Arama

Yöneticilerimiz Hakkında

Güncelleme: 1 Şubat 2009 Gösterim: 7.503 Cevap: 38
BARIŞ - avatarı
BARIŞ
Ziyaretçi
1 Ocak 2007       Mesaj #1
BARIŞ - avatarı
Ziyaretçi
Bu konu altında yöneticilerimiz hakkında düşündüklerimizi ve hakkında bildiklerimizi yazıyoruz... Msn Happy Bazi bilgilerin verilmemesi isteniyorsa yöneticiler siler zaten... Fazla özel bilgi vermeyelim yani Msn Tongue Ben L.a.Dy - en sevdiğim yöneticiyle başlıyorum...

Sponsorlu Bağlantılar
sweetnessbc4
L.a.D.y

L.a.D.y bir kış günü almanyada doğdu ve ailesiyle orada yaşıyor. ilk,orta,lise yi almanyada okudu halen almanyada eğitimine devam ediyor.sevecen 1 kişiliği olan L.a.D.y başta kardeşleri olmak üzere cevresindeki herkese yardım etmekten büyük zevk alır hep düşüncesinde daha cok kişiye yardimcı olmak isteği olan L.a.D.y 2005 in ocak ayında bu isteğine ulaşmak için msxlabs a üye oldu msx labs ta yardım severliği ve nezaketi yöneticilerin dikkatini cekti ve onu moderatör yaptılar hala msx labs ta moderötörlük görevini sürdürüyor ve her zamanki gibi
insanlara yardım etmek için canla başla calışıyor bundanda büyük zevk alıyor. 5 dil bilen lady bazı konuları türkceye cevirerek herkese yadımcı oluyor..

sevdikleri

En başta:ailesi ve msx labs okulu
müzik: rap
yemek:pizza
ciçek: gül

Eşyası: bilgi sayarı

Site : tabiki tek aşkı Msx labs

Kişi: kardeşi

Kötü huyları :esasında yok ama 1 şey bulmak lazım çünkü 4/4 lük insan olmaz dimi?

İnsanları kendi sucluyor kendi yargılıyor kendi cezasını veriyor ve acımasız cezalar veriyor ve savunma izni vermiyor..NOT: benim tanıdığım biri sırf onu ablası gibi sevdiğinden onu kaybetmemek için onun hoşuna gitsin diye yaptıklarından felaket 1 şekilde cezalandırıldı ama tabiki oda hatalıydı ama onun canı sıkılmasın (o zamanlar hem hasta hemde üzüntülüydü) internetten onun hoşuna gidebileceğini düşündüğü yaziların yanliş anlaşılabileceğini ama suc ondada vardı belki daha cok hoşuna gitsin diye ben yazdım demişti

Canım ablacığım kısa oldu ama kusura bakma inşallah hep bizimle kalırsın hep msxlabsda kal hep benle kal ablacığım…..

BARIŞ - avatarı
BARIŞ
Ziyaretçi
3 Ocak 2007       Mesaj #2
BARIŞ - avatarı
Ziyaretçi

Sponsorlu Bağlantılar
VİRTÜECAT
Doğum Yeri : erzurum
Doğum tar : 1977
Yaşadığı yer: İstanbul
Sevdiği yemekler: etli sote,pilav.menemen
İlgi alanı : elektronik
E n sevdiği eşya :bilgi sayarı

En sevdiği site : tabiki en büyük aşkı msxlabs

Hakkında: virtü abim benim sitede ilk tanıdığım ve ilk kızdığım mod benim doğada actığım ilk konumu silen kişi kaplanlar diye bir konu acmıştim baktım silinmiş esasında şu an olsa 1 değil 50 konumda silinse hatalıymışım derdim düşünmezdim ama o zaman cok üzülmüş demekki konu acmama izin verilmeyecek acmayayım diye düşünmüştüm yaşımın ufak oluşuna bağlamıştım kendimi önleyemedim ve bu düşüncemi ö.m ilettim konunun
silinme sebebi vahşi hayatlarin olmasaydı bende abime kurtların evcil olduğunu yeni öğrendim gibi bir şeyler yazdım silinmesinin sebebini yaşım olduğunu söyledim cevap beklemiyordum ama geldi ve o kadar harika bir cevap tıki kendimden utandım ve özür diledim bana güzel bir konu bul ac dedi
ama ben tekrar silinir diye korktuğumdan acmıyordum ve 2gün sonra mesaj gönderen abim ilk konumu actırdı düşünüyorumda ne kadar sevinmiştim halbuki şu an da konu acmak bile istemiyorum abim beni yönlendirmeğe başlamıştı benim şimdi ve ilerde eğitimimde işime cok yarayacak konulara itiyordu bir kac denemeden sonra artık aradığim konuyu nasıl bulacağımı öğrendim artık kendi başıma konu acıyordum canım abiçim tüm yaptıkların için sağol cok teşekkürler ...

Abim tüm yardim severliğinle hep bizimle kal benle kal abiçim..

BARIŞ - avatarı
BARIŞ
Ziyaretçi
5 Ocak 2007       Mesaj #3
BARIŞ - avatarı
Ziyaretçi

profilepic90 27
NORAYNN

Doğum Tarihi: 06-03-1984
Cinsiyet (Gender)
: Bayan-F
Meslek: Mimar
yaşadıği yer: İstanbul

SAYIN NORAYNN SONRADAN TANIDIĞIM VE COK SEVDİĞİM
bir büyüğüm insan sevdiklerine bu kadar mesafeli olabilirmi?
Bilmem ben asla olamam zaten sevmediğim kişiyle konuşmak gibi bir huyum yoktur
Virtü abimden sonra tanıdığım bir yonetiçimiz başim sıkıştığımda imdat abla dediğim kişilerden biri işini gücünü bırakıp ablam için bir site kurmam lazım geldiğinde benle
uğraşan ve inanılmaz şekilde işlerimi yoluna koyan yardım sever biri canım ablam
evet canım ablam dedim kalbimde öylede kalsa artık o beynimde sayın noraynn
ve inaniyorum ki bizlerin ve msx labsın ona cok ihtiyacı var..

İNŞALLAH HEP MSXLABSLA OLURSUN
HEP BURDA KALIRSIN SAYIN NORAYNN

NOT:Bir yerde okumuştum tam hatırlamıyorum ama profil yorumlarındaydı her halde ben seni kardeş bildim öyle kabul ettim kardeşler hep didişir ama et le tırnak gibidir ayrılmazlar ve aralarına hiç bir şey giremez bu bana şünü anlattı 1- kardeş olmak için ille aynı anne ve babadan olmak lazım değil 2-- eğer bir abla kardeş kavgasına rastlarsam ya karışmamam
yada dinleyip karar vermem lazım ya ben bu yazıyı niye buraya yazdım bilmiyorum herhalde sayın NORAYNN benimki niye az oldu diye düşünmesi n
ve aman kızmasın diyedir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
MaTTo - avatarı
MaTTo
Ziyaretçi
6 Ocak 2007       Mesaj #4
MaTTo - avatarı
Ziyaretçi
Valla benım en sevdıgım yonetici Lady..Gercekten cok sevecennn ahh bide slogan atmama izin versee nede guzel olucak Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2007       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Yönetici olarak bi azrayı biliyodum o da msxten ayrılmıs sebebini bilmiyorum ama cok üzüldüm ulasmaya calıstım ulasamadım onunla sabahları ne güzel dertlesir vakit gecirirdik azradan sonra ikinci sırada da hilal var ınla da sabahları üçü bi arada yapıyorduk aramız fazla iyi degildi ama iyi kötü muhabbetimiz vardı hilalden sonra ise üçüncü sırayı lady alıyor onunla da flash chat1 sistemin de tartısa tartısa tanısmıs olduk aslında pek hos bir tanısma sayılmaz kendisi cok inatcı biridir ama inanıyorum ki kalbi temiz biri sitenin sahibi de NATURALİZER pek muhabbetimiz yok bi kaç kez tartısmamız oldu belki tartıstıgımız konularda haklıydı ne bilim msx i seviyorum hiçbir şikayetim yok vakit öldürmek için kacırılmayacak bir mekan bence saygılar...Msn Grin
Kreacher - avatarı
Kreacher
Ziyaretçi
6 Ocak 2007       Mesaj #6
Kreacher - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba. Ben de yöneticiler hakkında bir fikir sahibi değilim ama harika bir ekip çalışması ile çok güzel işler başarmışlar, başarıyorlar. Site sahibi Neutralizer in yaşının 23 olması ilgimi çekmişti. Genç beyinlerin böyle zekice işler başarması çok hoşuma gidiyor. Sevgi ve saygılarımla.
MaKaLeLe - avatarı
MaKaLeLe
Ziyaretçi
7 Ocak 2007       Mesaj #7
MaKaLeLe - avatarı
Ziyaretçi
hilal

lady

noranynn valla hepside ayrı yardımcı oldular bana bide thinkerbell var tabi ne sorduysam cevapladılar kaç kere aynı konuyu açtım yada yanlış yere açtım hiç kızmadan sildiler bunların içinde en çok yardımcı olan lady dir bide hi-lal le son zmanlarda konustuk oda bi abla gibi saolsun bence bu siteyi ayakta tutan ve sorumlu olan kim varsa sanmıyorum hakkında kötü düşünelim

