Arama

Bilgisayarımdaki sorun ne olabilir?

Güncelleme: 26 Ağustos 2013 Gösterim: 5.116 Cevap: 32
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
24 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımın ekranında ki herşey gitti bomboş bi ekran oluştu bunun nedeni ne eski haline tekrar nasıl getirebilirim bi yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
24 Kasım 2008       Mesaj #2
Ziyaretçi
İlk Başta Neler Yaptın Her Hangi Bir Program Yükleyip Temizlik Yaptın mı ?_? O Programı Güzelce Döveceksin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sistemi Geri Alın Msn Wink

Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
25 Kasım 2008       Mesaj #3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ben masaüstü pc me xp kurdum bilgisayarda xp den sonra vistada aldığım perfornmansıda alamdım ve aynı zamanda üçgün içerisinde pc çöküyor bunu bu ay içerisinde 6-7 defa yaptı yani anlayacagınız iki gunde bir format çekiyorum pc ye neden oluyor acaba

eger cevap verirseniz çook sevinirim
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
25 Kasım 2008       Mesaj #4
Ziyaretçi
PC Özellikler Yazabilirmisin ?_?
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
25 Kasım 2008       Mesaj #5
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
pc çöküyor diyosun peki pcde internete girme zor oluyor ve bilgisayar çöktüğünde mavi ekran görüntüleniyormu ? eğer cevap evet ise yardım edebilirim hayır dersen pcye format sonrası kurduğun programları buraya yaz derim Msn Happy
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
25 Kasım 2008       Mesaj #6
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Bence bilgisayarınızın donanımsal özellikleri (Ekran kartı modeli-İşlemci hızı-Ram vs.) Vista için düşük seviyede kalıyor.Hem şahsi fikrim olarak XP daha kullanışlı.
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #7
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
sanırım arkadaşımız eskiden vista kullanıcısıyken xp ye dönüş yapmış vistada daha iyiyken xpde sorunlar yaşıyormuş bu nedenle sorun donanımsal değil yazılımsal olmalı Msn Happy
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #8
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Özür dilerim dikkatli okumamışım.Verdiğim bilgi sorunuzun cevabı değil kusuruma bakmayın.Sorduğunuz soru hakkında bir bilgim yok
hakani - avatarı
hakani
Ziyaretçi
15 Ağustos 2009       Mesaj #9
hakani - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle saygılarımı sunarım.
sorunum bilgisayarımda son 1 kaç gündür anormallikler var dünde patlak verdi pc kendiliğinden kapandı durduk yere elektrikler kesilmiş gibi acaba sleep tuşuna flnmı bastım dedim ama bilmeyerek basmamışım pcyi yeniden başlattığımda anladım siyah ekran gelio 3 adım önerio windos yükleme cdnizi takın dilinizi seçin ve onarın kısaca böyle yapmamı sölüyodu makina ama aşagıda başlatma seçeneklerini denedim güvenli kipte başatınca mavi ekran geliyor ve koduda şöyle: Stop! 0 x0000005C (0x00003000,0x00000002,0x00008009,0x00000000)
sonra format atmayi denedim ama windos is files loading yaziyo ama bir turlu orayi atlamadi full olmasina ragmen alttaki cizgi simdide 12 saat fln bekledikten sonra makinayi actim acildi ama ram ve cpu full gibi makina cok kasiyo yazma karakterler'm de[';m' aynen b,yle ne yapmam gerek'yor yardim ederseniz cok sevinirim
Majeste - avatarı
Majeste
Ziyaretçi
15 Ağustos 2009       Mesaj #10
Majeste - avatarı
Ziyaretçi
Alt+Shift ile karakter düzenlemeni değiştirip uygun olanına geçebilirsin.