Arama
Günlük Kontrol Paneli
Bu Mesaja Puan Verin

İki Kızın Forum Konuşmaları : D

CrasHofCinneT 20 Eylül 2008 07:47
7 Şubat 2012 05:29 CrasHofCinneT tarafından güncellendi (Kategoriye Eklendi)

kız1:ya foruma geldiğimden beri bana asılıyo aslında pekde tipim değil ama bilmiyorum yaa

»kız2:kimmiş kız söyle bakim

»kız1:ya *****

»kız2:aaa kız çok karizmatik bi avatarı var hem ilerde mod olcek diyolar walla bence kaçırma kızım nerden bulcan böylesini

»kız1:ya öyle ama baksana geçen konuştuk foruma bile abisinin hesabıyla giriyomuş daha kendi hesabı bile yok yarın öbürgün abisi "kullanmayın benim hesabımı yakında oğlum gelicek almanyadan o kullanıcak" derse naaparız biz yok uzun vadede bişe düşünemem

»kız2: nolcek be kızım buluruz kullanılmayan boş bi hesap kullanırsınız işte benim arkadaşlara sorarım hem

»kız1: ya fatma bu forumda nerden bulcan kullanılmayan hesap Allah aşkına anca admin yakının olcakki yapsın sana bi güzellik yoksa heryer dolu içgüveyside gidemem biliyosun

»kız2: aman kızım sende ne nazlısın yaaa

»kız1: neyse sen beni boşver seninki naptı kazandımı FAYS sınavını? (forum adminlik yerleştirme sınavı)

»kız2 kazandı hiç sorma atama bekliyo şimdi ilk tercihini AŞK&SEVGİ bölümüne yaptı canım romantik aşkım benim torpil aradık ama torpil işlemiyo dediler

»kız1 bencede iyi yapmışsın bak nazifeninki naptı atadılar KORKU bölümüne adam geceleri kalkıp boğazlıyomuş nazifeyi "olamaz bunlar gerçek değil biri bana bunların fake olduğunu söylesiiin" diye bağırıyomuş geçen geldi odaya dert yanıyodu bize "istifada etmiyo öldürcek bi gün beni walla keşke banlasalar geçtim artık modluktan onursal üye olsun ben razıyım"

»kız2:neyse babam geliyo bir iki konu açımde boş boş forumda oturdun dimi diye dellenmesin sende o çocuğu iyi düşün sonunda mod eşi olmak var

»kız1: ayy mod eşimi düşüneyim ben azcık hadi görüşürüz paylaşımın için teşekkürler fatma...

»kız2:önemli değil nurcan ne demek görüşürüz
Bu Kategoride: Varsayılan
Gösterim 11769  Yorum 9  
Önceki     Ana Sayfa     Sonraki
Toplam Yorum 9

Yorumlar

1. Avatarı yok
    ne diyim :Msn Grin

Ziyaretçi 20 Eylül 2008 07:56
  2. careless_WhispeR - avatarı
    Rofl iyiymiş

careless_WhispeR 20 Eylül 2008 08:05
  3. Avatarı yok
    Klasik Cinnet abi hikayesi ama cok güzel ya >abisi "kullanmayın benim hesabımı yakında oğlum gelicek almanyadan o kullanıcak" derse naaparız<<burda koptum ben HahahaRoflRofl

Ziyaretçi 20 Eylül 2008 09:17
  4. Avatarı yok
    Rofl

Ziyaretçi 20 Eylül 2008 13:45
  5. Avatarı yok
    Msn GrinMsn Grin

Ziyaretçi 20 Eylül 2008 14:00
  6. Avatarı yok
    HahahaSmiley32

Ziyaretçi 20 Eylül 2008 14:12
  7. konçuy - avatarı
    çok hoş ya teşekkürler paylaşım için fatma,ay CrasHofCinneT hehehe...Erkekler için olanınıda bekliyoruz hep bizi konu etmeyin

konçuy 20 Eylül 2008 15:30
  8. Avatarı yok
    aaa kız çok karizmatik bi avatarı var hem ilerde mod olcek diyolar walla bence kaçırma kızım nerden bulcan böylesini
    No AngelNo Angel

Ziyaretçi 20 Eylül 2008 16:01
  9. buz perisi - avatarı
    Abi süper ya.Rofl

buz perisi 29 Mayıs 2012 12:42