Arama

Office Programları Teknik Destek

Güncelleme: 7 Ocak 2013 Gösterim: 29.759 Cevap: 26
efsanemre - avatarı
efsanemre
Ziyaretçi
21 Ocak 2008       Mesaj #1
efsanemre - avatarı
Ziyaretçi
Çok enteresan bir sorunla karşı karşıyayım. Bir ödev için normal copys paste şeklinde internetten worde yapıştırıyordum. Sonra anlamadığım şekilde her word dosyasını açtığımda böyle nota işareti gibi bir işaret karşıma çıkıyor..Space tuşuna batığımda nokta yazıyor..Ve bu problem şu ana kadar bilgisayarda olan tüm word dosyalarında var. Ve ne yaparsam yapayım gitmiyor..

Sponsorlu Bağlantılar
Önizleme yaptığımda ya da dosyayı başka bir arkadaşa gönderdiğimde sayfa temiz gözüküyor(sorun yokmuş gibi)

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

adszqc0

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu bir sorun değil; Word'de yazı yazarken yazı yazma düzeni için kullanılan bir özellik; sayfadaki hareketlerinizi gösterir kısaca. Sayfadaki bu işareti, üstteki menüden bulun üstüne tıklayın, çalıştığınız sayfadan işaretin kalktığını göreceksiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Lebbeyk - avatarı
Lebbeyk
Ziyaretçi
13 Şubat 2008       Mesaj #3
Lebbeyk - avatarı
Ziyaretçi
Konuyu yanlış yere açtıysam forum görevlilerinden özür dilerim. Gerekirse taşıyın lütfen.
Ben Word de enter'a basınca ta sayfanın sonuna kadar satır atlıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilitirm. Lütfen yardımcı olun. Önce böyle bir sorunum yoktu acaba yanlış bir ayar değişikliği falan mı olmuş? Lütfen yardım edin...Crying Mooooh
endorphinn - avatarı
endorphinn
Ziyaretçi
19 Şubat 2008       Mesaj #4
endorphinn - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
bir word sayfasında tüm e-posta adreslerini bulup kopyalayacak bir makro yapılabilir mi?
değerli cevaplarınızı beklerim
endorphinn - avatarı
endorphinn
Ziyaretçi
12 Mart 2008       Mesaj #5
endorphinn - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
MS Outlook 2003 kullanıyorum. bazen yazışmalarda aldığım iletilerde bazı satırların sağa yaslanmış olduğunu görüyorum. fakat bu iletileri cevaplarken tüm satırlar sola yanaşık oluyor. aynı yazışma devam ettiğinde ise gelen cevaplarda yine bazı satırların sağa yanaşık olduğunu görüyorum.
bunun ms outlook'ta bir ayarı var mı?
değerli cevaplarınızı beklerim
hasananatolya - avatarı
hasananatolya
Ziyaretçi
23 Mart 2008       Mesaj #6
hasananatolya - avatarı
Ziyaretçi
slm

şimdi bana yardım ede bilecek bir arkadaşım varmı brd acaba
Son düzenleyen hasananatolya; 23 Mart 2008 14:15 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
aver - avatarı
aver
Ziyaretçi
19 Nisan 2008       Mesaj #7
aver - avatarı
Ziyaretçi
Ofis 2003 Word programının yıldızlamaya varan uyarıları sonucu .programı silip OPEN OFİS YÜKLEDİM. Ne var ki tüm ofis belgelerimin sayfa yapısı değişti. Dönüştürme programını da beceremedim,aynı nitelikte birçok dosya oluşuyor.
WORD DOSYALARIMI İLK ŞEKLİYLE OPEN OFİS LE AÇIP DÜZELTMELER YAPABİLİR MİYİM?
endorphinn - avatarı
endorphinn
Ziyaretçi
23 Nisan 2008       Mesaj #8
endorphinn - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
MS Outlook 'ta herhangi bir iletiyi yazdırmadan önce görünüm'den metin boyutu'nu en küçük'e getiriyorum ama yine de yazdırırken orijinal boyutuyla yazdırıyor.
kağıt tasarrufu için düşündüğüm, metin boyutu standart olarak en küçük şekilde ayarlayıp nasıl yapabilirim?
değerli yardımlarınızı beklerim
efsaneerol - avatarı
efsaneerol
Ziyaretçi
24 Haziran 2008       Mesaj #9
efsaneerol - avatarı
Ziyaretçi
ben bi dosyayı gizledim ama simdi o dosyayı normale ceviremiyorum araclar klasor secenekleri bolumu yok oldu acaba nasıl eskiye dondurebilirim????
easy07 - avatarı
easy07
Ziyaretçi
30 Haziran 2008       Mesaj #10
easy07 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar. benim sorunum daha önce bilgisayarıma kaydettiğim word dosyasının içerisinde değişiklik yapıldı. ama ben eski haline getirmek istiyorum sistem geri yükleme yaptım ama hala aynı belge içindeki yazılarda değişiklik yok.belgenin içerisindeki yazılanları nasıl geri getirebilirim.şimdiden tşkler