Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 262.213 Cevap: 255
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2010       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
18 yaşın dayım sakalım çıkmıyor kız arkadaşım sen kösesin diyor neden çıkma zyardım edeın akıl verın bana
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2010       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
badem yağı srun bencede faydası cok arkadaslar bn sekızıncı sınıfa gıdıyorum mubarek ahmet kaya oldum ya .ama sonra psman olrsunuz.ıkı gunde bır trş olmaktan ....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2010       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sna bişey önermek isterim 15 gün boyunca hergün kendini köpükleyerek traş ol ama her taraşta 2. perdeyi ters al 15 gün sonra bir hfta traş olma ve her gün sabah akşam asma suyu sür traş yaptığın kısma bunuda 1 hfta yapacaksın kıllanma varmı anlıycaksın ve bunu devamlı tekrarla 3 ayda anormal değilsen kıllanma başlar ve devamı traşla gelir saygılar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2010       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar yasim 18 sarısınım 1 senedir jilet (permatik) vuruyorum sakal yoq . sarımsak ve badem olayını duydum faydalı olurmu sizce ?
olmazsa berberde ustura vurdurmayı düşünüyorum .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2010       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 95'liyim favorilerde gayed iyi çıkyıo yanaklarımda ise az da olsa var , çenemde de var az ama boynumda da elimle yoklayınca elime bqatıyo ama bakıldığında sadece 2 -3 kıl gözüküyo bu güne kadar jiletle dediğim bölgeleri karışık (köpüklü ve köpüksüz) kestim ama beni rahatsız eden yanak ve boynumda ele batan tüylerin görünür hale gelmesini istiyorum ne önerirsiniz şuan lise 2 deyim önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2010       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 15 yaşındayım benim skalım çıkmadı ne önerirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2010       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 17 yaşındayım sadece bıyıklarım hafif çıkmış ama malesef favollerimle sakalım hiç çıkmamış çevremdekiler jilet vur diyor ben bugüne kadar 2-3 kere tek vurdum aceba fazla jilet vurmadığım içinmi veya jiletten başka yöntem varsa LÜTFEN yazın açıklamasıyla beraber ne gerekirse yaparım cevap verirseniz çok sevinirim.İSMİM ALİ BANA CEVAP VERMEK İÇİN ALİ DİYE YAZIN...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2010       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR BEN 18 YASINDAYIM VE MASSALLAH ORMAN GIBI SAKAL BENDE 15-16 YASLARINDA CIKMAYA BASLAMISTI AMA PEK YOKTU, VE NEDENSE COK ÖZENMISTIM SAKALLI OLMAYA..
BIR ASKAM PROGRAMA BAKMISTIM ADAM COK AZ SARIMSAK ILE ZEYTINYAGI KARSITIRIP BIR BEZE DEGIDIREREK YÜZÜNE SÜRMEYE BASLADI VE BUDA BENIM DIKKATIMI CEKTI TABIKI..
BIR GÜN AILEM UYURKEN SABAH ERKENDEN KALKTIM VE BENDE SARIMSAK ILE ZEYTINYAGI KARSTIRIP YÜZÜME SÜRDÜM ILK 3-4 HAFTA TIK YOK AMA INANINKI ISE YARIYOR YAKLASIK 1 AY BOYUNCA DENEDIM SARIMSAK ZEYTINYAGI KARISIMINI VE 2 SONRA SURATUM ORMANDAN BETER OLDU YANI GERCEKTEN ISE YARIYOR...
AMA SU AN PISMANIM ONU YAPTIGIMA KENDI ADIMA SÖYLÜYORUM BUGÜN TRAS OLSAM YARIN BATMALAR BASLIYOR ERTESI GÜN BELLI YANI SAKAL KESMEKTEN BIKTIM ARTIKK HAFTADA EN AZ 2 KERE TRAS OLUYORUM....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2010       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 15 yaşındayım bıyıklar çıkmıştı okuldan kızdılar Msn Grin kez diye kestim şimdi kıllar kalınlaştı bayaa ama şimdide çene altı baya tüğlendi sizceonuda kesiyimmi bu arada full makineyle aldım

Bide benim yüzümde çiller war acaba onlar kalıcınmı yoksa ilerde gecermi geçerse sizce kaç yaşında geçer ve geçmesi için ne önerirsiniz çil kremi kullandım hiç işe yaramıyor :Msn Sad

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2010       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hiçi tavsiye etmem bir dert olup kalıo sonra