Arama
Günlük Kontrol Paneli
  1. Avatarı yok

Var olmaya çalışan kadın...

"Kadınlara ancak asalet ve şeref sahibi kimse değer verir. Onları ancak kötü ve aşağılık kimseler hor görür" diyen bir din bu şiddeti meşru kılabilir mi?

Yazı sanki bu zamanı değil ; İslam gelmeden önceki cahiliye döneminden söz ediyor.Zaman değişir insan değişmez dna işte...
    Kadın erkeği doğurur erkek kadını öldürür ...

Ziyaretçi 9 Mart 2017 12:40
  2. _Yağmur_ - avatarı

Çok çirkinsin insanlık, keşke batsan...

İnsanlık batısın batsında, herkes kötü değil bu çürükleri ayırmak lazım. EEE her zaman söylüyorum ben kendi adıma tabi...ŞERİAT uygulanmalı bu yaratıklara, yoksa çaresi yok!

_Yağmur_ 9 Mart 2017 11:53
  3. _Yağmur_ - avatarı

Var olmaya çalışan kadın...

Zordur kadın olmak Msn Happy Okunası bir yazı Msn Up

_Yağmur_ 9 Mart 2017 11:35
  4. Avatarı yok

bencede el kadar bebek ne istersin ?!

Ziyaretçi 7 Nisan 2016 23:10
  5. Avatarı yok

Keşke batsa değil keşke ÖLSE...

Adaletin olmadığına inanıyorum türkiyede. Kızıyorum kızıyorum üzülüyorum nefret ediyorum çocuk cinayetleri tecavüzleri dayaklar işkenceler vs vs
    aldı başını gidiyor ve bu pisliklere 3- 5 yıl kadar hapis veriliyor.İnsan hayatı helede küçük bi bedenin hayatı bu kadar ucuz olmamalı

Haberleri okudugumuzda izlediğimizde derin bir nefes alabiliyoruz bazen gözlerimiz doluyor....İğreniyorum hepsinden şeytana uyup azanlardan. İDAM gelsin.. gelmeli çoğu insan hakediyor

"Cennet ucuz değil, cehennem dahi lüzumsuz değil." bu söz aklıma geldikçe bi nebze rahatlıyorum ama çocuklar... Msn Sad

Ziyaretçi 7 Nisan 2016 10:45
  6. Avatarı yok

Söz konusu çocuksa ,hersey ve herkes teferruattır.Pedofili,çocuğa şiddet ,sevgi ve ilgi mahrumiyeti insanlık sucudur.Pedofili ve şiddet uygulayanda ayniyla muamele ile terk'i hayat ettirilmeli.
    Merhametimin bittiği yer, çocuğa uyguladığı şiddetten dolayı merhametsize...

Hadis: Merhamet etmeyene ,merhamet edilmez !!!

Aleyhilâne !!!!

Ziyaretçi 6 Nisan 2016 18:16
  7. Jumong - avatarı

Kadın Olmak Zor..

İyide bu bahsi geçen erkekleri yetiştiren yine sizlersiniz...

Jumong 5 Ekim 2015 15:56
  8. PozitiF--PuĞraA - avatarı

Size bir ülke anlatayım mı?

Kendi ayıplarımızı örtmek yerine, başkalarının kusurlarını bulmada dehşetiz.
    Nede olsa moderen çocuklarız biz. yıh yıh olsun, izah yoksa mizah vardır genelde.

PozitiF--PuĞraA 27 Eylül 2015 00:41
  9. Avatarı yok

Dikkat! Ağır ironi içerir!

Smiley32 .Evet yazık onlaraaaaa .Acıdım Msn Tongue

Ziyaretçi 21 Eylül 2015 22:39
  10.  
    SaKLI 21 Eylül 2015 13:04
Sayfa 1 / 7