Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bel fıtığı ağrısına hangi bitkiler iyi gelir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 6 Şubat 2009 (19:27) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
144421 kez görüntülenmiş, 75 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Ekim 2014 (00:06) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.76  |  Oy Veren: 17      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 31 Ocak 2011, 09:42

#31 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

merhaba bende yaklaşık bir yıldır bel ağrısı var yani kalçarım da bir ağrı var daha çok sol tarafta
ve sol bacağıma vuran bir ağrı ilk başladığında gittiğimde pek birşeyim olmadığını söylediler
ama ağrılarım artarak devam etti ayakta 5 dakikadan fazla duramıyorum çok kısa yürüyebiliyorum
yeni tomografi çektiler ve
L3-S1 LOMBER BT
lordoz düzleşmiştir
1. L3-4 ve L4-5 düzeylerinde tekal keseyi silen ve nöral foramenleri daraltan diffüz anüler
bulding mevcuttur.
2.L5-S-1 diskinde nöral faromenlerin alt kesimlerini daraltan ancak anlamlı tekal kese basısı
oluşturmayan diffüz anüler bulding tespit edilmiştir.
denmiştir.
ne örnerisiniz nasıl tedavi olabilirim egzersiz işe yararmı kremler veya korseler, ilaçlar
işe yarar mı etopan 500 ve thiospa 8 verilmiştir.
sonr bir fizik tedavi uzamnına gittim bana egzersiz programı ve gün içerisinde uymam gereken hareketler ve
istirahat verdi baya iyi geldi agrılarım düştü ama en ufak iş girişimimde veya yürümeye kaldığımda agrılarım
geri geliyor...
ne yapmalım kremler korseler işe yarar mı? şimdiden teşekkürler....
Öncelikle doktorunuzun verdiği tedaviye devam etmelisiniz, egzersiz eğer düzenli şekilde devam ederseniz büyük ölçüde işe yarayacaktır, korse ise özellikle kış aylarında faydasını gösterecektir. size en iyi gelecek şey ise bol bol yürüyüştür
yürüyüş sayesinde bel fıtığından kurtulan insanlar olduğunu duymuştum tabi doktor kontrolünden geçmeyi de ihmal etmemelisiniz geçmiş olsun.
Rapor Et
Reklam
Eski 16 Mayıs 2011, 11:58

bel fıtığı

#32 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sıcak su bel fıtığına iyi gelirmi?
Rapor Et
Eski 22 Mayıs 2011, 13:37

#33 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
babam belfıtığın dan rahatsız doktora gitti ama hala geçmedi
bazı egzersizler vermiş doktor ama ağrısı hiç durmadığı için onları yapamı yor ağrıdıkça
yürüyüş yapıyor evin içinde. ağrısı ayağına vuruyor ayak bileğinin ağrıdığını söylüyor bunun için
ne yapabiliriz teşekkürler...
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2011, 17:54

bel fıtığı

#34 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BEL FITIĞI İÇİN DAHA KOLAY BULUNABİLEN OTLAR
Rapor Et
Eski 26 Mayıs 2011, 14:12

#35 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar masaj yaparak kurtulanlar varmış..sırtını ısıtıp krem sürüyormuş daha sonra ise fıtıkları yerine itiyomuş.bunu bi yakın arkadaşımın annesi yaptrmış.1 sene olalı ve şuan çok iyimiş.konyada yapan varmış..bilginiz var mı
Rapor Et
Eski 26 Mayıs 2011, 20:11

MERHABA

#36 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Merhaba:Vereceğiniz yanıtlar için şimdiden teşekkürler.Anemin rahatsızlığı bel fıtığı teşhisi kondu.ameliyat öneridi fakat tek böbreki ve diğer böbreğin fonksiyonunun tam olarak görevini yerine getiremiyor.kreatin seviyesi çok yüksek olduğundan böyle bir amelyatın çok risk taşıdığı söylendi.kendisi 70 yaşında tnsiyon ve şeker hastası yani anlayaağınız durum bir hayli karışık bizlere bu durum karşısında oldukça kararsızız.Bizi değerli bilgileriniz ve önerilerinizle aydınlatırsanız çok mutlu oluruz .SAYGILAR.....
Rapor Et
Eski 27 Temmuz 2011, 15:48

bel fıtığı

#37 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 20 yıldır bel fıtığım vardı ameliyat olmak istemiyordum iskenderun hatayda masöre gittim ibni sina yöntemi kullanıyor fıtıklı noktalara kupa atıyor benim ağrılarım tamamen azaldı sizlere tavsiye ederim 05364156243
Rapor Et
Eski 28 Eylül 2011, 20:37

bel ağrısı

#38 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir senedir bel ağrısı çekiyorum.Sol kalçamdan başlıyor sol ayağıma vuruyor.Ağır kaldırdığımda başlıyor.Özel hasteneye gittim hemen ameliyat olacaksın dediler.Olmassan 2 sene sonra yürüyemiceksin dediler.Ama ben ameliyat olmak istemedim.Aeliyat olmayı araştırdım ve tekrar adiği sonucuna vardım.Acil yardım edin.Duramıyorum arısından.Kozmodisks aldım denedim ve ağrısı geçmedi .
Rapor Et
Eski 12 Ekim 2011, 15:17

#39 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar yazdığınız yorumlar çok faydalı oldu tavsiyenize uyarak ben adanada ikamet ediyorum önerdiğiniz hataydaki masöre gittim gerçekten ağrılarım kalmadı yapılan masajı izledim risk faktörü yok
Rapor Et
Eski 16 Ekim 2011, 09:21

#40 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar kremler ve bitkisel otlar ve yağları kemiklerin arasına nüfuz edemez bitkilerin ilaçlar gibi ağrı kesici özelliği vardır bel fıtığına ve ve beldeki kıkırdak dokuya bitkiler hiçbir zaman iyileşme sağlamaz bel fıtığının çözümü işinin uzmanı bel ağrılarıyla uğraşan deneyimli sertifikalı masöre gidin amerikada bel fıtığı ameliyatı yasaklanmıştır ameliyattan sonra bel fıtığının tekrarı söz konusu olabilir 4 kez ameliyat olanlar var
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bel fıtığı ağrısına hangi bitkiler iyi gelir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: DİLEK DÖNMEZ Forum: Soru-Cevap
Cevap: 9
Son Mesaj: 13 Temmuz 2014 00:04
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 11
Son Mesaj: 29 Aralık 2013 08:44
Gönderen: GusinapsE Forum: Hastalıklar
Cevap: 9
Son Mesaj: 12 Eylül 2013 17:03
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 31 Ocak 2013 19:21
Gönderen: Teamoore Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 17 Ekim 2010 17:16
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.158 saniyede (67.97% PHP - 32.03% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:47
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi