PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Saç diplerindeki kaşıntının sebebi nedir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi12:15, 10 Kasım 2008 
merhaba benım saçlarımda ve saç dıplerımde asırı kasınma var ve basımın arka tepe kısmında seyrelme gözukmekte bunun nedenı ve tedavısı nasıl olabılır bılgılendırırsenız sevınırım 30 yaşında bır erkegım
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi
Benzer Konular:
Etiketler:
  • bas kasintisi
  • sac kasintisi
  • sac kasintisi neden olur
Cevap
fadedliver12:19, 10 Kasım 2008 
İnceleyiniz Erkeklerde Saç Dökülmesi
Saç Hastalıkları - MsXLabs
Cevap
Hi-LaL02:20, 12 Kasım 2008 
Yanlış yönlendirmek istemem ancak şayet tıbbi bir rahatsızlık mevcut değilse ;saçların beyazlama sürecinde, saç diplerinde aşırı bir kaşıntıya sebep olduğunu okumuştum.

Yaşınızla veya cinsiyetinizle ilgili bir bilgim olmadığı için aklıma gelen diğer bir olasılık da ; " eğer bayansanız ve saçlarınızın boyatma zamanı geldiyse baş ağrısı ile birlikte saç dibi kaşıntısı size bunu hatırlatır )
Cevap
Misafir05:18, 9 Eylül 2009 
benim ve kızımın saçları çok kaşınıyor bilhassa terlendiği zaman artık rahatsızlık boyutu aldı bana doktor şampuan verdi ama bi yararı olmadı gzle grülmeyen fakat elle hissedilebilen kabarıklıklar var ne yapmalıyım
Cevap
kompetankedi05:24, 9 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
benim ve kızımın saçları çok kaşınıyor bilhassa terlendiği zaman artık rahatsızlık boyutu aldı bana doktor şampuan verdi ama bi yararı olmadı gzle grülmeyen fakat elle hissedilebilen kabarıklıklar var ne yapmalıyım
Uzman bir doktora göstermelisiniz. Nihai kararı kendisi verecektir. Belki bir alerjisi olabilir veya başka bir şey ancak buna biz karar veremeyiz.

Sağlık konusunda mutlak yardımı bizzat doktorlardan almanızı şiddetle tavsiye ederim bizler sadece olası fikirler üretip telkinlerde bulunabiliriz.
Cevap
Misafir20:41, 18 Eylül 2009 
saçım çok kaşınıyor ama bit falanda yok sebebi nedir
Cevap
Misafir12:02, 9 Haziran 2010 
benim saçımda kaşıntı ve kabuklanma var.sebebini ve tedavisinedir?çok açı bir kaşıntı var artık rahatsızlık dereceye geldi.kaşıntı tepemde oluyor.lutfen bir çözum söyleyin neolur
Cevap
Misafir15:58, 20 Temmuz 2010 
mrhabalar.. =)) 3 ay önce bitlendim fakat geçti şimdi banyodayken saçımı ince dişli tarakla tarıyorum fakat ne bi sirke nede bi bit çıkıor aksine saçımdan kepek dahi çıkmor okadar taramama rağmen saçım kuruyken baktığımzda ise sirkeler duruyo ama ölü olduqunu tahmin edioruz.. sizce başım ndn kaşınıyor? ne yapmalıyım?? tşkler..
Cevap
Misafir17:08, 23 Aralık 2010 
Saç diplerim çok kaşınıyor lütfen Allah rızası için çok rahatsızlık veriyor bit falan varsa diye korkuyordum ama yok.Neden oluyor ve ben 11 yaşındayım saçlarım uzun ve biraz yağlı Bunla bir ilgisi varsa anlayan birisi lütfen açıklasın :_(
Cevap
Misafir13:50, 8 Ocak 2011 
slm arkadaslar ya benım sacımda banyo yaptıktan 2yda3 gunden sonra tepede kasıntı baslıyo neden oluyo acaba bılen warmı 19 yasında bır erkegım tskurlerr
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama