Arama

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme - Sayfa 14

Güncelleme: 16 Nisan 2015 Gösterim: 2.660.676 Cevap: 315
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
9 Kasım 2009       Mesaj #131
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar ben geçen gün mailimi kapadım tekrar nasıl açabilirim yardımcı olun şimdiden Tşkler

Kapattığınız e-posta hesabı Microsoft'a aitse geri almak için en son parolanızla Sign In adresinde oturum açın (270 gün içinde).

Sponsorlu Bağlantılar
E-posta adresiniz Microsoft'a ait değilse ait olduğu sitenin E-posta Yardım sayfalarında geri alıp alamayacağınızla ilgili konuları araştırın.

E-posta adresiniz Microsoft'a ait olmayıp siz aynı adresi bir Windows Live ID olarak da kaydetmişseniz ve şimdi onu kapatmışsanız, e-posta kutunuza bir zarar gelmez.
ribery1905 - avatarı
ribery1905
Ziyaretçi
13 Kasım 2009       Mesaj #132
ribery1905 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ZİYARETÇİ: MECHUL ASKER Msn Wink
bencede kapanmıyor eğer kapansaydı 3 yıl önce kırılan msn mi geri alırdım

Sponsorlu Bağlantılar
diyorsunuzki 30 gün bir arkadaşım 120 gün demiş ama 3 yıl dır msn nim kullanılmıyor sürekli takip altındayım bir bayan adı altında kişiyi ekledim açtı adam cayır cayır kullanıyor hesabımı şirket adınaydı ama ozamanlar sanal suçlar masası işini yapmıyordu yada yoktu desem yeri var şimdi artık daha kolay kur kendi web siteni al domain ni aç msn eposta hesablarını gelsinlerde kırsınlar bundan sonra artık sanal suçlarmasasına adli suçlara bakalım bi daha kimsenin msn ni kırıla biliyormu sıkar arkadaşlar artık microsoft türkiye devrede sizinde bilginiz olsun istedim çalınan msn leri 1 hafta içinde geri alıyorsunuz hemde çalan kişiye 3 ay ile 1 yıl iletişim suçları davasından içeri alıyorlar yada epostası çalınan kişi şikayeti geri almaz ve paraya çevittirirsede zararı kadar ödeme alıyorlar yok illa bende ödeyemem derse hapis yada haciz cezası varmış bilginize geçen ay adliyeden öğrendim Msn Wink
şimdi yapacaklarınızı anlatayım e postanıza girin tüm kayıtlarını özel soru ve ip adresinizi world pad olarak kaydedin yada not defterine bu bilgileri bir usb aygıtına yada cd ye atın başınıza bir iş gelirse bu bilgileri microsoft türkiye masasına gönderin küt 1 gün sonra postanız geri geliyor ve davacı yada şikayetçi olup olmadığınızı soruyorlar gerisi size kalmış
allah yolunuzu daim etsin selamlar saygılar

Dostmm bnm 2 yıl önce çalınan msn m var ben bunu nasıl alcam geri??? yardmcı olrmsn...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2009       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben bişe dicem ya diyoki hesabınız başkasına verilir .ben tamamen kapatmak istiyorm.bana yazın lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2009       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn kapatmak istiyorum nasıl olacak o i,ş
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
19 Kasım 2009       Mesaj #135
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
İlk mesaja bakın.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2009       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn hesabımı nasıl kapatcm deniom olmuo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2009       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
önce e posta hesabı kapattım sonra msn kapatcaktım hsebınız kapatılamıyor dior nedn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2009       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn ile ilgili bütün hizmetleri kapatmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2009       Mesaj #139
Misafir - avatarı