Arama
Günlük Kontrol Paneli
Aşk Üzerine
4.00 puan, 5 oy.

Onu bir gün mutlaka terk edeceğim!

ThinkerBeLL 12 Kasım 2009 23:55 (Pembe Aydınlık)

İlişkinin böylesi...
fun.gif
Onunla tanıştığımız zaman ben onlu yaşlarımın sonlarındaydım, o ise benden oldukça yaşlı. Hayatına giren ilk kişi değildim ve sonuncusu da olmayacaktım kuşkusuz. Herkes bu beraberlik için yaşımın çok küçük olduğunu düşünüyordu. Aslında hiç bir zaman yaşınızın uygunluğu söz konusu olamaz böyle bir ilişkide...
İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımı. Sadece gönül eğlendiriyordum onunla (ne kadar da aptalmışım...). Aileme
. . .

Gösterim 1268   Yorumlar 0  
5.00 puan, 10 oy.

Bir Aşk Masalı

ThinkerBeLL 9 Haziran 2009 14:16 (Pembe Aydınlık)

Bir diyarın Karanlıklar Prensi varmış... İçi kapkara, zifiri karanlıkmış; geçmişte yaptıklarıyla acılıymış... Nice duyguları katletmiş, nice canlar yakmış, sevmiş-sevilmiş, yanmış. Boş bir anında, kendi emriyle kendini zindana attırmış.
Bir de o diyarda Kaos Prensesi yaşarmış, aydınlığa özlem yüklü... Hiç kimseye güvenmezmiş; her saniyesi yıkım, geçmişi kıyametler doluymuş... Zamanında öyle kırbaçlar yemiş ki, kendine izler bırakmış unutmamak için...

Prens ve Prenses, bir
. . .

Gösterim 2407   Yorumlar 1  
5.00 puan, 8 oy.

Her Şeye Rağmen Sevgi

ThinkerBeLL 15 Mayıs 2009 21:13 (Pembe Aydınlık)

Sevgi 3 türlüdür...

"Dünya'da sevilmek istemeyen kişi yok gibidir..." diye başlıyor Masumi Tayotome.
"Ama sevgi nedir, nerede bulunur, biliyor muyuz?" diye soruyor. Sonra anlatmaya başlıyor:

"Eğer" türü sevgi
Belli beklentileri karşılarsak bize verilecek sevgiye bu adı takmış yazar. Örnekler veriyor:
Eğer iyi olursan baban, annen seni sever.
Eğer basarili ve önemli bir kişi olursan, seni severim.
Eğer es olarak
. . .

Gösterim 2262   Yorumlar 1