksa messenger plus ımı
anlıyamadımda
SİNAN - avatarı
SİNAN
Ziyaretçi
4 Mart 2007       Mesaj #57
SİNAN - avatarı
Ziyaretçi
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo çok iyi
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
4 Mart 2007       Mesaj #58
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
domuz adlı kullanıcıdan alıntı

peki bunun için hangi plusı yüklücez lıve a uyumlu olanımı yoksa messenger plus ımı
anlıyamadımda

sp3 için plus yüklemenize gerek yoktur. sp3: tek başına bir wlm eklentisidir!
e.t.i.c.h.e.t - avatarı
e.t.i.c.h.e.t
Ziyaretçi
4 Mart 2007       Mesaj #59
e.t.i.c.h.e.t - avatarı
Ziyaretçi
beklediğim programdı bu çok güzel gerçekten final i de dört gözle bekliycem ama benim bi sorunum var msn i açtığımda pc kasılıyor benim msn yamalarla dolu (plus,discovery,stuff vb.) onunla ilgili olabilirmi ?
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
4 Mart 2007       Mesaj #60
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
e.t.i.c.h.e.t adlı kullanıcıdan alıntı

beklediğim programdı bu çok güzel gerçekten final i de dört gözle bekliycem ama benim bi sorunum var msn i açtığımda pc kasılıyor benim msn yamalarla dolu (plus,discovery,stuff vb.) onunla ilgili olabilirmi ?

bence eklentilerle ilgili değil tamamen pc nizin özelliklerinden kaynaklanıyor aynı eklentileri hatta daha fazlasını bende kullanıyorum.