Arama
Günlük Kontrol Paneli

Wattpad Hikayem

DeliyizCunku 20 Ekim 2017 14:44

https://www.wattpad.com/user/Nedesem_Bilmemki

Yeni Kitap, yeni umutlar çok yakında Msn Wink . . .

Bu kategoride: Varsayılan
Gösterim 260   Yorumlar 0  

Hiç birisi sana çok güzel sin dedi mi ?

DeliyizCunku 7 Eylül 2017 00:21

Hiç birisi sana çok güzel sin dedi mi ?
Eğer demediyse ben diyorum
Ve lütfen hep böyle kal
Sen çok güzelsin
Sen böyle güzelsin
Şimdi lütfen gülümse ve öyle kal
Msn StarMsn RainbowTürkiyemMsn HappySmiley9In LoveRoseTenderKissCiciBilgisayar.: :kahve:Müzik.Msn HeartMsn RoseMsn CoffeeMsn CigaretteÇay. . . .

Gösterim 299   Yorumlar 0  

Özlem olmasa anlamı kalır mı sevgilerin ?

DeliyizCunku 7 Eylül 2017 00:16

Fark etmez ki gözlerinin rengi ister denizi hatırlatsın, ister geceyi bir sevgi dolu bakmayı bilmeli insanın gözleri bir de hep gülmeli gözbebekleri demek sadece uzaktakileri özlemezmiş insan en yakınındakini de pekâlâ özleyebilirmiş

ٰ 🌹🌹🌹
🌹🌹🌹🌹
🌹🌹🌹🌹🌹
🌹🌹🌹🌹🌹🌹
. . .

Gösterim 234   Yorumlar 0  

İncilmesin kalpler

DeliyizCunku 7 Eylül 2017 00:10

Anlatılan mitolojik hikayelere rağmen bazen doğru kaleyi bulup çıksanızda hayatınızda ki doğru insanı bulamadıysanız ne yaparsanız yapın belki hayatınıza girip bir uğrayıp gitmesi gerekiyor ama bazen de o doğru insan gelince herşey akışa uyuyor ama çoğu zaman deneyimlerimizde egomuza
Sıkı sıkı bağlandığımız için
Çoğu zaman akışı sürdürürüz ve doğru insanın hayatımıza girmesi için o boşluğu yaratamayız
"Bir kadının kalbini sevin,incitmeyin, üzmeyin . . .

Gösterim 256   Yorumlar 0  

Mavi Kelebek

DeliyizCunku 6 Eylül 2017 23:58

Mavi Kelebeklerin hikayesini bilir misiniz?
Mavi Kelebekleri her yerde göremezsiniz. Oldukça nadir görülürler. Sabah uyandığınızda, "Bugün mavi Kelebekleri görmeye gidiyorum" diyemezsiniz.
Siz onları değil, onlar sizi bulur.
Efsaneye göre bu kelebekler , değişimin habercisidir. Olur da gündoğumunda yolunuzu bir mavi kelebek keserse, bilin ki artık hayatınız eskisi gibi olmayacaktır. Belki bambaşka biri girer hayatınıza. Belki bambaşka bir yerde uyanırsınız. Ya da . . .

Gösterim 221   Yorumlar 0  
Sayfa 1 / 3