Barış ilk önce konunu gereksiz görmüştüm ama amacını anlayınca aklıma yattı ilk düşündüğüm şey yüzünden kusura bakma anlık bi düşünceydi bu konuyu açtığın için teşekkür ederim..
*TeoDora* - avatarı
*TeoDora*
Ziyaretçi
17 Ocak 2007       Mesaj #8
*TeoDora* - avatarı
Ziyaretçi
Yaklaşık 8 aydır üyeyim.Burdaki yöneticilerin hepside işini çok iyi yapıyolar. Bikere sitenin kullanışı dizaynı bi harika(ev eşyasından bahseder gibi oldu)Msn Happy Neutalizer'in yaratıcılığını süper buluyorum. Yöneticileri tanımıyorum;ama hepside işini disiplinle yapıyolar.Bende burda çok eğleniyorum;aradığım herşey burda.Çok içerikli faydalı bi site; üye sayısıda çok fazla herkesi büyük bi titizlikle takip ediyolar;hepsine başarılar ve kolay gelsinMsn Wink
ninjanejat - avatarı
ninjanejat
Ziyaretçi
17 Ocak 2007       Mesaj #9
ninjanejat - avatarı
Ziyaretçi
Msn CryMsn CryMsn CryMsn Cry İsyanım var.Msn CryMsn CryMsn CryMsn Cry Eridim bittim artık . arkadaş yıllardır emulator bölümünün açılmasını bekliyorum Yok Yok Yok. Ben emulator hastasıyım: bu siteye beni uye yapan pocket figter daki felix(kendisi kedi kız) resminin olması idi ama Hayallerim yıkıldı. Oyunu şehirde bir ateri salonunda bulabiliyordum arası da kaldırdı. şimdi dıpdızlak kaldık. Bu siteye hazırlanma aşamasında yazısıyla kendimi avutuyorum. Ankara'da buldum oyunu onu8 da bir kere oynayabildim. Tabi hep de ankara ya gidilmiyor. ARTIK BİR GÖNLÜMÜ ALIN. ya bir emulator bölümü olsun yada yok biz ilgilenmiyoruz öyle şeylerle deyin. BilmemBilmemBilmemBilmemBilmem
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Ocak 2007       Mesaj #10
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ninjanejat adlı kullanıcıdan alıntı

Msn CryMsn CryMsn CryMsn Cry İsyanım var.Msn CryMsn CryMsn CryMsn Cry Eridim bittim artık . arkadaş yıllardır emulator bölümünün açılmasını bekliyorum Yok Yok Yok. Ben emulator hastasıyım: bu siteye beni uye yapan pocket figter daki felix(kendisi kedi kız) resminin olması idi ama Hayallerim yıkıldı. Oyunu şehirde bir ateri salonunda bulabiliyordum arası da kaldırdı. şimdi dıpdızlak kaldık. Bu siteye hazırlanma aşamasında yazısıyla kendimi avutuyorum. Ankara'da buldum oyunu onu8 da bir kere oynayabildim. Tabi hep de ankara ya gidilmiyor. ARTIK BİR GÖNLÜMÜ ALIN. ya bir emulator bölümü olsun yada yok biz ilgilenmiyoruz öyle şeylerle deyin. BilmemBilmemBilmemBilmemBilmem

Msn Happy Çok fazla beklettiğimiz için bunu bir özür olarak kabul edin:

Emülatörü indirip bir klasöre açın: WinKawaks 1.57

Aşağıdaki ZIP dosyalarını indirip (açmadan) \roms\ klasörünün içine atın:

https://www.msxlabs.org/downloads/pfghtj.zip
https://www.msxlabs.org/downloads/sgemf.zip

Emülatörü başlatın (WinKawaks.exe):

File > Load Game > Rescan all

Listeden oyununuzu seçip 'OK' tuşuna tıklayın. Daha fazla yardım almanız gerekiyorsa, bana özel mesaj gönderebilirsiniz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler Msn Embarrassed Artan trafiği karşılayabilmek adına durmadan sunucu yükseltmesi yapmaktayız: Teknik altyapıyı sağlamlaştırdıktan sonra, bölümler bir bir açılacak...

pocketfighter
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.