Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Saç diplerindeki kaşıntının sebebi nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 10 Kasım 2008 (12:15) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
54563 kez görüntülenmiş, 33 cevap yazılmış ve son mesaj 23 Ekim 2013 (18:18) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 10 Kasım 2008, 12:15

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
merhaba benım saçlarımda ve saç dıplerımde asırı kasınma var ve basımın arka tepe kısmında seyrelme gözukmekte bunun nedenı ve tedavısı nasıl olabılır bılgılendırırsenız sevınırım 30 yaşında bır erkegım
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi
Rapor Et
Reklam
Eski 10 Kasım 2008, 12:19

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
İnceleyiniz Erkeklerde Saç Dökülmesi
Saç Hastalıkları - MsXLabs
Rapor Et
Eski 12 Kasım 2008, 02:20

#3 (link)
Hi-LaL
Ziyaretçi
Hi-LaL - avatarı
Yanlış yönlendirmek istemem ancak şayet tıbbi bir rahatsızlık mevcut değilse ;saçların beyazlama sürecinde, saç diplerinde aşırı bir kaşıntıya sebep olduğunu okumuştum.

Yaşınızla veya cinsiyetinizle ilgili bir bilgim olmadığı için aklıma gelen diğer bir olasılık da ; " eğer bayansanız ve saçlarınızın boyatma zamanı geldiyse baş ağrısı ile birlikte saç dibi kaşıntısı size bunu hatırlatır )
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 05:18

Saç dibi kaşıntılarının sebebi nedir?

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim ve kızımın saçları çok kaşınıyor bilhassa terlendiği zaman artık rahatsızlık boyutu aldı bana doktor şampuan verdi ama bi yararı olmadı gzle grülmeyen fakat elle hissedilebilen kabarıklıklar var ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 05:24

#5 (link)
Bir Dünyalı
kompetankedi - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim ve kızımın saçları çok kaşınıyor bilhassa terlendiği zaman artık rahatsızlık boyutu aldı bana doktor şampuan verdi ama bi yararı olmadı gzle grülmeyen fakat elle hissedilebilen kabarıklıklar var ne yapmalıyım
Uzman bir doktora göstermelisiniz. Nihai kararı kendisi verecektir. Belki bir alerjisi olabilir veya başka bir şey ancak buna biz karar veremeyiz.

Sağlık konusunda mutlak yardımı bizzat doktorlardan almanızı şiddetle tavsiye ederim bizler sadece olası fikirler üretip telkinlerde bulunabiliriz.
Rapor Et
Eski 18 Eylül 2009, 20:41

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
saçım çok kaşınıyor ama bit falanda yok sebebi nedir
Rapor Et
Eski 9 Haziran 2010, 12:02

acil bir konu

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim saçımda kaşıntı ve kabuklanma var.sebebini ve tedavisinedir?çok açı bir kaşıntı var artık rahatsızlık dereceye geldi.kaşıntı tepemde oluyor.lutfen bir çözum söyleyin neolur
Rapor Et
Eski 20 Temmuz 2010, 15:58

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrhabalar.. =)) 3 ay önce bitlendim fakat geçti şimdi banyodayken saçımı ince dişli tarakla tarıyorum fakat ne bi sirke nede bi bit çıkıor aksine saçımdan kepek dahi çıkmor okadar taramama rağmen saçım kuruyken baktığımzda ise sirkeler duruyo ama ölü olduqunu tahmin edioruz.. sizce başım ndn kaşınıyor? ne yapmalıyım?? tşkler..
Rapor Et
Eski 23 Aralık 2010, 17:08

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Saç diplerim çok kaşınıyor lütfen Allah rızası için çok rahatsızlık veriyor bit falan varsa diye korkuyordum ama yok.Neden oluyor ve ben 11 yaşındayım saçlarım uzun ve biraz yağlı Bunla bir ilgisi varsa anlayan birisi lütfen açıklasın :_(
Rapor Et
Eski 8 Ocak 2011, 13:50

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm arkadaslar ya benım sacımda banyo yaptıktan 2yda3 gunden sonra tepede kasıntı baslıyo neden oluyo acaba bılen warmı 19 yasında bır erkegım tskurlerr
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.184 saniyede (72.51% PHP - 27.49% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:37
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi