Arama

kelrapunzell - Sayfa 2

Güncelleme: 4 Şubat 2009 Gösterim: 5.578 Cevap: 51
unread - avatarı
unread
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #11
unread - avatarı
Ziyaretçi
kendini sewdirmeye çalışmıyosun sewilmeye bırakıyosun ondandır Msn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
amma laf ettim be Msn Grin nası bağladım ama Msn Grin
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #12
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
canımcım tesekkür ederim de ...övmeden yazın.. cidden .. tevazu filan değil
kendini benim yerime koy ...Msn Thinking tuhaf bir durum değil mi..tüm dikkatleri üstüne çekmek ...insan geriliyor en azından ..
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008       Mesaj #13
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
evet evet masalın saçmalığını bende farketmiştim.. hımmm mesela koskoca prens nasıl zavallı kızcağızın saçına tırmanır. acımaz mı saçları. gerçekten sevse kıyamazdı tırmanmazdı halla alla.. sevmiyo işte.. pis prens huh!
Quo vadis?
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #14
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Prens kuleye çıktı diyelim eee sonra nasıl ineceksiniz ..prens wright kardeşlerden biri mi kulede uçak mı yapacak

Yoksa Rapunzel çok kıskanç olduğu için kuleye mi kapatacak prensi ...zavallı prens mi demek lazım

Ya aslında Rapunzel Medusa ise (Mitolojide yılan saçlı kadın -bakışları taşa çevirir )..YA KULE TUZAKSA ...

.Yaa ..hiç düşünmediniz di mi? arkadaşlarla maç izlemeye son ..hafta sonu takılmalarına son ...
her güzele meyil verme ...kurtaracağın güzele dikkat et ..O saçlar nasıl uzadı öyle ..

Bunu Siyah Lale nin başlığındaki yorumumdan alıntıladım
SiyahLALE - avatarı
SiyahLALE
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #15
SiyahLALE - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kelrapunzell adlı kullanıcıdan alıntı

Bunu Siyah Lale nin başlığındaki yorumumdan alıntıladım

Telif hakkı size ait...Msn Tongue
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #16
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
seninkiler ayrı ..Msn Happy
sanar - avatarı
sanar
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008       Mesaj #17
sanar - avatarı
Kayıtlı Üye
21647d2aet6

Msn Grin

Prenses saçını keser.........
Yıllardır ağrımakta olan baş ağrısı da geçer...
ve gökyüzüne doğru bir bakış atar.......
Uzaydan gelecek olan Prensini düşlemeye başlar.....

Masal farklı boyutlara doğru gider......
Msn Grin

kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
29 Ekim 2008       Mesaj #18
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
Msn Happy
Geçenlerde Mustafa Topaloglu geldi ...yazdıklarımı üstüne alınmış...dertliydi .. dio ki yapma etme Kel kardeşim -zaten var benim iki eşim- ikisinin arasında kaldım -zor durumdayım şimdi duymuşlar -

kıskanıyorlar -zaten biz ikiyiz üçüncüyü istemezük diyorlar

yokoylemustafatopalogluir5th

dedim ki :

Yok Mustafa kardeşim benim gözümde sen dünya ahret uzaylı ağamsın beyimsin ağabeyimsin eşlerine söyle ikisi de rahat etsin ...benim göndüm sende değil

bir çayımı içti gitti..Msn Tongue

2a8487921yk2

(Küçük Prens var Astroidde yaşar
E.T den umudu kestik...biraz da onu bekleriz)

Beklemek, düşlemek ,başı ağrımak filan Kelrapunzele göre değil ki...
Kelrapunzell bir action figürüdür -cici kız değildir -öyle bir yerde sabit durup beklemez ,durmaktan ,beklemekten sıkılır....hayal filan kurmaz ,onun zaten hayalleri vardır ,kendi hayallerinin peşinde koşmak için kuleden inmiştir, pencerelerde perde olmaz , macera peşinde koşar ,koşan insan için uzun saç başa beladır, bakımı zordur, insanın ayağına dolaşır ..

bakma sen samson ve delilah masalına ..öyle saçından güç alan kahramanlar şampuan reklamlarına yaraşır-zaten Samson da erkeklerin şu sıra bir erkek şampuan firmasında kepek şampuanı reklamına çıkıyormuş -
kelrapunzell - avatarı
kelrapunzell
Ziyaretçi
5 Kasım 2008       Mesaj #19
kelrapunzell - avatarı
Ziyaretçi
Açık yüreklilikle söylemek gerekirse ben oldukça asosyal bir insanım ,tam bir kitap kurduyum .
Düşündüm düşündüm ve insanlardan çekindiğimi hissettim ve bu da benim korku ile başa çıkma yöntemim yani aslında yapmaya çalıştığım şey iletişim kurarak çekingenliğimi yenmek ve hayatımdan çıkarmak .Bir çeşit korku ile yüzleşme ve onu yenme isteği denebilir.
Çünkü çocukluğumda da şimdi olduğum gibi kendimi biraz farklı ifade eden egzantrik bir çocuktum ve inanın çocukken farklı olmak bu kadar popüler birşey değildi.Farklı çocukların fazla arkadaşları olmuyor ,kitaplara bu kadar kendimi kaptırmamın nedeni de bu zaten ..

Ve farklılık üstünlük değildir.Gül menekşeden ,elma armuttan farklıdır bu birini ötekinden üstün yapmaz .Farklı olduğumu gizlemek de,inkar etmek de, kutlamak da istemiyorum .Yalnızca gecikmiş olan sosyalleşme sürecimi tamamlamaya çalışıyorum ,bunu buradan yazmamın açık olmanın iyi bir başlangıç olacağını düşündüm ..hepsi bu kadar ..
teşekkürler hepinize Rose
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008       Mesaj #20
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Hiç üşenmiyomusun böyle uzun uzun yazmaya sen ya Msn Confused

Tanıdığım kadarıyla çok renkli bi kişilik... Pasakoş, Keten Prenses ve kelrapunzell üçlemesinin bir parçası Msn Tongue