Arama

Bel fıtığı ağrısına hangi bitkiler iyi gelir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 214.058 Cevap: 96
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
8 Şubat 2010       Mesaj #11
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
bel fıtığınız olsun olmasın;
yerden A4 kağıt alsanız bile, lütfen bel sağlığınız için çömelerek alınız.
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

İKİ ÇOCUĞUMUDA SEZERYANLE DÜNYAYA GETİRDİM İLKAĞRILAR DOĞUMDAN SONRA BAŞLADI İKİNCİ ÇOCUKTA İYİCE ŞİDDETLENDİ NE OLUR ACİL CEVAP VERİN

öncelikle çocuklarınızı Allah size bağışlasın.

ek hatırlatma;
sezeryan ameliyatında, bağırsaklara zarar verme ihtimali yüksektir.
eğer, 3. çocuk olur sa, ki, büyük iihtimalle o da sezeryanla olacak,
doktora sezeryanlardan sonra bel ağrısının arttığını, bağırsaklarda bi problem olabilme ihtimalini söyleyiniz.
sezeryanı yapan doktor, sezeryan sırasında bağırsaklara bakar, gerekirse bir hariciyeci çağırır.
Son düzenleyen biruni; 8 Şubat 2010 00:39 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam Ben Daha Önce Doktora Gittim Ve Bana Egzersiz Yapmadığın, Birde Fazla Ayakta Kaldığım İçin Bel Kemiklerin Düzleşmiş Dediler Bana Egzersiz Yaparsam İyileşmesi An Meselesi Dediler... Şimdi Bana Verilen Egzersizleri Sadece 4-5 Defa Yaptım... Bel Ağrım Gittikçe Kötüleşmeye Başladı... Bu Sefer Başka Bir Hastane Denedim Benim Film Ve Emarımı Çektiler Ve Doktor Bana Bel Fıtığı Var Sende Dedi... Çok Şaşırdım Ve Korktum Hocam Lütfen Yardımcı Olun Acaba Böyle Birşey Olabilmesi Mümkünmüdür...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Selam Ben Daha Önce Doktora Gittim Ve Bana Egzersiz Yapmadığın, Birde Fazla Ayakta Kaldığım İçin Bel Kemiklerin Düzleşmiş Dediler Bana Egzersiz Yaparsam İyileşmesi An Meselesi Dediler... Şimdi Bana Verilen Egzersizleri Sadece 4-5 Defa Yaptım... Bel Ağrım Gittikçe Kötüleşmeye Başladı... Bu Sefer Başka Bir Hastane Denedim Benim Film Ve Emarımı Çektiler Ve Doktor Bana Bel Fıtığı Var Sende Dedi... Çok Şaşırdım Ve Korktum Hocam Lütfen Yardımcı Olun Acaba Böyle Birşey Olabilmesi Mümkünmüdür...

Emar sonuçlarınızı başka 1 doktora gösterebilirsiniz .. Geçmiş olsun
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
20 Şubat 2010       Mesaj #14
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
Alıntı

Selam Doktor Bana Bel Fıtığı Var Sende Dedi....

a.selam,bel fıtığı varmış gibi; ameliyat hariç bel fıtığını düzeltmeye yardımcı "çare" aramanızda bi sakınca yok ki.
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Iyi günler....Belimde egilme sonucu tutulma olduktan sonra doktora gittim ve doktor emar istedi..sonrasinda fitik dedi ve bana 1 hafta yatis verdi...sonrasinda agrilarimda az da olsa azalma oldu ama hala var..ayni emarla tekrar doktora gittim..ve doktor bana sen eve git iyi olacaksin dedi..bu kadar..fizik tedavi vb önermez misiniz dedim..hala agrilarim oluyor cünkü dedim..o da hayir dedi..sizce ne yapmaliyim ya da hangi hareketleri önerirsiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bel ağrısına ne iyi gelir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bel ve karın kaslarını geliştirirseniz omurgaya binen yük azalır.
yükün azalması demek agrının azalması demektir..
bol bol egzersiz....
junupurlee - avatarı
junupurlee
Ziyaretçi
2 Mayıs 2010       Mesaj #18
junupurlee - avatarı
Ziyaretçi
ben belfıtıgım 10yaşındayım bel fıtıgı icin ot yiycem bamya,nane,incir,bal,z.yagıkarışımı idaledir
ali gedik - avatarı
ali gedik
Ziyaretçi
8 Mayıs 2010       Mesaj #19
ali gedik - avatarı
Ziyaretçi
belfıtığında tedavisinde somon balığı nasıl kullanılır iyileştirme özelliği varmıdır
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
9 Mayıs 2010       Mesaj #20
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
Bel Fıtığına Babanne ilaçları ile değil; doktor kontrolünde muayene ile çare arayınız. Kullandığın balıklar otlar sadece o anlık rahatlık verebilir. Doktor'a Gitmenizi tercih ettiririm size. Nedeni ise belfığının bir baloncuktan meydana gelmesidir. bununda ameliyatla alınabidiğidir. Balık bağlayarak yada ot yiyerek ameliyat olunmuyor... bel çekme yada öyle kulaktan duyma tedavileri denemeyiniz daha kötü sonuçlar açabilir. Doktorlar ne için varlar ? bunlar için değilmi Msn Happy En yakın sağlık kuruluşuna tedavi için baş vurunuz. kolay gelsin, geçmiş olsun.