Arama

Yaz mevsimini köpeğim için işkenceye çeviren aşağıdaki dertlerden nasıl kurtulurum ?

Güncelleme: 11 Haziran 2011 Gösterim: 1.751 Cevap: 6
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
9 Haziran 2011       Mesaj #1
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Köpeğim her yaz doğal olarak tüylerini döküyor. Ancak alerji problemi nedeniyle çok fazla kaşınıyor ve perişan oluyor. Acayip yoruluyor. Cinsi de rahat nefes alamayan Pekingese türünden. Cildinde yara da yapıyor. Veteriner de kolay iyileştiremiyor. Bazı zamanlarda iğneyle hallediyor. hayvan rahatlıyor. Yine baslıyor. Kaşıntı sorunu büyük. Nasıl çözebilirim? Satın alınacak doğal yağ, sıvı ürünleri var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
tamtur - avatarı
tamtur
Ziyaretçi
9 Haziran 2011       Mesaj #2
tamtur - avatarı
Ziyaretçi
Veteriner sağlığa bakar ama bu piskolejik bişey köpeğini eğitmenlere götür yada onlardan tavsiye al.
Sponsorlu Bağlantılar
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
9 Haziran 2011       Mesaj #3
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Köpeklerle ilgili gerçekten uzman biri yada birilerinin olaya karışması lazım. Çünkü anlattığınıza bakılırsa siz ve köpeğiniz cidden büyük bir problemle karşı karşıyasınız. Bu olay ilerde kötü ve üzücü sonuçlar doğurabilir(!). Dediğim gibi işinde ve köpekler üzerinde uzman kişilere gösteriniz. Hiç olmazsa barınak görevlilerinden tavsiye, ilaç, yardım vesaire bir şey alabilirsiniz.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #4
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Psikolojik de olabilir ama havalar cok sıcak olunca oluyor burda da yaz coktan başladı. Veteriner de kurtaramıyor tamamen. Gecen gün pudra gibi bir ilac verdi. Pireli olduguna hükmetti. Bakalım sürdük. Ama sürmesi de zor dert köpek o durumlarda Cok sinirli ve saldırgan oluyor. Burdaki barınaklar da hikaye durumda Cok profesyonel değil maalesef çalışanı da.
britneyspears99 - avatarı
britneyspears99
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #5
britneyspears99 - avatarı
Ziyaretçi
Ben bu konuda uzman olmasamda Msn Grin köpeğiniz için tamamen bitkisel bi yağ buldum (alerjii için...-)
Bavet Caniglo Kpeklerinizde Salkl Deri Ve Parlak Tyler in Balk Ya 200ml

---------- Mesaj tarihi 14:16 ---------- Önceki mesaj tarihi 14:08 ----------

veya bu linte ki uygulamanız gereken adımlar köpeğiniz için yararlı olabilir Msn Happy Bu kaşınmalar alerji olabilir mi? | Pedigree
tamtur - avatarı
tamtur
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #6
tamtur - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Notizia adlı kullanıcıdan alıntı

Ben bu konuda uzman olmasamda Msn Grin köpeğiniz için tamamen bitkisel bi yağ buldum (alerjii için...-)
Bavet Caniglo Kpeklerinizde Salkl Deri Ve Parlak Tyler in Balk Ya 200ml

---------- Mesaj tarihi 14:16 ---------- Önceki mesaj tarihi 14:08 ----------

veya bu linte ki uygulamanız gereken adımlar köpeğiniz için yararlı olabilir Msn Happy Bu kaşınmalar alerji olabilir mi? | Pedigree

BAYA KABARIKMIŞ FİYATIMsn Grin

KÖPEĞİNİN TIRNAKLARI YANİ PENÇELERİ HER NEYSE İŞTE TIRNAKLARINI KES BÖYLELİKLE KAŞINAMAZ

Msn Cool
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
11 Haziran 2011       Mesaj #7
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Sagolun ben de merak ediyordum saglıkları icin bitkisel ürünler var mi diye. Cunku sabitim diyer ürünlerin yan etkileri de olabiliyor. Tırnak kesmek ise yarar mi? Yoksa cinsine mi bağlı.