Arama

kelrapunzell

Güncelleme: 4 Şubat 2009 Gösterim: 5.579 Cevap: 51
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2008       Mesaj #1
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

profilepic445454 1

Sponsorlu Bağlantılar
Hiperaktif bir masal kahramanı olan KelRapunzell

kulede hapis hayatı yaşamaktan çok kısa süre içinde sıkılır

Prens filan bekleyemez

Uzuuun saçlarını keser

Örer ,ip haline getirir

Odanın tam ortasında bulunan ulu mamutun sol dişine bağlar..

Kuleden kendi iner

Serüvenler onu bekler.

o bir kenderMsn Tongue yaramaz huysuz,zeki,cesur,hiperaktifMsn Tongue eli hızlı bir kenderMsn Grin
o bir random( taaam açıklama yapma valla billa öğrendim ne olduğunu)
o bir bilgisayar hafızası,açık unutulmuş bir ansiklopedi,düşündüğünde anlayabileceğin bir espri makinesiMsn Tongue
o bir nasreddin hoca güldürürken düşündüren, o vikipedi. bas düğmeye sana anlatsın hatta basma düğmeye gene anlatsınMsn Confused o bil adamı bilgi manyağı yapantemel britannicaMsn Tongue
o çok sevimli,yardım sever ve iyi niyet timsaliMsn Happy
o benim tam zıt karakterim aslında. ben umursamaz,sorumluluk duygusu olmayan egoist ve bencilken o benim eksikliklerimi kaatır.. herkese karşı iyi düşünür.. o kanat takmayı unutmuş(dalgınlığındanMsn Tongue) bir masal kahramanı.. saçı uuzn aklı kısaMsn Tongue
ve benim hemşeriim. o bir iki üç kel rapoooMsn Grin en sondaki espri iğrençti dimiMsn Grin
Quo vadis?
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
15 Ekim 2008       Mesaj #2
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Şahsından özür dileyerek.. nikini ilk gördüğümde komik buldum.Ancak şimdi hikayesini okuyunca anlamlı imiş Msn Tongue Galiba sabırsız biri Msn Happy ama iyi etmiş hep karşı taraftan beklenmez ilk adım Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
B.L.A.C.K - avatarı
B.L.A.C.K
Ziyaretçi
15 Ekim 2008       Mesaj #3
B.L.A.C.K - avatarı
Ziyaretçi
RaPuNZeL'iN KeL VeRSiYoNu Msn Confused
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
26 Ekim 2008       Mesaj #4
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
buranın varlığından haberim bile yoktu Msn Happy
tesekkürler hepinize Msn Embarrassed
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
27 Ekim 2008       Mesaj #5
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
Şşşt eli hızlı filan ..millet kleptoman sanacak ..yani evet bazen dalgınlıkla başkalarının kültablasındaki sigaraları kendimin sanıp içiyorum bi de çantamdan çakmak kalem filan çıkar boyuna...bi kere 3 tane yeşil çakmak çıkmıştı ..farkında olmadan almışım aslında benim çakmağım maviydi tabii ondan önceki de yeşil olunca yeşil çakmağım var sanmışımdır neyse..konuştukça batıyorum ...bari battıkça konuşayım ...mesela hayvansever ve kürk düşmanı bir insan olarak boşalttığım öğrenci evinde ardiyede bulduğum bi adet tüyleri dökülmüş kürk ceketin sahibi kimse gelip alsın -yoksa kargalara yem edeceğim -nerden geldiği konusunda hiç bir fikrim yok ..10 kez satın aldığım aldoux huxley algı kapılarını da geri getirin 11 kez alacağım yoksa ...
sanırım evet eşyalar sözkonusu olduğunda kenderden beterim
hiç olmazsa kenderler onları kullanmayı biliyorlar keşka kapı açabilseydim içeride unttuğum anahtarlar için çağırdığım çilingirlere verdiğim paralarla ne çilingirlere sofralar açardım hatta çilingir olmayanlar da gelirdi..meslek sormazdım ..
tamam tamam sustuum ..
bu arada kendine saldırma arada kalıyorum -ikizlerin iki ikizinin arasında kalmaktansa poligonda piknik yaparım daha ii -ayrıca hiç de öle değilsin bi kereMsn Happy
sanar - avatarı
sanar
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008       Mesaj #6
sanar - avatarı
Kayıtlı Üye

Hiperaktif masal kahramanı olan Kelrapunzell,
prens filan bekleyemez, sıkılır, Uf
saçını keser, örer, kuleden kendi başına iner......Msn Disappointed

o şeytani zekaya sahiptir, Msn Demon
o esprilidir, Msn Sarcastic

o sevecendir,Tender
o çılgındır,Cheerleader
o yerinde duramaz, Smiley9

kim bu kenderi sevmez ki....In Love

splint01webmk4rj9

splint02webbt7tl7

sanar - avatarı
sanar
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008       Mesaj #7
sanar - avatarı
Kayıtlı Üye
contedefeespost23110037wx6
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
28 Ekim 2008       Mesaj #8
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
AAAAA sen kenderleri biliyor musuuun ? Drangonlance okuyorsun o zaman ...
Flint öldüğünde çok üzüldüm hatta ağladım bile (ciddi)... bir de Fizbanı çok seviyorum nedense ..
Msn Happy

Bu arada orjinal Rapunzell masalında bir saçmalık var ..Diyelim ki prens saça tırmandı kuleye çıktı ..oradan aşağı nasıl inecek ikisi ...prens rapunzeli indirmeyi bırak kendi de kulede kalmaz mı..
yoksa amaç da bu mu ...iki kişi bir kulede kocasın diye mi çıkıyor oralara .Yoksa rapunzel çok kıskanç da ilk baştan beri prensi kuleye hapsetmek için mi planlıyor tüm bunları ..Zavallı prensi kim kurtaracak şimdi ..(Kuleye hapsedilmek feci bir şey )
unread - avatarı
unread
Ziyaretçi
28 Ekim 2008       Mesaj #9
unread - avatarı
Ziyaretçi
elenceli ve ii kalpli biri ve bu yeterli Msn Happy
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #10
kelrapunzell - avatarı