PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Uyuşturucu madde bağımlılığından kurtulmanın yolları nelerdir?
İlk...678 91018...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir18:21, 22 Mayıs 2010 
arkadaşlar bende kullanıyordum ama nasıl kurtuldum size anlatayım umarım işinize yarar arkadaşlar öncelikle birden bırakmak gibi bi şansınız yok ben bu naletten azaltarak kurtuldum önce içen arkaşlarımın yanından uzaklaştım onları hiç ziyaret etmedim sadece ben ve satıcı günde 4 defa çekiyordum sonra 3 daha sonra 2 derken bünye bu azınlıga alışıyor ve artık bit bit almaya başlıyorsun ve sadece hastılıgını yatıştırıyor ve bu şekilde kurtuldum içinizden bırakmayı istemeniz şart başka türlü olmaz arkadaşlar umarım işinize yarar
Cevap
relax00613:26, 26 Mayıs 2010 
Buradan eroin kullanan bütün arkadaşlarıma söylüyorum, aile desteği ve tıbbı müdühale olmadan kurtulmak mümkün değil, mutlaka aile destediği ve tıbbı bir müdahale şart diyorum. Ben bu şekilde şu anda tedavimin 5. ayındayım ve süper gidiyor, inşallah bu yıl birinci yaş günümü kutlayacağım o dereceyim yani , Sorusu olan arkadaşlarım. ....@....com adresine mail atabilirler,
Cevap
selly131000:27, 29 Mayıs 2010 
Uzun zaman (3ay) sonra yine peynire yenik oldum.Palet taktırdıgım halde bu meletten kurtulamıyorum.Artık devletimiz almanyada oldugu gibi bagımlılara substions programma soksun.Ya methadon ,subutex veya substidol veya en azından kodein versinler.Dalga icmek icin hergün suc işlemek istemiyorum.
Cevap
Misafir18:51, 30 Mayıs 2010 
eroin nasıl bırakabılırım baslayalı 2 ay fealm oldu
Cevap
Misafir00:12, 10 Haziran 2010 
3 haftadır corex denen zıkkımı iciyorum 2 gün icmedim acaip olmaya basladım ictigimde sanki o acaiplik gitttide sıkıntım klmamaıs duruma düstüm napmam gerekiyoo
Cevap
Misafir19:30, 10 Haziran 2010 
arkadaşım daha yeni başlamışsın corex içiyosun sende hastalı çok az olur bak oku neler çekiyo millet örnek al sakın içme bunun artisli havası olmaz bunun dönüşü çok zor inş içmezsin bunu içiren insanıda kendine düşman bil bi insana düşmanlıkmı yapmak istiyosun eroine başlatılır kardeşim inş bırakırsın bırakta.
Cevap
Misafir12:52, 12 Haziran 2010 
bırakabilirsin oncelikle yapman gereken arkadaş çevrenden mümkün oldugu kadar uzak durman ve en az bir haftaligina farkli bir şehre gitmen yada eve kendini kapatman lazim bir haftanın sonunda fiziksel bagimliligi atiyorsun ortalama ilk 3 gün sıkıntıların cok oluyor ama dayanamaman için hiç bir neden yok hayat cok uzun ve daha cok güzel günler var önünde yapman gereken kendini bu yalan mutluluktan kurtarip farkli ugraslar ve aktiviteler ile mesgul etmen..
Cevap
Misafir12:55, 12 Haziran 2010 
cok yenisin..... unutmaki insan iradesinin üstünde hiç bir şey yoktur yeterki kafandan silip at..... düşün kendini zehirlemek gibi bir gaflet içindesin insan kendini neden zehirlemek isterki sim kartini kir at ve kendini bulundugun ortamdan soyutla baktin karşina birileri geldi hadi içelim dedi eger arkani donüp gidebilirseki istesen gidersin işte o an kurtuldugun andir....
Cevap
Misafir15:40, 15 Haziran 2010 
bende iki senelik eroin bagımlısıyım sizler benden biras sanslısınıs ben eroine igne ile basladım halada igne yapıyorum Allah hepinize yardımcı olsun erinden kurtulmanın 3 yolu wardir 1-Askerlik 2-mapus 3-Ölüm
Cevap
Misafir17:52, 17 Haziran 2010 
arKadasLar eRoyiiNden KurtuLamın COq koLay bi yolu war asLında bu anLatıcaqım sadce yeni basLayanLar icn icdiniz maddenin herqün atılan nogdaların yarıya indirip azlta azalta burakmanızı we qünde 3 4 kez soquq Duşa qirip rahdlatın kendiniz en fazla 4 qun yada 1 hafda sonra qerceqden burakıcaksınız kendnizi 1 hafta eqlenceLi wwee hareketli şeylere wermelisinizz......... weya bulunduqunuz ortamdan uzaklasmalısınızz...... we 4 qun ewden cıkmayıp bu dediqlerimi yapMALIsınız...
Cevap
İlk...678 91018...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama