Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 84

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.783.328 Cevap: 3.874
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2006       Mesaj #831
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Gerrard adlı kullanıcıdan alıntı

hangi uygulamasını seçicem avast'ın onu bilmiyorum nereden yapılacağını biliyorum

Program'ın kurulu olduğu dizin'de, ashServ.exe'yi seçiceksiniz..
Sponsorlu Bağlantılar

Büyük ihtimal, C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe

akalla - avatarı
akalla
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #832
akalla - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726x adlı kullanıcıdan alıntı

Merabalar..

Sponsorlu Bağlantılar
scannerkt5

Resimdede göstermeye çalıştığım gibi Messenger > araçlar > seçenekler>dosya aktarımı

sekmesini seçin Burdan Dosyyı çift tıklayarak aldığından otomatik nereye kaydediceği vardır..

alltta bulunan "dosyaları virüs taramasında bu uygulamayı kullan" işertleyiniz..

Artdından "Gözat" butonuna basarak antivirüsünüzü seçiniz..

------------------------/-------------------------/------------------

Windows live messenger ı kendi sitesinden indirmenizi öncelikle tavsiye ederim sitesindeki son surumdur..

MSN.com -/- Windows Live Messenger

adresinizi kaydettirdikten sonra onaylamayı yapamamış olabilirsiniz..
Adınızda değiştiremediğiniz kısımda "e-posta adresi doğrulanmad"ımı yaıyor yok sa "adresiniz" mi görünüyor?

dediğiniz kısımda adresim yazıyor msn i rahatlıkla kullanıyorum herhangi bir sorunumyok sadece adımı kullanamıyorum adresim yazıyor bunu değiştirmek istiyorum teşekkür ederim!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #833
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
akalla adlı kullanıcıdan alıntı

dediğiniz kısımda adresim yazıyor msn i rahatlıkla kullanıyorum herhangi bir sorunumyok sadece adımı kullanamıyorum adresim yazıyor bunu değiştirmek istiyorum teşekkür ederim!!!

Sanirim Verilen Cevabi Görmediniz
Bu Arada Daha Belirgin 1 Yazi Rengi Secmenizi Tavsiye Ederim.
Degistirmek icin Kullanici KP > Profil Düzenle

tusubasa - avatarı
tusubasa
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #834
tusubasa - avatarı
Ziyaretçi
msn 8.0 ı ilk kurduğumda düzgün çalıştı... yani ilk gün .. 2. gün ise açılmamaya başladı.. Hata Kodu : 8000405 ... son günlerde bu kodu vermeye4 başladı.. daha önceden iki kod veriyordu ve aklımda değil ama bir normal kod birde genişletilmiş kod veriyor..ilginç olanı sorun gider dediğimde hiç bir yerde sorun bulmuyor.. kaç haftadır windows msn ile takılıyorum... hni şifreden dir belki diyip şifreyi değiştirdim yine olmadı... yanlız bu sadece bende geçerli.. örneğin evde bir ağabeyim var ve o çatur çutur giriyor.. ben giremiyor 7.5 i yükleyelim ona girebiliyorum dediğimde yürü lem bu güzel işte ben kullanıyom de git diyor...
yardım eli bekliyorum..
sorunu birkez daha anlatayım..
adresimi yazıp şifremi yazıp oturum aç diyorum.. bekletiyor... sonra sorun gider menüsü geliyor ve hata kodu geliyor...(8000405)
kodu araştırınca işte bu kullanılamıyor tarzı bir şey geliyor...
yardım ellerinizi esirgememinizi diler...Umarım sorunumu bu mesaj çözer..
....Saygılar.....
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #835
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
80004005 nolu hata için;

C:\Documents and Settings\(kullanıcı adınızın olduğu klasör)\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

Bu klasöre gidin ve Windows Live Contacts klasörünün içinde ne var ne yoksa silin.

Daha sonra giriş yapmayı bir daha deneyin..
amg - avatarı
amg
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #836
amg - avatarı
Ziyaretçi
ben msn 7,5 kullanıyordum.hiç bir sorun yoktu. 7,5 i kaldırıp live kurdum. nick imdeki birde kişi listemdeki türkçe karakterler çıkmıyor. tekrar 7.5 kurdum sorun düzeldi. harddisk i formatlayıp tekrar live kurdum yine nick imdeki birde kişi listemdeki türkçe karakterler çıkmıyor. bu sorunu nasıl çözebilirim.
tusubasa - avatarı
tusubasa
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #837
tusubasa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Morrigan adlı kullanıcıdan alıntı

80004005 nolu hata için;

C:\Documents and Settings\(kullanıcı adınızın olduğu klasör)\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

Bu klasöre gidin ve Windows Live Contacts klasörünün içinde ne var ne yoksa silin.

Daha sonra giriş yapmayı bir daha deneyin..

Herhangi bir sorun olmayıp artık sorunum düzeldi..

Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #838
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Yok, olmaz Msn Happy
neccooy - avatarı
neccooy
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #839
neccooy - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar,

İki günden beri çevrimdışı görünüyorum listemdeki herkese.
Şöyleki oturum açıyorum, durumumu çevrimiçi seçiyorum fakat listemdeki arkadaşşlarımın hepsi beni çevrimdışı olarak görüyorlarmış.
ben yazmayınca onlar bana yazamıyor, sanki durumumu "çevrimdışı" ayarlamış gibi oysaki bende "çevrimiçi" yazıyor.
Ne yaptıysan çözemedim. Msn Sad

Bu arada başka hesaplar ile kendi msn programımda sorun olmuyor, sadece ben çevrimiçi olamıyorum. arkadaşlarımın adreslerinde her şey normal.

Bu yüzden format bile attım.

İlginç bir durum daha msn sitesinden en son msn yi yükleyip arkadaşın adresten oturum açıyorum, her şey normal ama kendi hesabımı girince "devam etmeniz için msn güncelleştirmesini yüklemeniz gerekli" diyor yükleyince de çevrimdışı oluyorum hep. yüklemezsem de program çalışmıyor.

iki gün önce yahoo adreslerini kişi listeme eklemek için bir sözleşme kabul ettim msn den gelen mail aracılığı ile.bununla ilgisi var mı bilmiyorum.

MSN versiyon 8.0.0792.00 hiçbir eklenti yüklü değil, bilgisayarımda program dahi yüklü değil.

Yardımlarınız için teşekkürler.

Saygılarımla...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2006       Mesaj #840
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
80072ee7 hata kodu için açıklama, çözüm bulamadım Bilmem