Arama

Bilgisayarımdaki sorun ne olabilir? - Sayfa 3

Güncelleme: 26 Ağustos 2013 Gösterim: 5.127 Cevap: 32
By ShadoW - avatarı
By ShadoW
Ziyaretçi
1 Ağustos 2012       Mesaj #21
By ShadoW - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
virtioz71 adlı kullanıcıdan alıntı

masa üstü görüntüde beyaz yatay iki adet çizgi var açık renk wallpaperde belli oluyor siyah renk wallpaperde belli olmuyor artı internettede belli olmuyor format attım düzelmedi ekran kartı 2012 driver yükledim olmadı test ettim ekran kartı no error hata yok diyor acaba sorun nerede bilgisi olan varmı bana yardım edebilecek birileri lütfen
işletim sistemi vista home basic ram 3gb ekran kartı nvıdıa 8400 super ddr2 işlemci intel pentium dual cpu 1,80ghz

Sponsorlu Bağlantılar
resimini koyamadım çünkü resimde belli olmuyor

monitörun yakınlarında manyetik alan üreten cihazlar (elektrikli bir vantilatördeki motor gibi), hatta monitörün üzerinde veya yakınında karışık halde duran güç kabloları bile neden olabilir.
osi65 - avatarı
osi65
Ziyaretçi
3 Ağustos 2012       Mesaj #22
osi65 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.Benim bilgisayarım doğrü dürüst bir oyun açmazdı Ekran kartı bile yoktu.Ekran kartı taktırdım rami yükselttim.Şimdiki özellikleri şu şekilde :
İşletim Sistemi: İntelMsn Rainbow PentiumMsn Rainbow 4 CPU 3.20 GH. 3.20 GHz
Sponsorlu Bağlantılar
Ram:2,50 GB
Sistem Türü 32 Bit işletim sistemi
1 GB ATI AMD Radeon hd 5500 Series
Ardından pes 2012 ve bus simulator 2012yi yükledim donuyorlardı.Donmamaları için gamebooster yükledim olmadı.Kasanın içini fanı falan temizledim ilk başlar donmaları geçti ancak sonra şöyle birşey oldu (pesde maçın 25.dkksından sonra falan takılmaya başlıyor-bus simualorde ikide bir donuyor)yani oyunlar oynanmıyor.200 tl para harcadım daha ne yapmam lazım yardım edin lütfen.
Ask Mahkumu - avatarı
Ask Mahkumu
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012       Mesaj #23
Ask Mahkumu - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
osi65 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar.Benim bilgisayarım doğrü dürüst bir oyun açmazdı Ekran kartı bile yoktu.Ekran kartı taktırdım rami yükselttim.Şimdiki özellikleri şu şekilde :
İşletim Sistemi: İntelMsn Rainbow PentiumMsn Rainbow 4 CPU 3.20 GH. 3.20 GHz
Ram:2,50 GB
Sistem Türü 32 Bit işletim sistemi
1 GB ATI AMD Radeon hd 5500 Series
Ardından pes 2012 ve bus simulator 2012yi yükledim donuyorlardı.Donmamaları için gamebooster yükledim olmadı.Kasanın içini fanı falan temizledim ilk başlar donmaları geçti ancak sonra şöyle birşey oldu (pesde maçın 25.dkksından sonra falan takılmaya başlıyor-bus simualorde ikide bir donuyor)yani oyunlar oynanmıyor.200 tl para harcadım daha ne yapmam lazım yardım edin lütfen.

Yeni Bir formatla Başlayabilirsin Önce Sorun devam ederse Ekran Kartını söküp yeniden takabilirsin..hiçbiri olmassa muhtemelen anaket tı degiştirmen gerekir..
AşK_MaHKuMu..
osi65 - avatarı
osi65
Ziyaretçi
3 Ağustos 2012       Mesaj #24
osi65 - avatarı
Ziyaretçi
zaten ekran kartı takdırıp ana kartı yükselttiğimde formatta attırdım.peki ana kartı dğeiştirirsem kesin olur mu ?
oğuzözer - avatarı
oğuzözer
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #25
oğuzözer - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ekranda kapsama alanı dışında diye bir uyarı var. Biraz araştırdım oyun kurulduktan sonra bu hata ile karşı karşıya kalınmış ancak bilgisayarımda hiç oyun yüklü değil. Benim durumumda bu neden kaynaklanıyor olabilir ve bunu nasıl çözebilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
murat_1907 - avatarı
murat_1907
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #26
murat_1907 - avatarı
Ziyaretçi
kardesim senin bilgisayara virüs girmiş geçmiş olsun iş işten geçmiş
Enqin591 - avatarı
Enqin591
Ziyaretçi
2 Eylül 2012       Mesaj #27
Enqin591 - avatarı
Ziyaretçi
Bunun nedeni daha çok bilgisayarın Windows/system klasörlerini kurcalamaktandır.Gelmesi için Görev yöneticisini(açabiliyorsanız) açın ve yeni görev açın göreve "explorer.exe" yazın bir deneyin olacak mı?
burakcan95 - avatarı
burakcan95
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #28
burakcan95 - avatarı
Ziyaretçi
Başlıktada gördüğünüz gibi. Uyarı kutucugu gelıyor. İçinde bişeyler yazıyordu ama aklımda değil şuan.
sezai kara - avatarı
sezai kara
Ziyaretçi
19 Temmuz 2013       Mesaj #29
sezai kara - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarda varsayılan programlar karıştı ve açtığım her dosya aynı dosyayı açıyor mesela adobe seçersem her dosyada o açılıyor ve paint dosyasını seçersem oda aynı
djlorenzo - avatarı
djlorenzo
Ziyaretçi
6 Ağustos 2013       Mesaj #30
djlorenzo - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar lütfen yardım edin

A disk Read Error Occured
Press Ctrl+Alt+Del to restart

Arkadaşlar kuzenim pc yi masaya vurdu böyle oldu önceden hiçbişeyi yoktu nasıl düzeltebilirim.Yardım ederseniz sevinirim.

Adminler bu konu açılmışsa veya ben yanlış yere açmışsam affedin kusuruma bakmayın.