Arama

Emerald Moon

Güncelleme: 8 Nisan 2008 Gösterim: 1.586 Cevap: 0
SatanpisT - avatarı
SatanpisT
Ziyaretçi
8 Nisan 2008       Mesaj #1
SatanpisT - avatarı
Ziyaretçi
Grup kendisini şöyle tanımlıyor:
2005 yılının kış mevsiminde sakin bir günde kuruldu Emerald Moon. Tarzımız "power metal, gothic-power, progressive-power`metal" olarak sınıflandırılabilir. Grup aynı tarzdan elemanların bir araya gelişiyle uyumlu bi çerçeve çizdi. Çok yoğun ve sıkıntılı dönemlerden geçen Emerald Moon ayakta kalmayı başarıp 2005 yılında 10 Mart gecesi Reflextion adı altında bi FRP partisi olarak da isimlendirebileceğimiz kostüm balosunda sahneye çıktı. İlgi görmesiyle yoluna devam eden grubumuz şu sıralar yeni konserler planlamakta olup, coverdan çok beste çalışmalarına yoğunlaşmıştır.
Sponsorlu Bağlantılar
Grubun sık sık kadro değiştirmesi talihsizlik olsada şu anki kadroyla yolumuza devam edeceğiz. Umarız tarzımızla, müziğimizle, kişiliklerimizle ilgi gören bir grup oluruz. Sahnelerde pek boy göstermedik henüz fakat kısa zaman içinde yoğun bir konser programı planlıyoruz.
Gösterdiğiniz ve göstereceğiniz destekler yalnızca bizim için değil, bizim gibi nice gruplara destek amacı taşıyacaktır.Grubumuza merhaba diyen 2 yeni arkadaşımız MELİH YÜZER (on drums) ve SEMİH(bass) hoşgeldin diyor artık ayrılıkların yaşanmamasını diliyoruz Msn Happy.. Şimdiden teşekkür ederiz..


Şu anki Kadro:

Vokal: Ebru
Gitar: Kubilay
Bass : Semih
Davul: Melih
Klavye/piyano : AhmetBenzer Konular

17 Kasım 2015 / careless_WhispeR Sinema ww
19 Eylül 2014 / Jumong Müzik ww
21 Eylül 2010 / Daisy-BT Siyaset ww
12 Ocak 2014 / iceslush Taslak Konular