Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Uyuşturucu madde bağımlılığından kurtulmanın yolları nelerdir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda darmalar_32 tarafından 1 Mayıs 2009 (21:45) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
150235 kez görüntülenmiş, 282 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Eylül 2014 (01:28) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.78  |  Oy Veren: 23      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 22 Mayıs 2010, 18:21

#71 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bende kullanıyordum ama nasıl kurtuldum size anlatayım umarım işinize yarar arkadaşlar öncelikle birden bırakmak gibi bi şansınız yok ben bu naletten azaltarak kurtuldum önce içen arkaşlarımın yanından uzaklaştım onları hiç ziyaret etmedim sadece ben ve satıcı günde 4 defa çekiyordum sonra 3 daha sonra 2 derken bünye bu azınlıga alışıyor ve artık bit bit almaya başlıyorsun ve sadece hastılıgını yatıştırıyor ve bu şekilde kurtuldum içinizden bırakmayı istemeniz şart başka türlü olmaz arkadaşlar umarım işinize yarar
Rapor Et
Reklam
Eski 26 Mayıs 2010, 13:26

#72 (link)
relax006
Ziyaretçi
relax006 - avatarı
Buradan eroin kullanan bütün arkadaşlarıma söylüyorum, aile desteği ve tıbbı müdühale olmadan kurtulmak mümkün değil, mutlaka aile destediği ve tıbbı bir müdahale şart diyorum. Ben bu şekilde şu anda tedavimin 5. ayındayım ve süper gidiyor, inşallah bu yıl birinci yaş günümü kutlayacağım o dereceyim yani , Sorusu olan arkadaşlarım. ....@....com adresine mail atabilirler,
Son Düzenleyen KaNKaWaReZ; 26 Mayıs 2010 @ 13:29. Sebep: MSN Adresi Vermek Yasaktır!
Rapor Et
Eski 29 Mayıs 2010, 00:27

#73 (link)
selly1310
Ziyaretçi
selly1310 - avatarı
Uzun zaman (3ay) sonra yine peynire yenik oldum.Palet taktırdıgım halde bu meletten kurtulamıyorum.Artık devletimiz almanyada oldugu gibi bagımlılara substions programma soksun.Ya methadon ,subutex veya substidol veya en azından kodein versinler.Dalga icmek icin hergün suc işlemek istemiyorum.
Rapor Et
Eski 30 Mayıs 2010, 18:51

eroin nasıl bırakabılırım 2 ay oldu baslayalı

#74 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
eroin nasıl bırakabılırım baslayalı 2 ay fealm oldu
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2010, 00:12

Kurtulmak istiyorum

#75 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
3 haftadır corex denen zıkkımı iciyorum 2 gün icmedim acaip olmaya basladım ictigimde sanki o acaiplik gitttide sıkıntım klmamaıs duruma düstüm napmam gerekiyoo
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2010, 19:30

MAN

#76 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşım daha yeni başlamışsın corex içiyosun sende hastalı çok az olur bak oku neler çekiyo millet örnek al sakın içme bunun artisli havası olmaz bunun dönüşü çok zor inş içmezsin bunu içiren insanıda kendine düşman bil bi insana düşmanlıkmı yapmak istiyosun eroine başlatılır kardeşim inş bırakırsın bırakta.
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2010, 12:52

iyi dinle

#77 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bırakabilirsin oncelikle yapman gereken arkadaş çevrenden mümkün oldugu kadar uzak durman ve en az bir haftaligina farkli bir şehre gitmen yada eve kendini kapatman lazim bir haftanın sonunda fiziksel bagimliligi atiyorsun ortalama ilk 3 gün sıkıntıların cok oluyor ama dayanamaman için hiç bir neden yok hayat cok uzun ve daha cok güzel günler var önünde yapman gereken kendini bu yalan mutluluktan kurtarip farkli ugraslar ve aktiviteler ile mesgul etmen..
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2010, 12:55

#78 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
cok yenisin..... unutmaki insan iradesinin üstünde hiç bir şey yoktur yeterki kafandan silip at..... düşün kendini zehirlemek gibi bir gaflet içindesin insan kendini neden zehirlemek isterki sim kartini kir at ve kendini bulundugun ortamdan soyutla baktin karşina birileri geldi hadi içelim dedi eger arkani donüp gidebilirseki istesen gidersin işte o an kurtuldugun andir....
Rapor Et
Eski 15 Haziran 2010, 15:40

#79 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende iki senelik eroin bagımlısıyım sizler benden biras sanslısınıs ben eroine igne ile basladım halada igne yapıyorum Allah hepinize yardımcı olsun erinden kurtulmanın 3 yolu wardir 1-Askerlik 2-mapus 3-Ölüm
Rapor Et
Eski 17 Haziran 2010, 17:52

#80 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arKadasLar eRoyiiNden KurtuLamın COq koLay bi yolu war asLında bu anLatıcaqım sadce yeni basLayanLar icn icdiniz maddenin herqün atılan nogdaların yarıya indirip azlta azalta burakmanızı we qünde 3 4 kez soquq Duşa qirip rahdlatın kendiniz en fazla 4 qun yada 1 hafda sonra qerceqden burakıcaksınız kendnizi 1 hafta eqlenceLi wwee hareketli şeylere wermelisinizz......... weya bulunduqunuz ortamdan uzaklasmalısınızz...... we 4 qun ewden cıkmayıp bu dediqlerimi yapMALIsınız...
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Uyuşturucu madde bağımlılığından kurtulmanın yolları nelerdir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: ahmetcan kast Forum: Soru-Cevap
Cevap: 17
Son Mesaj: 1 Ağustos 2014 01:11
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 27
Son Mesaj: 3 Haziran 2014 10:14
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 1 Kasım 2011 19:59
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 16 Ekim 2009 20:23
Gönderen: c0lin Forum: Donanım
Cevap: 0
Son Mesaj: 8 Temmuz 2008 22:39
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.127 saniyede (68.73% PHP - 31.27% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi